LEGACY
Terasa,balkon - ulicna rasvjeta
14 odgovora2,151 pregleda
AndrijaJ
AMBASADOR2.826 REP38%
→ Legenda
AndrijaJAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#1
pretpostavljam da je balkon,terasa vise outdoor grow pa eto ovdje pitanje
Nekih 20-40 metara od terase(balkon) + visina ulicne lampe, na ulici stoji jedna lampa(ulicna rasvjeta) narand~aste boje, do sad to nisam pratio al situacija je da mi s te udaljenosti tuce drito na curice :)
Bez obzira na to, curice su u cvjetanju cca. tjedan-dva, od 5 komada nije procvjetala kolegica koja je u mracnijem djelu i nije direktno izlozena ulicnoj rasvjeti kao ostale.
Koliko moze utjecati to svjetlo na konacan urod i dali je uopce moguce dobiti ikakav urod bez totalnog mraka ?
p.s. nadao sam se manjem broju zenskih koje sam mislio svaki dan pokrivat kutijom, no za 4-5 komada + kutije bas i nemam mjesta
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#2
ne utje
e niata... realno gledajui niti jedan outdoor nema FULL mrak, jer mjesec obasjava dovoljno jako da bi se to moglo nazvat "svjetloau"
to uli
no svjetlo ne utje
e niata na urod! biljke e normalno narasti samo je bitno da imaju sunca da se mogu pravilno razvijati! -
daj neke slike, pri
amo na pamet!
34 REP68%
→ Istraživač
avg 2010.
avg 2010.#3
Nisam pro u tome ali tebe bi najviae trebali brinut komaije. Tko e koga neg svoj svoga. Tako je uvijek. :(
+ miris
AndrijaJ
AMBASADOR2.826 REP38%
→ Legenda
AndrijaJAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#4
:) zato sam ih i prebacio na balkon, trebao je biti indoor
eto malo novijih slicica ...
1. ili jos nije pokazala spol ili je muska, ovi kao mali listici mi nisu najjasniji (u galeriji ispod slike)
ostale slike : http://img340.imageshack.us/gal.php?g=dsc05012j.jpg
2. se malo cudno razvila (tip zemlje, zaljevanje, topiranje) i nisu mi bas najasniji ovi savinuti listici ili sto vec (hermic ?) ali ....
http://img266.imageshack.us/g/dsc05059h.jpg/
3. je vec malo bolje ispala :)
http://img197.imageshack.us/gal.php?g=dsc05020be.jpg
4. se ustvari najbrze razvila u pocetku ali malo potrganih pa lijecenih grana pa cudnog LST-a dovodi do ovakvog stanja :)
http://img72.imageshack.us/g/beznaslovaq.jpg/
5. favoritka, bar zasad :)
http://img227.imageshack.us/gal.php?g=dsc05035u.jpg
znam da nisu bas nesto ali mene vesele :banana_dred:
p.s. sto se tice razvoja morate uzeti u obzir da se radi o djevojcicama iz ove teme : https://forums.vutra.org/threads/7070-izbor-vode-mineralna
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#7
ovo ti jako lijepo izgleda..
biljke izgledaju fino i zdravo.. ne fali im niata koliko vidim..
sve bi ti to trebalo bit super samo odradi do kraja kako treba... super
ovo niko nije reko, biljke su baa super :hehe:
AndrijaJ
AMBASADOR2.826 REP38%
→ Legenda
AndrijaJAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#8
nazalost ovo lijepo i zdravo nije dugo potrajalo :(
naletila mi najgora gamad koja valjda postoji "crveni pauk", pa sad muku mucim s njim...
oprao balkon, rezao zarazene listove, ispirao s vodom(+ zdrobljene sjemenke limuna) 2-3 dana,
cistio listove mokrim prstima sto im izgleda bas i nepase
jedino sredstvo koje mogu nabaviti prije subote je neki bio terminator x koji kao rjesava grinje/pauke posto zbog posla ne stignem do poljoapoteke (radno vrijeme)...
i tako... ako netko ima kakav savjet a da ne obuhvaca poljoapoteku koja radi do 15:00 ....
avg 2010.
1 / 8
avg 2010.
avg 2010.