LEGACY
sađenje
56 odgovora5,256 pregleda
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
imam neata biljaka posaene prije neki 3-4 tjedna u
aae(malo su manje jer nisu imale sunca cjeli dan) al mi ok ovak izgledaju.
sad ih mislim presadit koj dan pa pitam jel mo~da prekasno za presaivanje oe bit ata od njih..malo ih ima kad neznam ata e bit (muake,hermii,glodavci i ostale piz.darije)
evo par slika pa recite ata mislite jel se isplati to presadit :icon_lol:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#2
Naravno da se isplati presaditi... Nije kasno, moje su jos manje od tvojih. Bit ce nesto od njih bez brige. Samo teraj i sretno!
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#3
je..te ima ih 52 komada ako sam dobro brojao.... da je meni bar polovica toga bio bi viae nego sretan...
ata e ti uope tolko komada? 10 e ih sigurno bit ~enskih, a od toga se mo~e dobit na kile vutre...
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#4
ima 43 komada al sve domai kri~anci ( bilo je 50 komada la neat nije uspjelo sa ovih 7).. ja se nadam da bude bar 10 komada ~enski i brijem da u dobit od tih 10 na svakoj 200 gr ja sretan..bolje da je viae nek manje ovak sam siguran da u neat imat.. je da e bit posla puno al do sredine il kraja 6 mj u znat na emu sam .. kad likvidiram mudonje ;)
FunkFreak
ISTRAŽIVAČ86 REP24%
→ Entuzijasta
FunkFreakISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#5
Majstore bit e neato od njih svakako ak presadia i malo truda ulo~ia.Super izgledaju ,a i broj je velik tako da samo naprijed
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#6
U brateee, koliko ih jeee! Presadjuj to odma'!:icon_lol: Srecno!
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#8
ata ea sa 2 kile salate? pa to da puaia svaki dan ne mo~ea potroait do druge sezone...
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#9
trebao bi obmtati te case sa necemi napraimer alufolijom koren nesme dobiati svetlo sretno..... nije to puno moze se desiti da ni jedana ne uspe al nece :)
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#10
metalmaniac... niata ti ne brini od viaka glava ne boli :icon_lol::icon_lol:
ZOKI... to sa ve razmialjal (je da je bilo malo svijetlosti al nije sunce tuklo direkt pa spalilo..a i primjetil sam na nekima
aaama da nije korjenje ialo uz rub koje su bile malo jae izlo~ene svijetlu) al sad je kasno za bilo ata jer idu drugi tjedan u zemlju :icon_biggrin::sun2:
hvala ekipa..izlo~it u slike po
etkom 6 mj kad porastu malo ako e vas zanimat..:icon_biggrin:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#11
od viaka glava ne boli, to stoji, al boli od komercijale kad te rija navata kako prodajea (za ata bi drugo moglo bit 2 kile?), pa dobijea batina ko mazga i par godina zatvora uz to sve...
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#12
hahaaha ata zna mali cigo ata je 2 kile vutre :icon_lol::icon_lol::banana_rasta:
Dolf
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
DolfENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#13
Raspucao si se ti sa kilama a jos ih nisi ni presadio lol..
Direkt u zemlju sa dosta kupovne zemlje pre toga dobro asovom prekopaj zemlju i ocisti zemlju zalivaj
svaki dan po malo npr.2l vode na svaku od njih i tako prvih pola meseca od presadjivanja i nemas brige 96% ce uspeti svaka
Uzdravlje!
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#15
Dolf..- :icon_lol::icon_lol: raspucao pa mislim ak neu dobit bar 200 grama po biljki onda si mogu pucat u glavu ...reko je frend od kojeg dobil sjemenje da je tolko dobival minimalno sam ih zaljeval jednom tjedno nit gnjojil ni niata samo priroda ata je odigrala..ja se mislim poigrat malo viae s njima poato imam uvjete za obilazit
esto ...
