LEGACY
Koliko jos do zetve
44 odgovora3,332 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#1
http://img10.imageshack.us/img10/3963/10092009170.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/2708/10092009167.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/3051/10092009171.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/6642/10092009174.jpg
Evo biljoze koje su posadene u 4 mj, bile su unutra,pa vani sada do kraja, evo dlacice su vec vecinom smede ,pognjojene su zadnji puta prije dva tjedna, molio bi vas ako bi mi tko mogao reci(iako su slike malo mutne) koliko da ih jos drzim
ZonoM
AMBASADOR3.975 REP71%
→ Legenda
ZonoMAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#4
A u P.M koliko se iznerviram kad vidim da su nekom biljke pred kraj pocetkom septembra,vec godinama pokusavam da nabodem koja iz uvoza cveta tako rano kod nas i nikako da ubodem.Reci mi molim te jel znas sta si posadio ili neko unknown seme?
43 REP86%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#5
domacica ,inace moj prvi grow, ali bile su proklicale vec krajem 4 mj, i drzao sam ih unutra i onda van, tako da sam u 5 mj vec bio u velikom plusu,ali bilo je ulozeno puno truda,ljubavi i zrtve za to,neki dan ubrao mali head, ma nema do osjecaja kad znas da je tvoje
36 REP72%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#6
i mene zanima kad da iz vadim iz zemlje
???
slike sutra...
36 REP72%
→ Istraživač
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#8
Opipaj vrh rukama.
Stisni ga.
Ako je tvrd, spremo je za berbu.
Ako je onako mekan, zna
i ko da stia
ea spu~vu, nemoj.
Ja bih reko da joa nije spremno, jer listovi nisu po
eli ~utjeti..
to je isto jedan od pokazatelja, makar, to mo~e samo po sebi zna
iti milju razli
itih stvari...
P. S.
Pazi da ti kombajn to ne pobere :D
8 REP16%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#9
novi sam na sajtu imam problem imam biljku radi dobro ali mirise na mentol kamilicu neznam ni ja hedove kao da nema probo sam taj kraj koji de bi hed trebao da bude i radi ali sta je to to nikad nisam imao? svaka rec bi dobro dosla
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#10
stani zar lisze ne pocinje da zuti kada biljka pojede sve sto ima? ako je tako kakve veze to ima onda sa krajem
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#11
Evo, stao sam :D
Da, po
inje ~utjeti kad pojede ve ata ima..
Ali, da, po
inje i ~utjeti i pri kraju njezinog ~ivotnog ciklusa..
Biljka si brije:
"Joj, cvjetam ve 6-7-8 tjedana, ve je vani malo hladnije, sunca je sve manje...
Dosadno mi je.. ato da radim??
Hmmm... gle, vid ove listove, koji e mi oni qrac? ionako su mi sjemenke u budovima..
Pa da, vidi fakat.. mogla bi izvui svu hranu iz njih.. i joa se zdebljati.. tako e moja djeca biti sigurnija..
Da, da.. idem se ja dodatno hraniti iz listova..
I biti krma
etina.. ko jebe celulit, ionako e me ovaj mamlaz popuaiti uskoro"
Pitaj svoju biljku ak mi ne vjerujea, rei e ti isto ato i ove moje meni.
pis :)
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#12
a sta ako je djubreno pre par dana?
dali ce u tom slucaju zuteti a ?
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
36 REP72%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#16
znaci da jos sacekam koji tjedan....bojim se da ju ne mazne marz....neznas od ovog vremena sta moze biti....
36 REP72%
→ Istraživač
36 REP72%
→ Istraživač
big buddha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
big buddhaISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#21
jao goks brate, to je prefino, ja bi si jaja odrezo ako bi je obro prije mraza, ostavi je prjatelju da ju sfuri mraz i vidit ces hedova masnih, ja bi vam rado uploudo svoje himalayice gold al strah me pokazivat, majke mi :)
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#22
do berbe .... kupi mikroskop !
Odokativno 2-3 tjedna , a mozes i odma ...ovis kaki hAj volia---
Ako vise volia da te zakuca za kau
i da se u bunilu pokuaavaa di
i oti
po neato za popit onda ostavi jos koji tjedan ...ne
e bit mraza sigurno do sredine 10. ili po
etka 11.
Ako volia onaj bezmozges filing tj. da ti wuwa lupa
utuke po malom mozgu onda mozes i odma brat !!!
Samo jedAN i mozda najvazniji savjet svima vama novacima ... nemojte ju puait zelenu !!!!
Samo bacate taj dragocjeni dim u vjetar ... posuaite ju do kraja ...po mogu
nosti neka odle~i u staklenkama 2-3 tjedana uz dnevno podrigivanje stakleniki ... i onda kao somelje u~ivajte u plodu svoga rada i
ekanja ...
Shema sa mikrovalnom je GRJEH !
sep 2009.
1 / 23
sep 2009.
sep 2009.