LEGACY
domaja08
14 odgovora1,709 pregleda
36 REP72%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#1
Evo i mojih lutkica, dajte neki komentar. Ovo mi je prvi grow, sledetji moze biti samo bolji. Seme od proslogodisnje domaje. Spusteno krajem Aprila, 12 biljona, 1 se osusio, 3 muska i 8 lutkica. 5 komada po oko 2m, ostale 1-1.5m. Jedini problem sto nisu spustene u kvalitetnu zemlju, al moralo je tako biti jer sammorao dobro sakriti sajt. Evo ekipa uzivajte u pogledu.
P.S. Danas postavih temu, sta bi sa njom?
G e r o n i m O
ENTUZIJASTA548 REP87%
→ Poznavalac
36 REP72%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#4
Hvala. Nije lose za prvi grow. A i namucio sam se, imao problema sa kvalitetom zemljista, puzevima, gusenicama, manjkom azota... Bas sam morao da se posvetim. Mislim da ih skidam za koji dan. Dve moram jos ostaviti slika2 i slika5. Da li je to sativa?
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#6
Alo bre,jel ti nas zezas...
http://forums.vutra.org/vanjsko-uzgajanje/3864-domaja08.html
http://forums.vutra.org/problemi-tokom-uzgoja/3855-ljudi-pomagajte.html
http://forums.vutra.org/74665-post160.html
Hoces jos na na pet meste postaviti svoje pitanje?
To sto ti jos niko nije odgovorio neznaci da nece...
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
greenmengaceENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#8
zakon druze imas 5 od mene :)))) 4ta je najbojla:)) hehe
sep 2008.
1 / 8
sep 2008.
dec 2008.