VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojpotreban savet u vezi uzgaja vanskog
LEGACY

potreban savet u vezi uzgaja vanskog

12 odgovora1,130 pregleda

avg 2012.

#1
biljka mi je u cetvrtoj nedelji cvetanja a nemirise ni malo zasto i sta je uzrok toga a zalivam je svaki dan i svaki cetvrti dan sipam tecnost za cvetanje , nije u zemlji nego u saksiji od 25l
prokaENTUZIJASTA

avg 2012.

#2
Samo bez panike,jos je rano.Zamirisace pocetkom septembra.Samo opusteno...:ovca
sharpLEGENDA

avg 2012.

#3
prije ili kasnije hoce.radje pri jutarnjem suncu provjeri jel blijesti koji kristalic:bale.
Pablo EscobarENTUZIJASTA

avg 2012.

#4
Kod mene se miris s vremenom poja a pa oslabi i tako stalno tako da ne brini ;)
matiaAMBASADOR

avg 2012.

#5
Nemoj je zalijevati svaki dan, pusti da se povraina zemlje skroz osuai pa onda zali ponovno, ovako ea je utopit :)

avg 2012.

#6
a i nie ti to neki bed sto ne mirisi dopizdi ti taj miris bit ce ti slade za pusit :D

avg 2012.

#7
slovenac,...bitnije je da se ne vidi nego ato ne miriai:icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se