VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojZalivanje pre kise
LEGACY

Zalivanje pre kise

10 odgovora1,160 pregleda
PuntaTomboPOZNAVALAC

maj 2019.

#1
Pitanje za iskusne:) Da li je dobro zalivati biljku pre nego sto se ocekuje da padne kisa? Cuo sam da jeste, a onda sa druge strane i nema puno smisla..
DvolicniLEGENDA

maj 2019.

#2
NE.

maj 2019.

#3
a kog ces je zalivati ako se ocekuje kisa :) zalice je priroda a ti samo treba da kazes hvala ;) ako je biljka u zemlji onda ti dodje svejedno, ako je u posudi napolju onda bolje ne
PuntaTomboPOZNAVALAC

maj 2019.

#4
Tako je. Mada sam imao u planu da je nadjubrim ali me je ova kisha zeznula.
jingjangAMBASADOR

jul 2019.

#5
Obzirom da prvi put growam ove godine ne mogu da se pohvalim nekim iskustvom, ali nisam jos nijednom otisao zaliti prije kise, al sto volim da odem nahraniti nakon kise, e to je cudo jedno :D
DegustatorLEGENDA

jul 2019.

#6
to ti je kao drkanje pre sexa :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se