VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojoutdoor grow(domačice)
LEGACY

outdoor grow(domačice)

128 odgovora6,941 pregleda
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#1
Pozdrav,molio bih da mi date savjete i misljenja za biljke.Najveca je posadena je 27.4 a 4 ostale krajem 5.mjeseca.Danas cu ih staviti u vece posude ai listovi su poceli zutit.914.IPB
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#2
Gdje si ti to dr~ao kad se ova tako izdu~ila, to nisam joa vidio. Vriate za svjetlom. Nisi trebao te tri nove stavit u istu posudu nego odvojeno. }elim ti sreu, trebat e ti.
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#3
Evo novih slika od danas,presadene u nove vaze:ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting http://imageshack.us/photo/my-images/515/fotografija0242.jpg Molim komentare i misljenja.......hvala Drzao sam ih vani otpocetka,stvarno neznam zasto se tolko izduzila,danas su presadene stim da su te 4 opet u istoj vazi ali cu i te 3 stavit pojedinacno u vazi...Evo nove slike od danas,samo neznam jos dal je zenska ali se na slikama moze vidjeti bjele dlacice..... ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting http://imageshack.us/photo/my-images/696/fotografija0244b.jpg / ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting http://my.imageshack.us/v_images.phpu linku na svku sliku idite view image )------tu su nove slike od danas,presadene u vece vaze,matia neznam zasto se oduzila,mozda zato sto je bila prvih mjesec bila oko grmlja koje je naraslo oko metar visine ali je sad uredu,valjda i zanima me je li zenska jer sam vidio bijele dlacice danas pa dajte svoja misljenja i savjete za dalje....hvala
BladeZMAJ

jun 2012.

#4
Prvo,stabljika je udne boje (trebala bi biti zelena) Drugo,fali joj svega (po meni)..gnjojiva,svijetla itd...cijela biljka dijeluje jako nezadovoljno..vijerojatno je upitna i kvaliteta vode s kojom zaljevaa,zemlja... Definitivno si u problemima..mo~da nisi kriv ti...mo~da je strejn u banani...ali vrijeme je za promjene biljka je rijetka,nerazvijena Itdu~enost je definitivno zbog nedostatka svijetla

jun 2012.

#5
drug, ne mozes biljku da krijes u travi i korovu, ona mora na sunce, poseci to oko nje... i lepo ti kaze matia da sadis odvojeno a ti presadjujes i ostavis ih opet zajedno... cemu saveti onda
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#6
Jesi rezao ata sa biljke?

jun 2012.

#7
Nemoras da odvajas biljke, ako koristis kvalitetnu zemlju ja cak preporucujem da ih stavljas u istu veliku saksiju, u cik cak , da ti se koren ne zamrsi , ako si im davao gnojilo , zato listovi zute prvo prestani da im dajes skroz, ako si u mogucnosti promeni im zemlju stavi 60% zemlje preporucujem substral laku zemlju, 15% perlit 10 %pesak 10% glistenjak 5% guano (organsko pticije gnojilo) npk 12 6 6 ako nemozes da menjas zemlju onda zalivaj samo cistom vodom sto cesce mozes , ali ne zaboravi da vutra voli da se osusi koliko i da bude zalivena.. povadi te listove iz saksija
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#8
Kako molim?

jun 2012.

#9
mislim da bi za pocetak bilo dobro da nam predstavis neki svoj cik cak grow, da ljudi mogu da znaju sta da ocekuju od toga
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#10
Sadit cu ih odvojeno samo nisam danas mogao tolko zemlje donjeti sa sobom ali cu kroz 2.3 dana presadit,ne sa bilke nisam nista rezao,ne nisam ih gnojio jos jer nisam stizao zbog posla ali cu uzeti gnojivo za dan dva samo neznam koje je bolje koristiti,bio ili kemijsko?i jel moze tko da mi kaze dal je zenska posto sam danas vidio bjele dlacice na svakom katu listova...

jun 2012.

#11
to je sve nes nikakvo 920.IPB vider sta su biljke i jos ih drzim na tavanu imaju neka 2sata samo suncevog svjetla

jun 2012.

#12
jel planiras i cvetanje da odradis na tavanu sa dva sata sunca?

jun 2012.

