LEGACY
par komada iznenada domaja ;)
30 odgovora1,914 pregleda
33 REP66%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
http://my.imageshack.us/v_images.php
evo par slika mojih ljepotica svaki savjet dobro dosao...
i kupio sam feminizirane sjemenke dal se moze to samo u zemlju stavit u teglu i malo zalijati ? ove su mi tako uspjele dal ce i ove ... molim vas pomoc ;)
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#2
dakle,prvo,krivi si link za sliku stavio,mo~ea ga samo ti vidjet,kao drugo,u vezi klijanja imaa jedno 76590 tema ve o tome na forumu,dnevnike uzgoja i tako dalje,pa mo~ea pogledati tamo,ima stvarno pregrat informacija i na
ina tako da ea na najbolju za tebe!
pozz
33 REP66%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#3
evo slika sori na onome gore...hvala puno si mi pomogao ;)
http://img857.imageshack.us/i/p1010010c.jpg/
http://img543.imageshack.us/i/p1010009vi.jpg/
http://img6.imageshack.us/i/p1010008bu.jpg/
http://img196.imageshack.us/i/p1010007jm.jpg/
http://img831.imageshack.us/i/p1010006yv.jpg/
http://img706.imageshack.us/i/p1010004ht.jpg/
http://img12.imageshack.us/i/p1010003ou.jpg/
http://img543.imageshack.us/i/p1010002kr.jpg/
http://img848.imageshack.us/i/p1010012a.jpg/
http://img839.imageshack.us/i/p1010010xx.jpg/
http://img163.imageshack.us/i/p1010009vc.jpg/
http://img35.imageshack.us/i/p1010010qk.jpg/
http://img821.imageshack.us/i/p1010009sv.jpg/
http://img845.imageshack.us/i/p1010008mj.jpg/
http://img851.imageshack.us/i/p1010007f.jpg/
http://img822.imageshack.us/i/p1010006gm.jpg/
http://img339.imageshack.us/i/p1010004fp.jpg/
http://img171.imageshack.us/i/p1010003on.jpg/
http://img824.imageshack.us/i/p1010002ka.jpg/
http://img705.imageshack.us/i/p1010001jt.jpg/
dal da cupam van ili da ostavim ?
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#4
ja ne razumijem o
emu se ovdje radi niti pitanje isto....u svakom slu
aju ata....cupam
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
33 REP66%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#6
eto hvala majstore ;) treba se sad nesto posebno o tome brinut ili pustim prirodu da radi ?
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#7
Ne brini previse. Samo se brini da nisu 2 tjedna bez vode i da ih zastitis od nametnika ako bude potrebe. S obzirom da su jos male ogradi ih necim da ti neka sumska zivina ne pojede biljoze (zec, srna, ovan, dikobraz, slon.... :-)) A ostalo ce majka priroda uraditi!
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#8
Za sad pusti prirodu nek radi a ti prelistaj dnevnike uzgoja ... Ideje ce ti same doci kad vidis slicne situacije kao tvoja sto je . Aj sa srecom pa nas obavesti kako ide :thumb:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#9
ne vidim nikakav razlog da ih uniatia, izgledaju lijepo i zdravo... (osim ato su ti neke pu~evi pojeli)
33 REP66%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#10
hvala ljudi svakih 2 tjedna nove slike :) to je vec u zagraenom prostoru pa nemam problema sa zecevima, srnama i ostalom zivinom...
samo dal smetaju biljkama kukci tipa paukova , glista, gusjenica , mrava ? hvala na podrsci ;)
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#11
gusjenice bi ih mogle pojest tako da ako vidia koju, samo ju baci
im dalje...
indian_summer
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
indian_summerISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#12
da naravno, ali nemoj ju ubiti ni slu
ajno... jadna mala gusjeni
ica... aaaaaaaa
pazi se gremlina
Jelen
AMBASADOR1.819 REP9%
→ Legenda
JelenAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#13
Prokuvaj kafenu kasiku ljute mlevene paprike i pomesaj sa 2l vode. Stiti od 95% insekata, provereno. Onih 5% nasi biljoni ne interesuju :)
15 REP30%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#14
Koliko mi se cini,ovo je neka zuta zemlja,kao pesak! Inace lepo deluju!
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#15
ini se dosta muljevita. biljke sigurno rastu uz neku rijeku... samo oprezno kolega, i puno sree, da ti neko ne provali sajt i da biljke narastu lijepe i velike!
maj 2011.
1 / 16
maj 2011.
maj 2011.