LEGACY
prvi grow
20 odgovora1,722 pregleda
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#1
pozdrav svima,nadam se da mi necete izbrisati temu,znaci odlucio sam zasaditi vani u 4.mjesecu sljedece godine.
planiram nabaviti sjeme koje nije skupo (koliko para toliko i muzike) jer mi je prvi puta a i plus (znam da se to nikome ne svidja)ali planiram zasaditi i nakon par mjeseci samo "obrati"
kolike su mi sanse da uspije,dali je nekome uspjelo da nije hodao oko nje,koliko bi na kraju mogao dobiti,barem 20g?jer cu biti u inozemstvu pa stvarno nisam u mogucnosti.
koliko sjemenki mi treba za 3-4 biljke?
mnogi ce reci nemoj ni saditi ako se neces brinuti ali eto,moj plan je takav,pa molim malo pomoci.
HVALA
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#2
najvaznije ti je naci dobar i siguran sajt, kupis si 5-10 fem. sjemenki i odnjegujes ih prvih 20 dana, poslije ih nosis na sajt presaditi, ako imas dobru zemlju moze odma u nju, a mozes i kupiti gotove supstrate (jos bolja opcija) pa presadis biljke i zalijes.. uzmi si neku indicu il indicu dominant da bude malo ranije gotova, a mozes probati i sa automaticima (ima ih koji su gotovi za 2 i po-3mj)
naravno da je moguce da to uspije, pogotovo ako se dobro pripremis.. ja sam svoje nesto malo presadivao i to je to.. vise nista oko njih nisam dirao, same rastu.. jedino ih dodem poslikati :) ali naravno sto ih vise mazis i pazis bolji su i rezultati ;)
isto koliko ti treba jaja za 3-4 jaja na oko :)
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#3
tarzane stvarno hvala na brzom odgovoru,i na savjetima.jedva cekam proljece :)
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#4
Koliko treba semenki za 3-4 biljke?
Ja bih probao sa jednom semenkom... ;)
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#6
kolko sam ja shvatio on planira i pita za gerila grow. piknut u zemlju i doc kad je berba. znaci 2 puta ukupno odlazak na sajt.
mislim za takav nacin sadnje treba ic na malo vise od 3-4 sjemenke. Eventualno sto Cili kaze, 2-3 placa pa na svaki plac 2-3-4-5-6 biljaka
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#7
svi savjeti su dobridosli ;) a koliko bi mogao imat na kraju otprilike s obzirom na ne-njegu tijekom growa?
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#8
pa to ni chuck norris nezna.
neznas ni koja sorta ni kolko bi sadio ni koliko bi uspjelo njih. mos posadit 15kom i na kraju da ti sve propadne...a moze bit i da sve uspiju.
ne razmisljaj o kolicini. razmisljaj da bude uspjesno i sigurno ;)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#9
Stipe mo~e i od tih 15 biti samo jedna cura a onda jao se njoj :)
Sorry ajzak morala sam :) ali pogledaj si malo dnevnike uzgoja pa e ti sve biti jasnije.Nemo~ea to znat nikad a na takav na
in pogotovo!
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
okt 2014.
1 / 11
okt 2014.
okt 2014.