VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojdomaja08
LEGACY

domaja08

14 odgovora1,709 pregleda

sep 2008.

#1
Evo i mojih lutkica, dajte neki komentar. Ovo mi je prvi grow, sledetji moze biti samo bolji. Seme od proslogodisnje domaje. Spusteno krajem Aprila, 12 biljona, 1 se osusio, 3 muska i 8 lutkica. 5 komada po oko 2m, ostale 1-1.5m. Jedini problem sto nisu spustene u kvalitetnu zemlju, al moralo je tako biti jer sammorao dobro sakriti sajt. Evo ekipa uzivajte u pogledu. P.S. Danas postavih temu, sta bi sa njom?
G e r o n i m OENTUZIJASTA

sep 2008.

#2
Ljepo bilje imas
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2008.

#3
Jebacki facki

sep 2008.

#4
Hvala. Nije lose za prvi grow. A i namucio sam se, imao problema sa kvalitetom zemljista, puzevima, gusenicama, manjkom azota... Bas sam morao da se posvetim. Mislim da ih skidam za koji dan. Dve moram jos ostaviti slika2 i slika5. Da li je to sativa?

sep 2008.

#5
Napisao sam temu ljudi pomagajte na problemima tokom uzgoja.Nesto sto me zadesilo pre neki dan, nesto mi jede hedove evo slike
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#6
Alo bre,jel ti nas zezas... http://forums.vutra.org/vanjsko-uzgajanje/3864-domaja08.html http://forums.vutra.org/problemi-tokom-uzgoja/3855-ljudi-pomagajte.html http://forums.vutra.org/74665-post160.html Hoces jos na na pet meste postaviti svoje pitanje? To sto ti jos niko nije odgovorio neznaci da nece...

sep 2008.

#7
Tek veceras shvatih da ne treba otvarati nove teme, jbg, nemam iskustva sa ovim.
greenmengaceENTUZIJASTA

dec 2008.

#8
zakon druze imas 5 od mene :)))) 4ta je najbojla:)) hehe

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se