VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojZrela za branje
LEGACY

Zrela za branje

12 odgovora3,023 pregleda
ZiCHiPOZNAVALAC

sep 2010.

#1
Molim da mi netko objasni ato e se dogoditi ako ve zrele biljke za branje pustim joa 10-ak dana u zemlji. Da li se gubi na kvaliteti ako su du~e neobrane ili e mo~da propasti ? Hvala na brzom odgovoru.
zuz1AMBASADOR

sep 2010.

#2
A sigurno ce izgubiti na kvaliteti ako ostavis 10 dana vise od kada totalno sazrije,ali najcesci slucaj je da ljudi ne procjene dobro kada je biljka zrela i uberu je ranije.Tako da kao sto HS kaze uvijek je uberi 7 dana poslije od kada mislis da je zrela za branje :D Sretno ;)
aost100ENTUZIJASTA

sep 2010.

#3
nemoj je pustat dugo pojest ce je mraz !
arapISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#4
da li su ove zrele na prvoj slici je jedna biljka a na drugoj druga http://img716.imageshack.us/i/dsc03363i.jpg/ http://img80.imageshack.us/i/dsc03334z.jpg/ unapred zahvalan
zuz1AMBASADOR

sep 2010.

#5
Slikaj cijelu biljku a ne samo dijelic heada
euforijaAMBASADOR

sep 2010.

#6
po slikama je to gotovo... slikaj jos svaku cijelu al mislim da mos skinut bez problema..
arapISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#7
dalda sacekam jos 5-6 dana za ovu biljku na drugoj slici

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se