LEGACY
Molim savjet i mišljenje iskusnijih
38 odgovora2,721 pregleda
ZiCHi
POZNAVALAC600 REP0%
→ Ambasador
ZiCHiPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#1
Da li e biti neato od ovakve sadnje. Biljke su stare 15 dana. Sjeme razno domae.
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#2
malo su preblizu jedna drugoj, izgledaju ok, sretno sa presaivanjem
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#3
Ne valja...razmak izmedu svake minimalno pola metra...to je minimum minimuma...a pozeljno bi bilo 2m...
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#4
Morat ces ih razmicat, samo pazi na korjenje, pokusaj to sto elegantnije.:cow_yellow:
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#5
Mislim cak sam i siguran da ti korjenje ide dosta duboko pa pazi ..okopaj malo i duboko zahvati necim ispod korjena ,a nove rupe napravi sire da mozes samo nasipat zemlju oko korjena
p.s. cisto sumljam da se korjen zapetljo,ae sretno
poz..
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#6
lepo su izrasle, samo poslusaj gore naveden savet oko presadjivanja i bice to lepo, zelim ti puno :sun2::sun2::sun2:
skank07
ISTRAŽIVAČ160 REP73%
→ Entuzijasta
skank07ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#7
pozdrav, nebi htio otvarat novi topic pa da ovdje postavim pitanje....ovih dana su mi puzevi pojeli sve sto sam posadio prije mjesec dana, te me zanima dali ce biti prekasno ako sada ponovno posadim biljke? radim outdoor prvi put ove godine
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#8
E skank, nije ti prekasno, jos stignes samo ce vegetacija bit malo kraca, ajde posadi pa roki temu u dnevnik uzgoja da pratim :)
nEphNiO
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
nEphNiOISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#9
i meni su biljke bile pojedene, jedno 8 komada, (nezz valjda skakavci (ak oni to uope jednu), jer nisam vidio tragove pu~eva) i sad sam uspio ponovo zasaditi jednu, iduu tjedan mi dolazi joa sjemena pa u nadam se joa... ovako sam ja zaatitio biljku, nadam se da nee do~ivjeti toplinski udar, il efekt staklenika il nea slino i da joj neu naakoditi, al je barem zaatiena, bar dok je ovak mala. naravno bocu sam na par mjesta probuaio da zrak mo~e cirkulirat, a zemlja je mjeaavina kupovne i obine u rupi dubokoj nekih 30-ak cm.
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
nEphNiO
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
nEphNiOISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#11
pa nisu valjda takvi maheri da bi se penjali unutra zbog jedne male bilj
ice?? :O
al ak stavim
ep, bojim se da ne bi zrak dobro cirkulirao i da bi se previae ugrijao na suncu te tako "spalio" biljku...
gargamel
POZNAVALAC887 REP32%
→ Ambasador
gargamelPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#12
jesu bogme djubrad, pojeli mi tako svu papriku ove godine.
moram nac neku zivotinju sta jede golace, i nabavit odmah par primjeraka.....
Svetilist
POZNAVALAC1.480 REP98%
→ Ambasador
SvetilistPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#13
najednostavnije kako se rjeait pu~eva je skupit malo para i otii u poljoprivrednu apoteku i tra~iti pu~omor :))
14 REP28%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#14
Ili joa jednostavnije, brijem da i u
inkovitije te jeftinije, sol. To ih razara :))
indian_summer
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
indian_summerISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#15
potpis na ovo... doslovno ih RAZARA... rastope se nakon nekog vremena...
samo bacia soli po njima, neznam kako ide situacija da stavia sol na zemlju, ali iz osobnog iskustva znam da kada bacia soli na pu~a gola
a, HARDKOR GORISH STYLE... razori ga
gargamel
POZNAVALAC887 REP32%
→ Ambasador
gargamelPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#16
ma sol je bezveze jer ih moras ganjat, a ako ih vec polovis, sam ih bacis 15-20m, i nek se vracaju ak im se da...
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#17
Ma ti pu~evi su gamad! Sto vise prepreka stavis to im je privlacnije :icon_lol: Slicni su ljudima po tom pitanju. :ridinghorse:
Uzmi novu bocu i odrezi joj vrh gdje je cep da imas "valjak" koji ima otvor sa jedne strane i izbusi sa buailicom hrpu sitnih rupica po boci.
Imat ces odlicnu cirkulaciju zraka a nis ti nece moc doc do biljaka.. :sun2:
Noname_
ENTUZIJASTA485 REP71%
→ Poznavalac
Noname_ENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#18
1m u krugu od stabljike prospi pepel i nece nista zivo ici preko njega.samo pazi da ne bude blizu biljke da nebi bilo sranja prilikom zaljevanja.sretno
12 REP24%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#19
oj,
uvaj to dok malo ne poraste,jer pu~evi su i meni pojeli prvu generaciju i drugu koju sam zasadio pred koji mjesec,al jebiga. sad sam stavio piljevine iako to ne aljaka previae,i neki gel protiv pu~eva,to je ajd ok. sol ih ubija odma,a moa i s pivom,stavia u neku posudu da nanjuae i nejdu na biljku,al inace nanjuae oni biljku iz daleka i uu kroz bocu bez problema jer ima onih malih gdanih. al kad malo poraste nece viae se penjat,bar se meni nisu. sretno :)
maj 2011.
1 / 20
maj 2011.
jun 2011.