#13
kako bude jbg,nemam ih gdje dalje stavit,923.IPBzato imam ovo,a ovo kako bude bude
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#14
Bilo tko?

jun 2012.

#15
pa ako si video "bjele dlacice" tj. pistile onda jeste, al samo uz dobru fotku mozemo 100% da potvrdimo
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#16
Ok.Sutra stavim slike :)
zeleni91ENTUZIJASTA

jun 2012.

#17
Plantela list pod hitno ako nisi djubrio do sada i obavezno ph vode biljka je zedna svega!!
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#18
Evo prije dva dana sam prvi put djubrio sa tekucim gnojivom cvetin-c pise da je za listanje i rast i za cvijetanje npk5-7-7+ME,U 1,5L vode sam stavio 1 ipol cep i zalio ih sve. Slike nisam uspio nove slikat jer trebam napunit kameru a i razmisljam napravit dnevnik ako nije kasno....
zeleni91ENTUZIJASTA

jun 2012.

#19
Probaj da ih folijarno prihranis sa tim djubrivom neka se javi neko ko je imao iskustva sa tim ja koristim iskljucivo plantelu ne menjam!! Uostalom prate ovo i ovi stariji pa ce ti reci sta da radis ali obavezno daj update sta se desava za dan dva dizu li se iz mrtvih.pozzz
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#20
Evo nove slike od danas,jos su dvije biljke stavljene nazalost u istu veliku vazu tako da ih je sad 7,6 malih i 1 najveca od njih,tako da sad su dvije u svojim vazama a 5 u jednoj,nemogu svu zemlju odjednom donjeti jer ima ljudi po njivama ali sajt je siguran,najvecu sam danas topirao i malo sam ih zalio vodom.... ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#21
Ajde ljudi komentari,misljenja..........:)

jun 2012.

#22
Kolko cesto zalijevas prvu? A ove mladice ti pokazuju da im zemlja uopce ne pase, vidis da zute.
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#23
svakih 7 ili 14 dana zaljevam a prije 4 dana sam ih gnojio sve,neznam za mlade zemlja je pola neka crna koju sam uzeo od doma iz vaza i malo kupljene zemlje terra brill a n najvecoj je pola terra brill i pola te zemlje od doma.
CATFISHENTUZIJASTA

jun 2012.

#24
od toga nebude niata,pa gdje si proitao da se gnjoje tak male biljkice,vidia da ~ute-spaljeno gnjoivom.
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#25
Ma BILE SU ZUTE I 2 TJEDNA PRIJE NEGO SAM IH PRVI PUT GNOJIO A I NISAM PUNO STAVIO MOZDA 2 DECI NA TIH 5 MALIH.
pero123POZNAVALAC

jun 2012.

#26
mjenjaj zemlju i daj im vise sunca.. to je to ..
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#27
nista onda cu uzet jos te iste zemlje tera brill 20 litara imate li kakvih dobrih iskustva sa tom zemljom jer je prilicno skupa 5 litara kosta 16kn...
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#28
nista onda cu uzeti jos te zemlje terra brill od 20 litara,imate li kakvih dobrih iskustava sa tom zemljom je je prilicno skupa oko 5 litara kosta oko 16 kuna.
zeleni91ENTUZIJASTA

jun 2012.

#29
Menjaj zemlju i ohladi malo sa gnojenjem dok se ne prime malo,imas vremena dosta kad ces ih gnojiti..Inace biljoze lepo napredujui samo zameni zemlju,proobaj naci komposanu za cvece ili teramagmu..pozzz i update obavezno..

jun 2012.

#30
Ne valja Terra Bril, vidio sam to u jednom dnevniku, mislim da je auto gnom tema. Uzmi si terra magmu ili compo sanu, cijena je tu negdje kao i ta terra bril. Edit: Dao sam ti krivi info: https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/10404-pc-grow-gnomo-automatic-ganja_farmer.html Zamijenio sam je s Balkoniom.
FukmondoAMBASADOR

jun 2012.

