LEGACY
Radoznalost
10 odgovora1,426 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#1
bok novi sam ovdje pa imam pra novih pitanja...ovako,,,,,HTIO BIH ZNATI MANE I PREDNOSTI RASTA BILJKE U GRMU,,ZNACI NA SVAKOJ LOKACIJI IH IMA PO PET KOMADA..PA ETO KRATKO AKO NEMKO MOZE MANE I PREDNOSTI RECI..HVALA UNAPRIJED
dr.greentumb
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
dr.greentumbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#2
rast biljke u grmu?? cek ti planiras posadit u grm O_o ?? malo pojasni molim te
22 REP44%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#3
ne sori krivo sam pojasnio..vec su izrasle jedna pored druge odmah...zanima me jel potrebno presadjivanje ili sta??jer nikad nisam presadjivao..
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#4
Ako je vani bolje ne moj da im nebi korijen pokidan nego uzmi konop i svaku lagano na svoju stranu savij i tako uzgajaj dalje.
Na i si na forumu o low stress trainingu (LST) i to primjeni
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#5
upravo to, jer biljke su sada vjerovatno (ato se da zaklju
iti po tvojoj izjavi bez slika) dosta velike... nije sigurno presaivati, makar bilo bi bolje da su malo udaljenije jedna od druge... to si sve trebao pro
itati prije nego si posadio, bilo bi ti puno lakae
sve informacije o LST-u mo~ea na
i ovdje: https://forums.vutra.org/content/120-Low-stress-treniranje-biljke-LST
nemoj ih prekapati jer ea samo napraviti loau stvar, ostavi ih da rastu, poslije samo po
upaj muake biljke, i vjerovatno ea dobiti malo na prostoru!!
sretno !!
dr.greentumb
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
dr.greentumbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#6
da...i nikako ih ne topiraj, jer ce se rasirit bezveze :P
maj 2010.
1 / 6
maj 2010.
maj 2010.