LEGACY
potreban savet u vezi uzgaja vanskog
12 odgovora1,130 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#1
biljka mi je u cetvrtoj nedelji cvetanja a nemirise ni malo zasto i sta je uzrok toga a zalivam je svaki dan i svaki cetvrti dan sipam tecnost za cvetanje , nije u zemlji nego u saksiji od 25l
proka
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
prokaENTUZIJASTA
avg 2012.
avg 2012.#2
Samo bez panike,jos je rano.Zamirisace pocetkom septembra.Samo opusteno...:ovca
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
avg 2012.
avg 2012.#3
prije ili kasnije hoce.radje pri jutarnjem suncu provjeri jel blijesti koji kristalic:bale.
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
avg 2012.
avg 2012.#4
Kod mene se miris s vremenom poja
a pa oslabi i tako stalno tako da ne brini ;)
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
matiaAMBASADOR
avg 2012.
avg 2012.#5
Nemoj je zalijevati svaki dan, pusti da se povraina zemlje skroz osuai pa onda zali ponovno, ovako ea je utopit :)
20 REP40%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#6
a i nie ti to neki bed sto ne mirisi
dopizdi ti taj miris
bit ce ti slade za pusit :D
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#7
slovenac,...bitnije je da se ne vidi nego ato ne miriai:icon_lol:
avg 2012.
1 / 7
avg 2012.
avg 2012.