VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojMy Grow From Cold Slovenia
LEGACY

My Grow From Cold Slovenia

74 odgovora4,313 pregleda

sep 2008.

#1
E IMAM NEKE PROBLEME PA BIH OVDE VOLIO DA MI MALO OBAJSNITE PRVO EO MALO SLIKA imam jedan veliki problem jedno par biljka mi je ljubi astih samo odozgo al imaju dosta velike headove ata joj je da je ljubi asta jel to uredu eo slika: NA PAR BILJKA SU BILI NEKIH PAR HEADOVA VE OVAKO BRAUN.AL NISO PUNI I ZA`TO TO I ZA`TO SU SVI OSTALI JO` UVJEK SA BELIM DLA ICAMA A OVIH PAR OVAKO EO SKINUTO MAL PRIJE SVAKI KOMENTAR DOBRO DO`AO
3ananasa2ENTUZIJASTA

sep 2008.

#2
do jaja su ti biljke nebrini to ato su poljubi astile sam mo~e bit dobar znak ;) jel znaa porijeklo sjemena ili je iz ketova , ini se neka jebena purple genetika sam popravi malo te linkove i ne beri ak su joa bijele dlake pri ekaj dok bar pola nebude braonkastih mo~ea bar na pljugu me pozvat ak nije bed :)))

sep 2008.

#3
dobro šta još moram da činim jel jih još zalivam ili gnojim al neznam što bi bile ljubičaste p.s. ako si negde iz slo dođi slobodno:D e neznam porkelo ču pitat kolega mi je prodo 300 semenki za 15 €-1200din mogu ga pitat ako očeš
3ananasa2ENTUZIJASTA

sep 2008.

#4
mislim da je sad već malo kasno za gnojit jer će ti bit nakraju ružna za pušit , okus jel, sad zadnja 2-3 tjedna samo voda a za sljedeći grow češ se već obrazovat na forumu , u cvijetanju gnojivo sa više fosfora i ima raznih gnojiva od recimo kojih biljka postane otpornija na hladnoću itd. pa pročitat češ već sve do sljedeće outdoor sezone vjeruj da se nečeš razočarat ni u ovogodišnju berbu al za sljedeću češ bit tip-top zaliji ih ak vidiš da je zemlja suha al ako je bila kiša nemoraš , a ljubičaste su ti biljke zbog genetike tj. zbog tog sjemena koje ti je frend prodo , moguće da je on sebi htio napravit neke dobre sjemenke pa ti tak prodo po dobroj cjeni , a ako je skupljo iz paketa nemože znat porijeklo. tak da pitaj ga baš jel zna s čim barata ili ti je prodao neku nepoznatu genetiku.inače je 10 sjemenki neke dobre trave u seedshopovima najmanje 15 € nisam iz slo al vjeruj mi kakva je situacija ovdje i šta se prodaje nebi mi bio ni najmanji bed zaletit se u slo! ništa dolazim jbg , pozvan sam :D

sep 2008.

#5
al od početkas nisu bile ljubičaste tek u prošlih par dana su promenile boju mah semenek su od nekog koji imao skunk pa je napravio i nešto semenki inače pičim novembra za niš kod rodbine, ako je ko od tamo blizu
OkiyKikuENTUZIJASTA

sep 2008.

#6
Dajte pogledajte malo na www.konoplja.org.. nemogu vjerovat al mislim da Albanci imaju problem LOL...
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#7
Koliko je meni poznato neke vrste pod utjecajem nize temperature promjene boju u ljubicasto! ovo sam iskopo sa IC.mag

sep 2008.

#8
mislim da je to to poato je u ovih dana bilo prili no hladno,jel bi bilo bolje za biljku da je ve odse em?
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#9
NE, ni slucajno! Odredjene vrste poljubicaste ne zato sto im je "lose" vec jednostavno zato sto su takve. Isto tako te vrste u pocetku budu skroz zelene , te se zalaskom karijere mijenjaju boju u ljubicastu.Samo ti to ostavi sto duze dok dlake ne posmedje.

okt 2008.

