LEGACY
Otkup konoplje
22 odgovora4,954 pregleda
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#1
evo ve se osjeam malo slobodnije pa postiram i drugu temu
zanima me tko je zainteresiran za otkup konoplje?tko otkupljuje konoplju?
neznam ni gdje da po
nem tra~iti
jel zna netko neato o tome:pat:
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#3
hm..
radi se o tome da moji se bave poljoprivredom
al neznam kako im objasniti da sade konoplju
najlakae bi prihvatili moj prijedlog ako bi im naaao kupca
49 REP98%
→ Istraživač
5AR
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
5ARPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#5
dali netko mo~da zna gdje u hr ima planta~a industrijske konoplje?neata sam
uo u slavoniji u okolici orahovice a znam da je prije bilo i u okolici osijeka.zna li tko iata o tome???
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#6
problem je sto kad izadje takva informacija u javnost, na net -dosta MAMLAZA ide ljudima i unisti sav trud.
osim da podvaljuju hemp kao indijsku konoplju-drugog haska nema
kanehbosem javi se na pm pa
u ti dati inforamcije,imam negde tabele pokusnog sadjenja po sortama u Prekmurju koji po podnebju i strukturi zemlje dosta li
i na Slavoniju,Baranju,...
trigger
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
triggerISTRAŽIVAČ
jul 2007.
jul 2007.#7
petre neznam odakle si, al prije par godina je konoplja bila zasaena kod polj. instituta u OS. ali ti oni lokaciju mjenjaju, neznam jel zbog plodoreda ili ekipe koja to bere, a i murija je znala stajat tamo, u svakom slu
aju nema ti vajde od toga, osim ako se ne bojia da ti opraae cure!
pozdrav
Makaveli OS Jug 2
ENTUZIJASTA355 REP39%
→ Poznavalac
Makaveli OS Jug 2ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#8
covjece pa ja zivim 5 min od instituta poljoprivrednog u os al nisam znao da su sadili tu kod nas...prije koliko je to bilo sadeno ?
ima da odem provjerit dal je jos sta zasadeno tamo...koliko znam nije sada nista zasadeno ali ipak vrijedi otic provjerit...ehehhe
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
trigger
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
triggerISTRAŽIVAČ
jul 2007.
jul 2007.#10
bilo je zasaeno prije nekih 4-5god, ali unazad par godina nema viae na toj lokaciji, a i jebea to, samo izgleda ko wu, al ne udara brate ni malo, ateta trovat plua s tim sranjem!
5AR
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
5ARPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#11
ma htio bi probat dali valjaju kola
i od industrijske.mislim da ako valjaju od muakih valjaju i od industrijske.ju
er sam pravio od muake i mogu vam re da su odli
ni.
13 REP26%
→ Istraživač
jul 2007.
jul 2007.#12
e a ima se gdje za kupiti vec izrasle stabiljke?makar tko od vas ako ima koju viska za prodat....?da je ovogodisnje sadnje....?
maj 2007.
1 / 12
maj 2007.
jul 2007.