LEGACY
Zrela za branje
12 odgovora3,023 pregleda
ZiCHi
POZNAVALAC600 REP0%
→ Ambasador
ZiCHiPOZNAVALAC
sep 2010.
sep 2010.#1
Molim da mi netko objasni ato e se dogoditi ako ve zrele biljke za branje pustim joa 10-ak dana u zemlji. Da li se gubi na kvaliteti ako su du~e neobrane ili e mo~da propasti ? Hvala na brzom odgovoru.
zuz1
AMBASADOR3.528 REP58%
→ Legenda
zuz1AMBASADOR
sep 2010.
sep 2010.#2
A sigurno ce izgubiti na kvaliteti ako ostavis 10 dana vise od kada totalno sazrije,ali najcesci slucaj je da ljudi ne procjene dobro kada je biljka zrela i uberu je ranije.Tako da kao sto HS kaze uvijek je uberi 7 dana poslije od kada mislis da je zrela za branje :D
Sretno ;)
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
arap
ISTRAŽIVAČ86 REP24%
→ Entuzijasta
arapISTRAŽIVAČ
sep 2010.
sep 2010.#4
da li su ove zrele na prvoj slici je jedna biljka a na drugoj druga
http://img716.imageshack.us/i/dsc03363i.jpg/
http://img80.imageshack.us/i/dsc03334z.jpg/
unapred zahvalan
zuz1
AMBASADOR3.528 REP58%
→ Legenda
sep 2010.
1 / 7
sep 2010.
sep 2010.