LEGACY
problem miševi
14 odgovora1,912 pregleda
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#1
pu~evi, skakavci itd su opasni dok je biljka joa mala. znadu je pojesti. al kad israste onda nema beda za njih. Onda nastupa vei atetnik, MI`!!! On je jeb... igra
.
preko ljeta kad su velike suae i kad miaevi nemaju vode i onda napadaju biljke.Ti ih zalivaa i u njima ima vode i onda doe mia i pregrize ti biljke. mo~ea ih ograditi ~icon al mia kad poludi on i ~icu pregrize. kako se zaatititi od njih? osim ato na sajt stavljaa otrov za miaeve. ima li joa koji na
in?
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
apr 2011.
apr 2011.#2
Nabavi si zmiju... :icon_lol:
Pojasni malo kako to stavljas otrov za miseve...jer ako ide direkt na zemlju neka supstanca, onda ti to ide direktno i u biljku... :S
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
apr 2011.
apr 2011.#3
haha sigurno ne sprica s otrovom za miseve biljku... oko sajta je uredu postavit otrov, jos jedan savjet ti je stavit piljevinu oko biljke... nece ti preko toga ici...
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#5
Ne stavljan otrov ispod biljaka, nego okolo sajta tako da ih istrijebin ato je viae mogue u okolici sajta. i to je bolje pobacati otrov na sajt i prije nego ato zasadia biljke. a i posli isto stavljaa otrov. Ato za piljevinu prvi put
ujen. probat emo i to da vidimo dali djeluje.
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#6
evo ja trujem sajt ima 3 tjedna pobaco valjda 3 kg paenice otrovne drugi tjedan ide presaivanje jer su biljke izrasle u ~eljenu veli
inu... nadam se da sam sve potrovo u krugu 50-100m mada u joa lagano trovat..:banana::banana:gamad
gargamel
POZNAVALAC887 REP32%
→ Ambasador
gargamelPOZNAVALAC
apr 2011.
apr 2011.#7
ja sam cuo da se piljevina stavlja za puzeve, kao slajdra pa nemoze preko..
a misa zivog nemozes sprijecit da dodje.. ide iznad ispod i kroz sve sta ti padne napamet....
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#8
mia uvik nae put do biljke. meni je od ispod pregrizo kantu i kroz zemlju doaa do biljke. jer je gore bila zagraena. treba staviti dosta otrova na sajt. i mislin se bili bilo dobro postavljati oko sajta male
aae pune vode zakopane u zemlju da mia mo~e lakae piti iz nje. tako da i ako doe mia da ima piti vode pa mo~da nee napadati biljke. jer on iz biljke cica samo vodu.
apr 2011.
1 / 8
apr 2011.
apr 2011.