VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojmozda nelosa ideja
LEGACY

mozda nelosa ideja

14 odgovora1,543 pregleda

feb 2008.

#1
pozdrav prije svega eto, zainteresiran sam da nesto zasadim, a nemam bas iskustva. nemam ni mogucnosti za unutrasnje uzgajanje, tako da ostaje... trazio sam povoljna mjesta i ponesto sam i nasao, ali jebiga nikad nisi siguran. i tako jucer setam sa psom sumom(koja mi je vrlo blizu) i padne mi na pamet da posadim na drvetu. zasad sam nasao dva savrsena drveta, s mogucnosti da se bez problema popnem i pri vrhu uglavim tri cetiri velike kante(recimo one za boju). imale bi dosta svijetlosti bez ikakvih intervencija, a kad bi neke grane odrezao bilo bi savrseno. alibi za ici tamo mi ne treba, setam psa ionako. odozdo nitko ne moze skuziti... zanima me jel netko mozda cuo nesto slicno. mozda bi ih gore napalo nesto sto inace na zemlji ne bi i da onda to nema nikakvog smisla. ako nekom padaju na pamet neke druge moguce poteskoce nek puca hvala
BloodspillerPOZNAVALAC

feb 2008.

#2
Pri alo se o tome davno na forumu. `ta da ti ka~em sadi ako ti se da penjati!
mr.skunkAMBASADOR

feb 2008.

#3
Dobra ideja, samo nemoj zaboraviti uplatiti zivotno osiguranje.:icon_biggrin::icon_biggrin:
braticISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#4
Ma i ja sam razmisljao o tome ima hrastova dosta u blizini pa bi mogao malo. Bilo bi dobro malo i za sav kulen i kobasicu sto sam prozdro ove zime:) Samo nebi ih stavio u kante od boje zato sto su bijele pa bi se isticale dosta,mozda da ih malo maskiras nekim pripodnim materijalom da ne upadaju u oci.
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

feb 2008.

#5
hehe...to je i meni palo na pamet kad sam poceo , ali nikad nisam realizirao (nije bilo potrebe ) ..... ako to stvarno napravis , svakako se javi i malo pricaj kako ide :p peace !
gargamelPOZNAVALAC

feb 2008.

#6
moze se i to jako dobro. pogle slovenca: http://www.konoplja.org/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/509017/page/1/fpart/all/vc/1 stvarno lijepo odradjeno, cijeli dnevnik, prednosti i mane. rezultat izgleda lijepo, pogle slike na kraju. sretno

feb 2008.

#7
:thumb: hvala na ovome. nemam se vise sta razmisljat. za tako nesto imam savrsene uvjete i ako ne napravim to... e pa definitivno sam idiot
G e r o n i m OENTUZIJASTA

feb 2008.

#8
hmmm baa razmialjam da probam tako neato ove sezone

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se