LEGACY
Muška biljka??
64 odgovora7,265 pregleda
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#4
ma kako je ve tolko u cvjetanju !? , Pa di ti ~ivia na madagaskaru ;)
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#16
zgrabi ga za muda i povuci:icon_lol:i reci mu...nea' moje kokoae u mome kokoainjcu:)
4 REP8%
→ Istraživač
jul 2012.
jul 2012.#17
Dobio nepoznato sijeme, nikad prije sadio,nemam pojma o cijelom postupku a sad se mucim jer neznam razlikovati musku od zenske ili hermafrodit.Da li mozda mozete vidjeti koja je to vrsta?
Tko na forumu ima volje i zivaca da mi neke stvari objasni na PP da mi se ne smije cijeli forum?
Puno toga sam procitao na forumu od silnih informacija vise neznam nista
pozdrav unaprijed zahvalan
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#18
prvo slike rotiraj, drugo moras makro slikati jako ostro i blizu posto jos nije pocelo cvetanje jos se ni nevidi pol tamo negde od 5 avgusta ce pokazivati sta je
koja je sta si posadio to je ako je domaja onda ko zna sta je covek sto vise cita vise zna ako ga zanima nespreman si krenuo
8 REP16%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#21
Mene zanima dali netko moze samo reci iz ovih slika dal je to muska ili zenska???i zanima me kako se treba otklanjat muska biljka?iznad pistilisa je
onaj muski prasnik sta vec on e onako ko neka loptica i sad dali ja njega trebam maknut ili sta??? nov sam tako da nemam previse iskustva u growu
pa molim razumijevanja :)
I jos jedna stvar brinu me ovi zuti listovi u dnu kaj bi to moglo bit???
Hvala 1189.IPB
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#22
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/85-prepoznavanje-muske-i-zenske-biljke.html?highlight=prepoznavanje+mu%9Ake+i+%9Eenske+biljke
https://forums.vutra.org/problemi-tokom-uzgoja/1465-vodic-za-bolesne-biljke-i-nedostatke-u-prihrani.html
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9123-raspored-hranjenja-ph-nutrijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#23
@ozla
vidi, kod muske biljke nema pistila, jedino ako je hermafroditl... a inace, musku biljku otklonis tako sto je iscupac iz zemlje, ili ako je malo jaca iseces :)
ubuduce prvo zarotiraj fotke pa onda kaci, ovako ih moram skidati na disk da normalno pogledam... i sto je najludje najbolja fotka ti je najmutnija, ne vidim bas najbolje ali vrlo moguce da je muski krenuo sa cvetom, zapravo 99.99% (takav vrh nema cura), fokusiraj to malo bolje naredni put
8 REP16%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#27
a nezz nesto sam cito kao da se mogu ti prasnici odstranit pa da cak nemora ispast tako lose...kao da se na kraju isto moze dobit normalno sve
i da nisam napiso to je moja jedina znaci to je samo ovako jedna pokusna da vidim kako je to a sljedece god ide pravi grow...
11111987
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
11111987ISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#28
ljudi ja stvarno nisam vje[t pretrazivac foruma i ovdje cu se obratit jer ima neke srodnosti,znaci moji kifovi na biljci su identi;ni ovome kifu dali mi moze neko reci s cime ja imam posla muzjkom ili zenskom prvi grov m ije hvala https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=_u6Xj3VsacJ0zM&tbnid=HexyIABRAkxs0M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fforum.grasscity.com%2Fphotopost%2Fshowphoto.php%3Fphoto%3D30774&ei=JmJhUem4Ks_Jsgb82YDQAQ&bvm=bv.44770516,d.Yms&psig=AFQjCNFQXI4RI0te3YjJC5btjGuvTJ5ohA&ust=1365422996475374
http://forum.grasscity.com/photopost/showphoto.php?photo=30776&title=close-pic-of-male-with-female-flowers-growing&cat=500
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#29
Na ovom forumu se vrlo brzo dolazi do odgovora jer je uvijek netko od "de~urnih" online, pa stoga ne vidim svrhu postavljanja ovog pitanja u 3 razli
ite teme. Ovaj put u pre
i preko toga, ali za ubudue znaj da se to tretira kao spamanje i povla
i za sobom odreene sankcije.
Btw, ve si dobio odgovor - It's a boy :D
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
jul 2009.
1 / 33
jul 2009.
apr 2013.