LEGACY
trebam pomoč
10 odgovora885 pregleda
36 REP72%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#1
krenuo sam 20.3 sa outdoor uzgojem i fino su mi narasle u vege fazi pa me zanima,planiram ih sad ovih dana pokusat stavit na cvjetanje..napravio bih na 12/12 od 7 do 19h bi ih drzao na svijetlu pa bi ih metnuo onda u mrak
ako mozda netko ima iskustva,zanima me jel nekom uspjelo?
ili da ih metnem 14 mraka 10 svijetla
36 REP72%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#4
dem rec sam,sta kidam za klonove neki dan sam odrezao vrh i zabio u zemlju i osusio mi se samo sam biljku sjebo i nisam nist dobio,bi trebao mozda sporedne grane i u zem,lju
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#6
za kloniranje imas temu na forumu (ako te to zanima), potrazi... ma evo, npr:
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/143-kloniranje.html
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/10037-kloniranje-vodi.html?highlight=kloniranje
https://forums.vutra.org/content/202-kloniranje-marihuane.html
i za topping je objasnjeno, ako te to zanima
maj 2012.
1 / 6
maj 2012.
maj 2012.