#31
neje losa uopste,ja koristio;)
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#32
A i zlo je preporu uje :)
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#33
Promjenit cu zemlju ali cu uzeti ipak terra brill jer kod mene nema terra magma ni composana a i s proslogodisnjim outdoorom sam bio zadovoljan sa terra brill zemljom,update za tjedan dana kad cu ih obic,valjda se nece previse osusit zemlja do tada....... Samo jos pitanje jel mogu da se premjesti ovo u dnevnikk uzgoja ako nije kasno...
nemapredajeISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#34
brate kupi neku najjeftiniju zemlju u cvecari i to je to. ovo je bas lose. mislim da je pointless ako nesto ne promenis iz korena. nemam pojma nisam pro ali ovo mi tako deluje. lice mi na neke velemucenike
alex994ENTUZIJASTA

jun 2012.

#35
Evo danas sam bio kod biljka i ugodno sam se iznenadio,najveca biljka je grm,znaci listovi su tamno zeleni ima i dosta fan listova,onaj vrh sto sam topirao su sada dva velika vrha, po opipu vrhova prsti se ljepeneznam mozda je pocela cvijetati,na svakom katu su po dva vrha velika.One 3 druge biljke su duplo vece i zdravije a zadnje dvije su spaljene od sunca.....fotke stavljam kroz dan dva,,molim komentare misljenja itd..:))))
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#36
Ajde ljudi kometari........
CreativeLEGENDA

jul 2012.

#37
sa slikom ces imati vise uspjeha oko mometara :dada

jul 2012.

#38
pozdrav, jesam novi , al brate, ne zaljevaj svaki dan,jednom tjedno zali, ove biljke izgledaju otrovane vodom i gnojivom, pa jbt, ne moa bilku ovakvu gnojit , ostavi to na suncu i ne diraj, slikaj za 10 dana, samo voda 2 puta u tih 10 dana!!!!
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#39
Photo update: Lst uraden na najvecoj biljci... https://rapidshare.com/files/3837970986/IMG_0047.JPG https://rapidshare.com/files/2813653705/IMG_0041.JPG https://rapidshare.com/files/1486585081/IMG_0050.JPG https://rapidshare.com/files/239870378/IMG_0048.JPG https://rapidshare.com/files/2541069553/IMG_0046.JPG
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#40
Ma sta ti brijes zaljevam ih jednom u 2 tjedna a gnojio sam ih jednom i sunca imaju cijeli dan a biljke izgledaju zdravo sad.....
CATFISHENTUZIJASTA

jul 2012.

#41
Izgleda puno bolje nek je bilo,ipak se sad vidida je zemlja bila u banani i da im je prijala doza,al ovaj lst mi se ne svia baa.Trebao si ju smotati po rubu od kante pa onda ovu gornju polovinu biljoze lijepo airiti okolo dok pogura grane,ovaj gornji dio joa na neato li i ali od doljnjeg nema niat,samo golo stablo.
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#42
Znam da lst nije dobro napravljen,ostavit cu ovako kako je pa cemo vidit kako ce dalje...
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#43
Molim komentare,misljenja....

jul 2012.

#44
Pa dobro, ja mislim stvarno da se tu nema nista extra komentirati. Bar meni ne pada nis na pamet, posebno a da je vrijedno znacaja. Eto jedino ovo: https://rapidshare.com/#!download|419p10|2813653705|IMG_0041.JPG|1046|1600|1200 Vise komada u jednom "loncu" nikad nije dobro "kuhat". Kolko vidim, ovu u sredini su ubile okolne biljke. Vrijeme je da to presadis. I ne znam zasto drzis u kantama ako si vani, jedino pomazes lopovu da ih ukradu. Tako su jednom decku s foruma ukrali biljke. Osto je bez iceg. Ako te sto posebno zanima, pitaj.
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#45
Ma drzim u kantama zato sto je zemlja nikakva znaci tvrda ko beton,ostale su sad 3 male i velika i te 2 male cu presadit u kante od 10 litara ako je dovoljno i imam jos jednu novu fem sjemenku el nino dobio od frenda iz slo,neznam dal je pametno sad je sadit i kolko bi uopce izvuko iz nje?
CATFISHENTUZIJASTA

jul 2012.