ata se tie zemlje neu kupovnu nek u koristit zemlju iz mrtvice stalo~eni mulj koj se posuaili sad je zemlja (plodno prejako) pa u ga izmjeaat zemljom bar 30% koju u prokopat di e bit biljke ..svim sam upoznat ve tak da bit e hebeno sam nek bude dovoljno :sun2:
Dolf
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
DolfENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#16
Sretno
nisam ni mislio manje od 200 po jednoj
urradi tako kako kazes samo redovno zalivaj i nebrini bice tu brdo trave
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#17
jedna od ljepaih biljka neka jbna sativa s ljubi
astom stabljikom i ispod listova najvjerovatnije e bit mu~jak :sad2: brijem ju od kopat i odnest negdi da mogu uzet sjemeneetea i skri~at s nekom ljepaom ~enkom ..
imam oko 13 koje bacaju na ~enke od 38 komada al u znat tono ovih 5-6 dana jer mi par biljka nekak sumnjivo ne odkrivaju ni muako nit ~ensko niata nema
ata ka~ete oe bit ata robe biljke su sada od 50 cm pa do 60cm
pa nekoliko komada u akrinji staroj :eyebrows:
pa u kadi staroj nekoli ko komada :icon_smile:
pa malo ukopanih u zemlju ..jebo sam si mater za 21 rupu:ludaci_lol:
i par komada je posaeno u vree za svaki slu
aj nek doe do sranja da ih selim
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
SulundarAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#18
fino su krenule...
prvo mi pada na pamet..odakle ti *uda za tako nesto....a onda se setim da to nema veze sa *udima.
Sretno Travaris,trebace ti:)
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#20
pazim se mjesto je prava gerila al meni na oku ... ima za hodat kroz unglu jedno 200 m di je trava preko glave ..vrebaju krpelji zmije jaguari i ostala ~ivin
ad tako da nema bojazni da e neko ulazit u unglu..mjesto sam tra~il mj dana dok nisam naael ljepo otvoreno usred niskog drvea di mi sunce tu
e cjeli dan....jedino ata me koatalo kopanje zemlja nije bila upotrebljiva baa jer je to nekad bio deponij krutog odpada zemlje betona asfalta aljunka svega iz graevine pa sam moral nosit na leima iz aume jedno 400 m humusa dovukel u 10 dana kako sam kopal i sadil jedno 25 vrea po 40 kg ..jbte dok pogledam navukel sam tonu zemlje..i nije mi ~ao dok vidim kako brzo napreduju na oigled.. nabacit u slike pod kraj mjeseca kad porastu .. :D
pa fala ekipa ;)
tinitus
ENTUZIJASTA445 REP61%
→ Poznavalac
tinitusENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#21
bit ce lijepo ih vidjet kad se osusi sva okolna vegetacija, sta se rece iz aviona..
meni osobno izgleda previse riskantno, toliko biljaka u jednom polju,
al eto, valjda znas u sta si se upustio,
a da ce ti trebat srece da sve dovedes do kraja - hoce,
i zato sretno i daj update s vremena na vrijeme da znamo da nisi pao :popworm:
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#22
nema aviona kod mene nikakvih tu i tamo neki proleterski koj vozi 2 puta na godinu kad fotkaju grad :D
bit e u tom polju najviae 6-7 biljaka nee ih bit 21 kad i po
upam muake ;) jedno 5 m dalje e bit jedno 4-5 joa i neata u vreama okolo..nisam htjel razbacivat biljke po ungli baa radi tog da ne radim previae puteva.. ;)
sensiman
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
sensimanISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#23
drugari nisam znao gde da postavim pitanje pa sam ba ubacio ovde. zanima me da li bi bilo kasno da sad posadim 10ak semenki, da li bi mogle da stignu do jeseni?
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#25
ja jos 2 imam na klijanje staviti i to ide danas...ako imas sta autofloweringa ja bih to posadio...imam jednu trenutno vani za probu i pokazala se odlicno....
homegrownisha
ISTRAŽIVAČ150 REP67%
→ Entuzijasta
homegrownishaISTRAŽIVAČ
avg 2011.
avg 2011.#28
Alo travaria jezi ~iv?
Ljudi da nam nije travaria pao? :(((
2 REP4%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#29
pa prijavili ga astronauti. sa meseca su videli njegov rasad od hektar marihuane. :)
maj 2011.
1 / 29
maj 2011.
avg 2011.