LEGACY
My Grow From Cold Slovenia
74 odgovora4,313 pregleda
31 REP62%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#1
E IMAM NEKE PROBLEME PA BIH OVDE VOLIO DA MI MALO OBAJSNITE
PRVO EO MALO SLIKA
imam jedan veliki problem
jedno par biljka mi je ljubi
astih samo odozgo al imaju dosta velike headove
ata joj je da je ljubi
asta jel to uredu
eo slika:
NA PAR BILJKA SU BILI NEKIH PAR HEADOVA VE OVAKO BRAUN.AL NISO PUNI I ZA`TO TO I ZA`TO SU SVI OSTALI JO` UVJEK SA BELIM DLAICAMA A OVIH PAR OVAKO
EO SKINUTO MAL PRIJE
SVAKI KOMENTAR DOBRO DO`AO
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#2
do jaja su ti biljke nebrini
to ato su poljubi
astile sam mo~e bit dobar znak ;)
jel znaa porijeklo sjemena ili je iz ketova ,
ini se neka jebena purple genetika
sam popravi malo te linkove
i ne beri ak su joa bijele dlake pri
ekaj dok bar pola nebude braonkastih
mo~ea bar na pljugu me pozvat ak nije bed :)))
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#4
mislim da je sad već malo kasno za gnojit jer će ti bit nakraju ružna za pušit , okus jel, sad zadnja 2-3 tjedna samo voda
a za sljedeći grow češ se već obrazovat na forumu , u cvijetanju gnojivo sa više fosfora i ima raznih gnojiva od recimo kojih biljka postane otpornija na hladnoću itd. pa pročitat češ već sve do sljedeće outdoor sezone
vjeruj da se nečeš razočarat ni u ovogodišnju berbu al za sljedeću češ bit tip-top
zaliji ih ak vidiš da je zemlja suha al ako je bila kiša nemoraš , a ljubičaste su ti biljke zbog genetike tj. zbog tog sjemena koje ti je frend prodo , moguće da je on sebi htio napravit neke dobre sjemenke pa ti tak prodo po dobroj cjeni , a ako je skupljo iz paketa nemože znat porijeklo. tak da pitaj ga baš jel zna s čim barata ili ti je prodao neku nepoznatu genetiku.inače je 10 sjemenki neke dobre trave u seedshopovima najmanje 15 €
nisam iz slo al vjeruj mi kakva je situacija ovdje i šta se prodaje nebi mi bio ni najmanji bed zaletit se u slo!
ništa dolazim jbg , pozvan sam :D
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#9
NE, ni slucajno!
Odredjene vrste poljubicaste ne zato sto im je "lose" vec jednostavno zato sto su takve.
Isto tako te vrste u pocetku budu skroz zelene , te se zalaskom karijere mijenjaju boju u ljubicastu.Samo ti to ostavi sto duze dok dlake ne posmedje.
G e r o n i m O
ENTUZIJASTA548 REP87%
→ Poznavalac
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#13
meni se po onoj prvoj slici cini da jos treba da je ostavis te dlacice treba da budu braon boje inace tebi je bas rodila i puna je pistila tako da ostavi jos ili baci bolje slike pa ce gomila ljudi odmah da pise a i po hedicima mi se da su dlacice jos bele ,, ali bilo bi dobro da bacis bolji kvalitet slike pozdrav
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2008.
okt 2008.#15
MA DAJ ljudi pa pogledajte malo bolje ....pa to trune ...ak vec nije trulo ....
klikni dva put na sliku ,:kad zumira bas se ljepo vidi ...ko da je trulo
uzas brate !!
:icon_cry:
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#16
zavisi koju sliku gledas ....
ako gledas one hedice male ko zna kako je on to susio i gde je drzao pa zato je takvo ali na onoj prvoj slici na pocetku teme pistile su jos uveliko bele tako da biljka nije zrela mada se i nevidi dobro ...
nek baci sliku boljeg kvaliteta pa nema beda da se ustanovi zrelost.
