VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojtrebam pomoč
LEGACY

trebam pomoč

10 odgovora885 pregleda

maj 2012.

#1
krenuo sam 20.3 sa outdoor uzgojem i fino su mi narasle u vege fazi pa me zanima,planiram ih sad ovih dana pokusat stavit na cvjetanje..napravio bih na 12/12 od 7 do 19h bi ih drzao na svijetlu pa bi ih metnuo onda u mrak ako mozda netko ima iskustva,zanima me jel nekom uspjelo? ili da ih metnem 14 mraka 10 svijetla

maj 2012.

#2
pa kakav je to outdoor ako ces se igrati sa svetlom, unositi i iznositi svaki dan bar naredna dve meseca, svasta...? ne znam da se neko sa tim smarao, al ako jeste mozda se javi, sacekam dan~dva pa ovo leti na grave...
crocap11ENTUZIJASTA

maj 2012.

#3
Pozdrav ako nisi stavio na 12,12 onda ti joa nije kasno da ih pustia.nemoj niata dirat i one e po sebi napravit svoje po svom toku samo ja bi joa uz to napravio par klonova i to je to

maj 2012.

#4
dem rec sam,sta kidam za klonove neki dan sam odrezao vrh i zabio u zemlju i osusio mi se samo sam biljku sjebo i nisam nist dobio,bi trebao mozda sporedne grane i u zem,lju
not smokeLEGENDA

maj 2012.

#5
zabo si ga,a! ukucaj na youtube topiranje kanabisa toliko valjda mozes uraditi od zabadanja u zemlju nema leba!

maj 2012.

#6
za kloniranje imas temu na forumu (ako te to zanima), potrazi... ma evo, npr: https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/143-kloniranje.html https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/10037-kloniranje-vodi.html?highlight=kloniranje https://forums.vutra.org/content/202-kloniranje-marihuane.html i za topping je objasnjeno, ako te to zanima

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se