VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojja imam problem sa kišom
LEGACY

ja imam problem sa kišom

14 odgovora1,320 pregleda

sep 2012.

#1
ljevala je ovih dana sve mi je biljke posavijala,sad kud moram sjei kolce da ih pove~em,vjerovatno u time sjebati i korjen,tu me joa mu i mogu li vrhovi nakon puno kiae po eti trunuti dok su joa na biljci
BladeZMAJ

sep 2012.

#2
Neznam sta da ti ka~em...brate mili zabi kolce gdje mo~ea i apagom pove~i biljke...pitaj mater kako to radi s paradajzom....vrhovi mogu trunut ali ne zbog kiae nego nametnika ili bolesti....ti si prvi outdoor grower koji se ~ali sto pada kiaa...lol
Pablo EscobarENTUZIJASTA

sep 2012.

#3
Preberi biljku malo ne mo~e trunit od kiae pa to je biljka kiaa mo~e samo pomoi najvise sumnjam u gusjenice sad ne znam ata bi moglo biti al najviae sumnjam u gusjenice jer ja,a i drugi imaju problema s njima u zadnje vrijeme
PappiISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#4
poznato je i da posle kise vole puzevi da se pojave.. ;)

sep 2012.

#5
samo lagano nogom stisni zemlju oko korijena da ju utisnea.....jer kad ti vijetar savine biljku ,posto je zemlja meka izvuce lagano korijen iz zemlje,,,,i lagano ju stresi da vodu stresea s hedova ....zavezes s apagom( u Osmicu) i to je tooo.......
nevaljaENTUZIJASTA

sep 2012.

#6
Iz licnog iskustva ti mogu reci da je kisa pred kraj (na pola)cvetanja tvoj neprijatelj...!!? Pitate se zasto? Evo sledece je u pitanju. hedovi se nakupe vode i kada pocne ponovo sunce da sija oni se podpare i pocnu budjati dok su na biljci, resenje je da odes posle kise i protreses grane i istreses malo vodu iz hedova i problem resen. Nadam se da sam pomogao, pozdrav.

sep 2012.

#7
ljudi hvala na svemu,neznam zaato ali kod mene nema ni gusjenica ni pu~eva,nikakve bolesti nisam do~ivio ko njih od po etka sadnje tj.3mjeseca,bacio aaku sjemenki u ubar,nakon dva tjedna izabrao desetak,pola su se pojavile kao muake,procvale su krajem 8.mjeseca,moram ih ostavit joa 20tak dana u zemlji a dolazi kiano razdoblje
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#8
neces je ostetiti slobodno zabodi stap i ja sam ti radio ima ona brdo korena to sto ostetis jednu zilicu ili dve to nije nista ja sam prosle god roknio kolac ko ruka uz nju i nista joj pozz

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se