31 REP62%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#17
Eoo ljudi sada mi molim vas ka~ite to sam slikao danas. nekih par headova je trulo. imate tu nekoliko slika pa vas molim da pogledate i ka}ete ato pre jer neznam kad su taman. Ako ka}ete da so taman idem odma da ih skidam :P
imam nekih par biljki ,one koje imaju plave liste se mi
ini da trebam sutra da se
em a one zelene
u joa ostavit neki dan, ali vi ka~ite
MOLIM VAS DA KA}ETE `TO PRE SVAKI KOMENTAR DOBRODO`AO
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#18
neke su zrele neke nisu proceni sam 50-50 nek bude sivih ..
lepe biljke...
nekeko tebi nesazrevaju hedovi jednako neznam zasto..
ja sam moju biljku ubrao mladu morao sam i mnogo je dobra al nema lep miris ..
zanima me miris te ljubicaste posto je i moja isto takva bila miris je bio jak al kada sam je osusio miris je srane tek kad pravim dzok onda se oslobada preterteran lep miris a iasto tako i kad je pusim..
liste nemoj da bacas procitaj nesto o situ... ja sam ga pravio lako je ako nisi citao nista o situ mogu ti napisati kako sam ja to napravio... pozz
ZonoM
AMBASADOR3.975 REP71%
→ Legenda
ZonoMAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#19
JA da sam na tvom mestu ja bih to ubrao.Nisu mozda sazrele do kraja al postoji mogucnost da sve istrule ne od prezrevanja nogo od velike vlage u vazduhu i niske temperature.Ako nocu temp padne ispod 10 i vlaznost je veca od 80% velika sansa da se headovi ubudjaju.
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#22
odli
an outdoor , ma mo~ea ih slobodno ubrat sve i obrati pozornost na to da ih pravilno osuaia i obavezno curing , imat
ea odli
nu travu samo ak ju fino osuaia i to je to
a niata ve sam ti reko da dolazim na pljugu :D
31 REP62%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#23
eo malo pre sam ih obrao al ostavio sam tri poatu imaju joa bele dla
ice
sad
u suait to kod kolega
i negde sva naala da
u stavit headove u akatlu i gde je temperatura oko 20 stepenjie i vla~nost manja od 60%. i 5 puta na dan se otvori kutija
ali ka~ite vi ata mislite i ata je to curing??( pogledo sam svigde na netu al neznam)
ananas
im osuai doi da se napuaimo :p
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#29
mo~ea od liaa haa ili maslac napravit
a curing ti je nakon ato se biljka osuai ubacia to sve fino u tegle staklene i zatvoria , i pustia da stoji 2 tjedna (mo~e i viae , ato viae bolje) i da vidia onda veselja
http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/1695-susenje-i-curing-metoda.html?highlight=curing+metoda
eo
itaj
http://forums.vutra.org/upotreba/2930-hash-pomocu-vode.html?highlight=curing+metoda
eo za haa ima i filmi s tube
http://forums.vutra.org/kulinarstvo/23-marihuana-puter-4.html
i za maslac
pretraga
ini
uda
ajd pozdrav i nemoj pocepat sve prije nego se osuai dobro :)))
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2008.
okt 2008.#30
meni se cine na 90% DO BRANJA s tim da je ona ljubicasta zrela za harvest....
nenam brate ja da sam na tvom mjestu ....NEBI vise ceko , ja bi ubro pa sta bude ...ne isplati se cekat jos tjedan dva jer vrijeme je samo sve gore i gore a nece bit ni toplije a ni sunce se nece vratit do nagodinu ...tako da je moj neiskusni savjet B E R I ! ! ! ! ! !
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
31 REP62%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#34
e hvala svima na svakome komenatru danas sam obrao 6 biljaku u ve
ini one ljubi
aste poato su bile takve zbog mraza. ovaj za haa trebaa puno listova pa
u jih dati mom kolegu da malo pojedemo koji kuki. :D. sad se suae u kutiji kako sam ve
reko. temperatura oko 20 stepeni i mala vla~nost i napunio sam dve kutiji za cipele. za masu
u joa da vam ka~em a slede
e godine idem bolje sa iskustvom jer su ove posaene krajem juna.zna
i za 3-4 meseci je uspeo ovaj rad
ne
ete niata upropastiti za smoke report
u sve da vam ka~em od a do ~ ;)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
sep 2008.
1 / 38
sep 2008.
jan 2009.