LEGACY
Zalivanje pre kise
10 odgovora1,160 pregleda
PuntaTombo
POZNAVALAC995 REP44%
→ Ambasador
PuntaTomboPOZNAVALAC
maj 2019.
maj 2019.#1
Pitanje za iskusne:)
Da li je dobro zalivati biljku pre nego sto se ocekuje da padne kisa?
Cuo sam da jeste, a onda sa druge strane i nema puno smisla..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2019.
maj 2019.#3
a kog ces je zalivati ako se ocekuje kisa :) zalice je priroda a ti samo treba da kazes hvala ;) ako je biljka u zemlji onda ti dodje svejedno, ako je u posudi napolju onda bolje ne
PuntaTombo
POZNAVALAC995 REP44%
→ Ambasador
PuntaTomboPOZNAVALAC
maj 2019.
maj 2019.#4
Tako je. Mada sam imao u planu da je nadjubrim ali me je ova kisha zeznula.
jingjang
AMBASADOR3.585 REP60%
→ Legenda
jingjangAMBASADOR
jul 2019.
jul 2019.#5
Obzirom da prvi put growam ove godine ne mogu da se pohvalim nekim iskustvom, ali nisam jos nijednom otisao zaliti prije kise, al sto volim da odem nahraniti nakon kise, e to je cudo jedno :D
Degustator
LEGENDA7.029 REP20%
→ Zmaj
maj 2019.
1 / 6
maj 2019.
jul 2019.