#46
Samo ti nju proklijaj pa pikni ali da bude solo,svskako ea dobiti viae nek da ju ne zasadia,a generalno gledaju i koliko bi mogao dobiti od nje nemo~e ti nitko tono odgovoriti.Ima tu viae faktora koji utje u na koliinu uroda,zemlja,koliina zemlje,sunce,prihrana,nametnici itd.
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#47
EVO UPDATE NAKON 10DANA,NAJVECA SAD IMA PREKO METAR,OD 5 MALIH 2. SU OSTALE ALI LJEPO NAPREDUJU I TRIPUT SU VECE I JUCER TOPIRANE,MOLIM KOMENTARE,MISLJENJA..... https://rapidshare.com/files/2418840608/Fotografija0001.jpg https://rapidshare.com/files/550589330/Fotografija0002.jpg https://rapidshare.com/files/2204007318/Fotografija0003.jpg https://rapidshare.com/files/2188694310/Fotografija0004.jpg https://rapidshare.com/files/2886823364/Fotografija0005.jpg https://rapidshare.com/files/453391105/Fotografija0006.jpg
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#48
Komentari,misljenja.....

jul 2012.

#49
jbg. ne znam zasto kacis na rapidshare, ja ne mogu da vidim fotke ("RapidPro is necessary to start multiple downloads simultaneously.")
BladeZMAJ

jul 2012.

#50
Mogu da iskomentiram da nema potrebe biljke dr~ati u teglama...koliko vidim ionako su vani....to ato ka~ea da zemlja nevalja...napravia da valja.....a vidjet cemo neka se joa malo potegnu ...samo nastavi
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#51
EVO MALI PHOTO UPDATE,OSTALE SU 3 BILJKE NA KRAJU: https://rapidshare.com/files/801755902/Fotografija0001.jpg https://rapidshare.com/files/19980013/Fotografija0006.jpg https://rapidshare.com/files/1018490705/Fotografija0003.jpg https://rapidshare.com/files/1491106508/Fotografija0005.jpg https://rapidshare.com/files/2248073159/Fotografija0004.jpg molimkomentare,misljenja...

jul 2012.

#52
"Download not available The following download is not available: https://rapidshare.com/files/801755902/Fotografija0001.jpg | 1.98 MB" rado bih pogledao biljke ali ja nemam pristup tvojim fotkama, ajd ako nije problem stavi preko nekog drugog servera
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#53
Free High Quality Photo Upload and Sharing Free High Quality Photo Upload and Sharing Free High Quality Photo Upload and Sharing Free High Quality Photo Upload and Sharing Free High Quality Photo Upload and Sharing
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#54
Evo mali update biljke ljepo napreduju i gnojene su gnjivom za cvijetanje....molim komentare,misljenja ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
not smokeLEGENDA

jul 2012.

#55
al ih glaba nesto oce li to preziveti jel ta kanta stoji u zecinjaku
prokaENTUZIJASTA

jul 2012.

#56
Gotovo sam siguran da su u pitanju skakavci.Biljke su premale za moj ukus,ali ono sto je bitno je to da ces imati svoju travu,pa makar i 20g.Samo napred...:dada
alex994ENTUZIJASTA

jul 2012.

#57
Ovu veliku nisi pogledao ima 1 ipo metar ja se nadam puno vecem prinosu:dada

avg 2012.

#58
Da li ima ikakvog smisla posaditi 30tak semenki hibrida iz paketa, a da se ne vodi briga o biljci? Da li postoje sanse da neka uspe i da procveta? Znam da je glupo pitanje, ali trenutno ne znm ni jedno mesto (sajt) blizu kuce, gde bih mogao da ih zalivam itd... Unapred hvala.

avg 2012.

#59
ima smisla ali krajem aprila, krajem avgusta bas i nema sanse ;)

avg 2012.

#60
Da, na to sam i mislio. Hvala :)

avg 2012.

#61
Nema smisla ni efekta ni krajem aprila, ako neea voditi brigu o njima.
BladeZMAJ

avg 2012.

#62
potpisujem Venla..no way

avg 2012.

#63
Mislite da je ne moguce ni da ce 10% biljaka da procveta? Da ne trosim semenke uzalud?

avg 2012.

#64
ma hoce raco, hoce... neka se mora zapatiti sem ukoliko ne pobacas bas u neku sikaru... jedino ne kontam sto ti je tesko proklijati 10~15 komada u casama od jogurta pa lepo zasaditi na neku odabranu lokaciju, pa lagano i sigurica, a ne da se oslanjas na verovatnocu

avg 2012.

#65
Zasadicu ih na neku odabranu lokaciju, samo necu svaki dan brinuti o njima. Hvala na odgovorima :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se