VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojKako da zastitim biljku od pljuska i grada
LEGACY

Kako da zastitim biljku od pljuska i grada

14 odgovora781 pregleda

apr 2024.

#1
Zdravo svima nov sam pa ne umem bas da se snadjem hahah hteo bi sa vas pitam za jednu malu pomoc i neku ideju zasadio sam biljku napolju i sada ne mogu da je pomerim interesuje me kako da je zastitim od kise pljuska i grada posto sam slucajno pogledao provnozu vremena jel moze neka ideja hvala unapred.
5ARPOZNAVALAC

apr 2024.

#2
Ja kupim rakete, vatrometa svakakvog pa pucam prije nevremena
siemprepositivoPOZNAVALAC

apr 2024.

#3
Po meni se zato prognoze i prate, pa zato biljke drzim u saksijama posebno sada kada iduci tjedan najavljuju pad temperatura i kisu. Nisi se trebao pouzdati u par tjedana lijepog vremena, no mislim da neka prozirna vreäa moze spasiti stvar, a mozda pricam i gluposti. Kolika je biljka, moze neka slika
GroffAMBASADOR

apr 2024.

#4
Tri do etiri kolca oko biljke i gore prive~i mre~u za zasjenu. Nije da se biljka nee smo iti no nee ih uniatiti tu a.

jul 2024.

#5
Imam automata koji je pred kraj treba jos 7-8 dana do kraja a javljaju sutra neku straanu oluju da li je pametnije da ga skinem ranije zbog oluje ili da ga ostavim jos kolko treba i da se nadam da ga oluja nece sjebati puno

jul 2024.

#6
@nikola1 pa ako ga skrai oluja, to je kao da si skinuo prakti no :) Mislim, nema neke razlike...ako ga razlupa mnogo, a ti skini, ako ne - nek gura joa dok mo~e
BizzzoZMAJ

jul 2024.

#7
Koju biljku? :rasta:
ĆyroZMAJ

jul 2024.

#8
Ja mislim da cu za prvu ruku otic na sajt i sam je drzat za grane da ne slomi kako sam krenuo bit ljen danas :razvaljen::

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se