LEGACY
Blue Cheese Automatic !!!!
22 odgovora1,310 pregleda
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
liquidVoysENTUZIJASTA
jun 2019.
jun 2019.#1
Pozdrav iz Skopje za Ekipa VUTRA !!!
Evo moj grow, rodile su se pred 17dana !!!
Gubrivo : PLAGRON grownmix
Pot: 20l.
Mislim da je mnogo mala, sta kazete, pozdrav do svi, hvala.
Evgenije
LEGENDA6.876 REP19%
→ Zmaj
EvgenijeLEGENDA
jun 2019.
jun 2019.#2
pozdrav. sa koliko vode je zalivas i koliko cesto? ne izgleda lose ali mi se cini da dobija malo vise vode pa je zato malo sporija. a i cini mi se da tu nema bas puno sunca
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
liquidVoysENTUZIJASTA
jun 2019.
jun 2019.#3
Pa da mozda sam napravio neku gresku sa vode..do sad sam zalio 3 put ..po 3litra..
Rekli sum mi kad osetis 2/3 da je lesni pot da onda zaliem..i jednom sam stavio soil booster uni..i jednom u mix sam stavio voodoo juice..u prvo zalivanje...ali ni je bilo mnogo..onda su mi rekli da ta zemja vec ima sve sto joj treba i da mu to ne treba..ali jbg...
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
liquidVoysENTUZIJASTA
jun 2019.
jun 2019.#4
@Evgenije a sunce ima .. ja ja pomeram po sunce, uvjek je na pravo mesto.. zasto mislis da nema puno sunce? I sta mislis da je bolje? Ovako mi je najsigurnie. U dvor ako stavim, onda sigurno che me pokradu, vako ovo jo na metar i pol od moja glava gde spavam..i miran san imam..pa sta bude nek bude. Probao sam sve, i uvek ispadne neka pizdarija, ovo leto proguram vako, a zdravje potoa idemo u box i indoor.
Pozdrav
Evgenije
LEGENDA6.876 REP19%
→ Zmaj
EvgenijeLEGENDA
jun 2019.
jun 2019.#5
uf brate nemoguce da je tolika biljka uspela popiti toliku vodu. ostavi ti nju da se dobro oausi pa tek onda zalivaj. zabodu prst u zemlju da proveris dali je suva. tebi je sad verovatni dobro nakvaseno 20l zemlje. tolika biljka bece to popiti za 2 nedelje verovatno. i u buduce tako male biljke zalivaj sa manje vode. 0,5l naprimer. tek kad malo stasa onda se zaliva dok ne procuri dobro u tacnu. i nikakvo djubrenje dok ne pokaze da je gladna, mozes je samo sjebati
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
liquidVoysENTUZIJASTA
jun 2019.
jun 2019.#6
Brate hvala, ali moj mentor mi je reko da radim tako, da zaliem za 3,4 litre voda, i da zaliem sledeci put kad osetim da je pot polesni za 2/3.. i jbg. Znam da sam sjebao
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
Evgenije
LEGENDA6.876 REP19%
→ Zmaj
EvgenijeLEGENDA
jun 2019.
jun 2019.#8
slusaj mentora svakako. ali nemoguce da on tebi olaksa za 2/3 kroz par dana sa tako malom biljkom. nije lose ako imas vagu da izmeris kad ti je zaliven pot. pa pratis sa vagom kad treba zalivati tako sam ja radio. meni je pot od 13l bio 3-3,5kg suv a 7-7,5 zaliven. tako mi bilo najjednostavnije. prezivece ona samo polako sa vodom da je ne udavis i slusaj mentora, koji god da je zna sigurno mnogo vise od mene.
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
LupusHerbivor
AMBASADOR3.650 REP61%
→ Legenda
LupusHerbivorAMBASADOR
jun 2019.
jun 2019.#10
Pozdrav
Preporucam ti da stavis mrezu prek balkona, kao da ti stvara hlad i protiv kukaca, jer ce ti se vrhovi vidjeti za mjesec dva prek balkona. Zaljevas samo kad je zemlja skroz suha, skuzit ces s vremenom. I pikni jos dve domaje pokraj, just in case, ima mjesta.
liquidVoys
ENTUZIJASTA419 REP55%
→ Poznavalac
liquidVoysENTUZIJASTA
jun 2019.
jun 2019.#11
A da stavim jos jednu RQS BLUE cheez Auto..a imam mali domachi taman, alibda ne zajebem stvar?
LupusHerbivor
AMBASADOR3.650 REP61%
→ Legenda
LupusHerbivorAMBASADOR
jun 2019.
jun 2019.#12
Buraz
Zajebat ces samo ako NE posadis. To ti je duhovna duznost
jun 2019.
1 / 12
jun 2019.
jun 2019.