#10
http://shrani.si/?1h/lD/1LQoA7CS/dsc01352.jpg ^^ kliknite te na link slika je velika zato je nisam htio pokazati molite da mi ka~ete jel su headovi dosta ili previae braun??
G e r o n i m OENTUZIJASTA

okt 2008.

#11
Dobro je mogo bi ju ubrat.
ZonoMAMBASADOR

okt 2008.

#12
Nisam bas strucnjak,ali meni se cini da je to previse braon,kao da je prezrela i krenula da truli.Nek ti nrko iskusnije kaze jel to ok ili nije>ja bi voleo da nisam u pravu. Poz
ZOKIAMBASADOR

okt 2008.

#13
meni se po onoj prvoj slici cini da jos treba da je ostavis te dlacice treba da budu braon boje inace tebi je bas rodila i puna je pistila tako da ostavi jos ili baci bolje slike pa ce gomila ljudi odmah da pise a i po hedicima mi se da su dlacice jos bele ,, ali bilo bi dobro da bacis bolji kvalitet slike pozdrav
LaidbackPOZNAVALAC

okt 2008.

#14
Ma meni se cini da je vec kasno i da truli

okt 2008.

#15
MA DAJ ljudi pa pogledajte malo bolje ....pa to trune ...ak vec nije trulo .... klikni dva put na sliku ,:kad zumira bas se ljepo vidi ...ko da je trulo uzas brate !! :icon_cry:
ZOKIAMBASADOR

okt 2008.

#16
zavisi koju sliku gledas .... ako gledas one hedice male ko zna kako je on to susio i gde je drzao pa zato je takvo ali na onoj prvoj slici na pocetku teme pistile su jos uveliko bele tako da biljka nije zrela mada se i nevidi dobro ... nek baci sliku boljeg kvaliteta pa nema beda da se ustanovi zrelost.

okt 2008.

#17
Eoo ljudi sada mi molim vas ka~ite to sam slikao danas. nekih par headova je trulo. imate tu nekoliko slika pa vas molim da pogledate i ka}ete ato pre jer neznam kad su taman. Ako ka}ete da so taman idem odma da ih skidam :P imam nekih par biljki ,one koje imaju plave liste se mi ini da trebam sutra da se em a one zelene u joa ostavit neki dan, ali vi ka~ite MOLIM VAS DA KA}ETE `TO PRE SVAKI KOMENTAR DOBRODO`AO
ZOKIAMBASADOR

okt 2008.

#18
neke su zrele neke nisu proceni sam 50-50 nek bude sivih .. lepe biljke... nekeko tebi nesazrevaju hedovi jednako neznam zasto.. ja sam moju biljku ubrao mladu morao sam i mnogo je dobra al nema lep miris .. zanima me miris te ljubicaste posto je i moja isto takva bila miris je bio jak al kada sam je osusio miris je srane tek kad pravim dzok onda se oslobada preterteran lep miris a iasto tako i kad je pusim.. liste nemoj da bacas procitaj nesto o situ... ja sam ga pravio lako je ako nisi citao nista o situ mogu ti napisati kako sam ja to napravio... pozz
ZonoMAMBASADOR

okt 2008.

#19
JA da sam na tvom mestu ja bih to ubrao.Nisu mozda sazrele do kraja al postoji mogucnost da sve istrule ne od prezrevanja nogo od velike vlage u vazduhu i niske temperature.Ako nocu temp padne ispod 10 i vlaznost je veca od 80% velika sansa da se headovi ubudjaju.

okt 2008.

#20
nisam ništa čito o tvom sajtu zoki :D al me zanima zonom- ovde kod nas u slovenij je kroz dan 24°C, a nočom se spusti i do 5°C. užas vreme

okt 2008.

#21
BIg Up!! jebeno si to HOrtikUltivirao tEbra... jedino ata si trebo obrat odavno...owako e bit jedna teaka Stonirajua brutala od wutre!!! irie.
3ananasa2ENTUZIJASTA

okt 2008.

#22
odli an outdoor , ma mo~ea ih slobodno ubrat sve i obrati pozornost na to da ih pravilno osuaia i obavezno curing , imat ea odli nu travu samo ak ju fino osuaia i to je to a niata ve sam ti reko da dolazim na pljugu :D

okt 2008.

