VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojpar komada iznenada domaja ;)
LEGACY

par komada iznenada domaja ;)

30 odgovora1,914 pregleda

maj 2011.

#1
http://my.imageshack.us/v_images.php evo par slika mojih ljepotica svaki savjet dobro dosao... i kupio sam feminizirane sjemenke dal se moze to samo u zemlju stavit u teglu i malo zalijati ? ove su mi tako uspjele dal ce i ove ... molim vas pomoc ;)
hardbluesmanENTUZIJASTA

maj 2011.

#2
dakle,prvo,krivi si link za sliku stavio,mo~ea ga samo ti vidjet,kao drugo,u vezi klijanja imaa jedno 76590 tema ve o tome na forumu,dnevnike uzgoja i tako dalje,pa mo~ea pogledati tamo,ima stvarno pregrat informacija i na ina tako da ea na najbolju za tebe! pozz

maj 2011.

#3
evo slika sori na onome gore...hvala puno si mi pomogao ;) http://img857.imageshack.us/i/p1010010c.jpg/ http://img543.imageshack.us/i/p1010009vi.jpg/ http://img6.imageshack.us/i/p1010008bu.jpg/ http://img196.imageshack.us/i/p1010007jm.jpg/ http://img831.imageshack.us/i/p1010006yv.jpg/ http://img706.imageshack.us/i/p1010004ht.jpg/ http://img12.imageshack.us/i/p1010003ou.jpg/ http://img543.imageshack.us/i/p1010002kr.jpg/ http://img848.imageshack.us/i/p1010012a.jpg/ http://img839.imageshack.us/i/p1010010xx.jpg/ http://img163.imageshack.us/i/p1010009vc.jpg/ http://img35.imageshack.us/i/p1010010qk.jpg/ http://img821.imageshack.us/i/p1010009sv.jpg/ http://img845.imageshack.us/i/p1010008mj.jpg/ http://img851.imageshack.us/i/p1010007f.jpg/ http://img822.imageshack.us/i/p1010006gm.jpg/ http://img339.imageshack.us/i/p1010004fp.jpg/ http://img171.imageshack.us/i/p1010003on.jpg/ http://img824.imageshack.us/i/p1010002ka.jpg/ http://img705.imageshack.us/i/p1010001jt.jpg/ dal da cupam van ili da ostavim ?

maj 2011.

#4
ja ne razumijem o emu se ovdje radi niti pitanje isto....u svakom slu aju ata....cupam
MeskalitoLEGENDA

maj 2011.

#5
Sacekaj jos 5,6 meseci i onda cupaj :thumb:

maj 2011.

#6
eto hvala majstore ;) treba se sad nesto posebno o tome brinut ili pustim prirodu da radi ?

maj 2011.

#7
Ne brini previse. Samo se brini da nisu 2 tjedna bez vode i da ih zastitis od nametnika ako bude potrebe. S obzirom da su jos male ogradi ih necim da ti neka sumska zivina ne pojede biljoze (zec, srna, ovan, dikobraz, slon.... :-)) A ostalo ce majka priroda uraditi!
MeskalitoLEGENDA

maj 2011.

#8
Za sad pusti prirodu nek radi a ti prelistaj dnevnike uzgoja ... Ideje ce ti same doci kad vidis slicne situacije kao tvoja sto je . Aj sa srecom pa nas obavesti kako ide :thumb:

maj 2011.

#9
ne vidim nikakav razlog da ih uniatia, izgledaju lijepo i zdravo... (osim ato su ti neke pu~evi pojeli)

maj 2011.

#10
hvala ljudi svakih 2 tjedna nove slike :) to je vec u zagraenom prostoru pa nemam problema sa zecevima, srnama i ostalom zivinom... samo dal smetaju biljkama kukci tipa paukova , glista, gusjenica , mrava ? hvala na podrsci ;)

maj 2011.

#11
gusjenice bi ih mogle pojest tako da ako vidia koju, samo ju baci im dalje...
indian_summerISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#12
da naravno, ali nemoj ju ubiti ni slu ajno... jadna mala gusjeni ica... aaaaaaaa pazi se gremlina
JelenAMBASADOR

maj 2011.

#13
Prokuvaj kafenu kasiku ljute mlevene paprike i pomesaj sa 2l vode. Stiti od 95% insekata, provereno. Onih 5% nasi biljoni ne interesuju :)

maj 2011.

#14
Koliko mi se cini,ovo je neka zuta zemlja,kao pesak! Inace lepo deluju!

maj 2011.

#15
ini se dosta muljevita. biljke sigurno rastu uz neku rijeku... samo oprezno kolega, i puno sree, da ti neko ne provali sajt i da biljke narastu lijepe i velike!
banemaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#16
Pitanje za @Jelena, Kako koristis tu paprika mesavinu za insekte? Jel zalivas sa njom ili prskas biljke?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se