VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojHimalaya gold!!!
LEGACY

Himalaya gold!!!

54 odgovora6,410 pregleda
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#1
Ima li mozda netko iskustva sa himalayom u vanjskom uzgoju...ako imas neka prilozi tu neke slike,smoke report,visina sirina,kolicina dobivena...ma sta god ocete:icon_lol:

mar 2010.

#2
http://www.youtube.com/watch?v=Imj6JB8ZUzo&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=-yqTW4KefnY&feature=related

mar 2010.

#3
pravi izbor za vanjski uzgoj , po meni jedna od najboljih ato GS mo~e ponuditi. Imao sam je lani i mogu rei samo najbolje o njoj .Raste jako visoko i urod mo~e biti obilat 300-1000g to sad ovisi o groweru .Cvjetovi su ogromni i puni kristala ,miris odli an a high je opuatajui i jako kreativan .
euforijaAMBASADOR

mar 2010.

#4
imo frend 2009 vani.. malo kasnije posadio pa je imo dost problema s plijesni al svejedno fino izrasla.. mozda previse lisne mase za mene al se moze vise hasa slozit.. miris je medu profinjenijima koje sam osjetio.. naso hed toga prije nekih mjesec dana pod krevetom (hedovi su bili ful tamni pa nisam mogo fulat) i totalno mi je tripast haj bio.. samo sam trazio po sobi nes za radit.. svirat, slikat, sve! stvarno puca na kreativnost i flou je predobar! evo cak sam i slike neke rane iskopo..
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#5
Moze li se prijatelj sjetit visine otprilike ?
euforijaAMBASADOR

mar 2010.

#6
a nez nekih metarosamdeset.. al mislim da moze cudoviste od nje ispast, kak sam i reko kasnije je malo posadio tek negdje sredinom, krajem 5mj pa nije to to..

mar 2010.

#7
bez problema ide preko 2m !!!!!!
big buddhaISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#8
eo prijatelju imas na pm, sam ti sve uopso za himalayu, imo sam je prosle godine, pljuga ne da dere, to predere, a meni su bile preko 3 m, sadio sam ju na nekih 600 metara nadmorske visine i isla mi je bez problema, kad sam ju narucivo piso sam greenhouseu za nju i rekli su mi da voli hladne noci vruce dane, tako danisam pogrijesio sa izborom mjesta, a euforija je u pravu, puca ko sam vrag xD
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#10
A dragi prijatelji bas vam hvala na ovim malim karakteristikama i opisima :) puno ste mi pomoglo..ako jos ima tko sta neka pise neka pise :sun2:
Stoned_GrowerAMBASADOR

apr 2010.

#11
Himalaya Gold je odlican izbor. Imao sam predivno iskustvo sa njom. Garantovano dobar harvest,hedovi su tvrdi i debeli,a high je neopisivo jak i dugotrajan Vodenicarev frend je u pravu mislim da ima high koji je prejak ne samo za njegov nego za svaciji ukus,bukvalno si neupotrebljiv posle 2 dima... Link dnevnika imas u mom potpisu poz
Stoned_GrowerAMBASADOR

apr 2010.

#12
Himalaya Gold je odlican izbor. Imao sam predivno iskustvo sa njom. Garantovano dobar harvest,hedovi su tvrdi i debeli,a high je neopisivo jak i dugotrajan Vodenicarev frend je u pravu mislim da ima high koji je prejak ne samo za njegov nego za svaciji ukus,bukvalno si neupotrebljiv posle 2 dima... Link dnevnika imas u mom potpisu poz
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#13
To mi daj stoned groweru:) volim bit neupotrebljiv:)
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#14
To mi daj stoned groweru:) volim bit neupotrebljiv:)
ZiplockENTUZIJASTA

apr 2010.

#15
Ja sam imao lani al samo jednu hamalajicu vani...i mogu samo nahvalit,definitivno best buy..a high je neato posebno...totalni blank u glavi nakon gice ili dvije,nakon toga chill i nevjerovatna opuatenost.ma milina....definitivno preporuka!:sun2:
ZiplockENTUZIJASTA

apr 2010.

#16
Ja sam imao lani al samo jednu hamalajicu vani...i mogu samo nahvalit,definitivno best buy..a high je neato posebno...totalni blank u glavi nakon gice ili dvije,nakon toga chill i nevjerovatna opuatenost.ma milina....definitivno preporuka!:sun2:
SocratENTUZIJASTA

maj 2010.

#17
Evo ja sam "doaao" 5 Himalaya Gold sjemenka, i posadio sam ih u treset tablete prije 40-etak sati, i joa ni traga klicama, molim Boga da mi ne propadnu!!!

okt 2010.

#18
evo ja u si nabavit sjeme od himalaye gold pa me zanima kolku bi koli inu od nje mogao dobit
SocratENTUZIJASTA

okt 2010.

#19
Kak piae na prospektima, mnogo viae od prosje nog, do 1000g+ u idealnim (outdoor) uvjetima...

okt 2010.

#20
bit e robe :D
euforijaAMBASADOR

okt 2010.

#21
Bice bice hehehe moza uspis i dve kile izvuc ak se dobro potrudis!
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

nov 2010.

#22
Ljudi od 5 sjemenki himalaye ,4 su krenule ,jedna je na 80cm otisla na bolji svijet...znaci Na tri himalaye sam dobio 70grama hedova, ata se to pobogu desilo?

nov 2010.

#23
Mislim da je do tebe uglavnom.Slike,neki info da se ne nagaa napamet,jel to bilo zrelo uop e,kad je posaeno,koliko vegetirano?
snejkISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#24
Da li bi se ovu sortu dalo natjerat u indooru, recimo 160cm visine? Mozda sa vrlo kratkim periodom vegetacije, od par dana? Koliko uopce naraste u cvjetanju?
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

nov 2010.

#25
Zasadene su u 3.mjesec odvojene jedne od drugih maximalno,u zemlji iz trgovine,prehranjivo ih normalno..najveca je imala 140cm,a druge dvije po 50cm....A jeli moguce da je sjeme mozda bilo od druge neke Vrste a da su mi prodali pod himalayom??(ps. originalno je bilo pakovanje).. I jeli mozda igra bitnu ulogu Ph vrijednost kod outdoora?
TarkiPOZNAVALAC

nov 2010.

#26
Pa da je bilo koje drugo sjeme bilo, nisi smio dobiti tako male biljoze... Ujebo si neato... Ili sajt, ili voda, ili loaa sezona, kao i veini autdoraaa ove godine.

apr 2011.

#27
Znaci velite da je jako jaka ta himalaya??? Kaj ima jos za outdoor, al da je neki chill xD?
DolfENTUZIJASTA

apr 2011.

#28
Vise paznje drugi put

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se