#23
eo malo pre sam ih obrao al ostavio sam tri poatu imaju joa bele dla ice sad u suait to kod kolega i negde sva naala da u stavit headove u akatlu i gde je temperatura oko 20 stepenjie i vla~nost manja od 60%. i 5 puta na dan se otvori kutija ali ka~ite vi ata mislite i ata je to curing??( pogledo sam svigde na netu al neznam) ananas im osuai doi da se napuaimo :p
ZOKIAMBASADOR

okt 2008.

#24
nemoj lisce da bacassss!!!!

okt 2008.

#25
:smoke18:pa zar ne kontate da je mafija povezana sa vladom uzrok suzbijanja legalizacije , oni bi pukli brdo kesa kad bi se dozvvoolliilla upootreba

okt 2008.

#26
:vb_kez:moje biljke skoro i nemaju lisce,ali zato hedovine-vrh je tezak oko 50 grama

okt 2008.

#27
To sto ima bele dlacice samo znaci da je dobra kad je zrela budu braon

okt 2008.

#28
znam mogu kokije naparvit od toga al sad malo prije }urio pa nisam stigo da jih saberem ina e `ta u sa njima
3ananasa2ENTUZIJASTA

okt 2008.

#29
mo~ea od liaa haa ili maslac napravit a curing ti je nakon ato se biljka osuai ubacia to sve fino u tegle staklene i zatvoria , i pustia da stoji 2 tjedna (mo~e i viae , ato viae bolje) i da vidia onda veselja http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/1695-susenje-i-curing-metoda.html?highlight=curing+metoda eo itaj http://forums.vutra.org/upotreba/2930-hash-pomocu-vode.html?highlight=curing+metoda eo za haa ima i filmi s tube http://forums.vutra.org/kulinarstvo/23-marihuana-puter-4.html i za maslac pretraga ini uda ajd pozdrav i nemoj pocepat sve prije nego se osuai dobro :)))

okt 2008.

#30
meni se cine na 90% DO BRANJA s tim da je ona ljubicasta zrela za harvest.... nenam brate ja da sam na tvom mjestu ....NEBI vise ceko , ja bi ubro pa sta bude ...ne isplati se cekat jos tjedan dva jer vrijeme je samo sve gore i gore a nece bit ni toplije a ni sunce se nece vratit do nagodinu ...tako da je moj neiskusni savjet B E R I ! ! ! ! ! !

okt 2008.

#31
UF , UF PA vidim da sam zakasnio !!! smoke riiiip
ZOKIAMBASADOR

okt 2008.

#32
e steta kako je has dobar i kako je zanimljivo ga praviti drugi put citaj!!!!! salim se samo steta.. aj reci nesto o ljubicastoj zanima me pa da se dimi i lizla slini pozzz..
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#33
Bravo dobro si to odradio :banana_dred::thewave: Rulja ceka smoke report! peace

okt 2008.

#34
e hvala svima na svakome komenatru danas sam obrao 6 biljaku u ve ini one ljubi aste poato su bile takve zbog mraza. ovaj za haa trebaa puno listova pa u jih dati mom kolegu da malo pojedemo koji kuki. :D. sad se suae u kutiji kako sam ve reko. temperatura oko 20 stepeni i mala vla~nost i napunio sam dve kutiji za cipele. za masu u joa da vam ka~em a slede e godine idem bolje sa iskustvom jer su ove posaene krajem juna.zna i za 3-4 meseci je uspeo ovaj rad ne ete niata upropastiti za smoke report u sve da vam ka~em od a do ~ ;)

okt 2008.

#35
[bez sadržaja]

okt 2008.

#36
guuuuuuuuuuud wrrrrrk

okt 2008.

#37
smoek report:P ve inu jih jo auaim al izabro sam neke da jih probam i da nije neatvo vrlo jako. poato je mo~da doma i i nisam ni imao niata iskustva i to.. baa ovako je jak da 1g nasmije laganio mene i kolega :P ajj vozdra :D
greenmengaceENTUZIJASTA

jan 2009.

#38
izgleda kao skapano....jel e vlazna??

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se