VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojsađenje
LEGACY

sađenje

56 odgovora5,256 pregleda
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#1
imam neata biljaka posaene prije neki 3-4 tjedna u aae(malo su manje jer nisu imale sunca cjeli dan) al mi ok ovak izgledaju. sad ih mislim presadit koj dan pa pitam jel mo~da prekasno za presaivanje oe bit ata od njih..malo ih ima kad neznam ata e bit (muake,hermii,glodavci i ostale piz.darije) evo par slika pa recite ata mislite jel se isplati to presadit :icon_lol:

maj 2011.

#2
Naravno da se isplati presaditi... Nije kasno, moje su jos manje od tvojih. Bit ce nesto od njih bez brige. Samo teraj i sretno!

maj 2011.

#3
je..te ima ih 52 komada ako sam dobro brojao.... da je meni bar polovica toga bio bi viae nego sretan... ata e ti uope tolko komada? 10 e ih sigurno bit ~enskih, a od toga se mo~e dobit na kile vutre...
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#4
ima 43 komada al sve domai kri~anci ( bilo je 50 komada la neat nije uspjelo sa ovih 7).. ja se nadam da bude bar 10 komada ~enski i brijem da u dobit od tih 10 na svakoj 200 gr ja sretan..bolje da je viae nek manje ovak sam siguran da u neat imat.. je da e bit posla puno al do sredine il kraja 6 mj u znat na emu sam .. kad likvidiram mudonje ;)
FunkFreakISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#5
Majstore bit e neato od njih svakako ak presadia i malo truda ulo~ia.Super izgledaju ,a i broj je velik tako da samo naprijed
HighBadgerPOZNAVALAC

maj 2011.

#6
U brateee, koliko ih jeee! Presadjuj to odma'!:icon_lol: Srecno!
Sensi*JanaAMBASADOR

maj 2011.

#7
:sun2::sun2::sun2:lepe biljcice, samo napred !

maj 2011.

#8
ata ea sa 2 kile salate? pa to da puaia svaki dan ne mo~ea potroait do druge sezone...
ZOKIAMBASADOR

maj 2011.

#9
trebao bi obmtati te case sa necemi napraimer alufolijom koren nesme dobiati svetlo sretno..... nije to puno moze se desiti da ni jedana ne uspe al nece :)
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#10
metalmaniac... niata ti ne brini od viaka glava ne boli :icon_lol::icon_lol: ZOKI... to sa ve razmialjal (je da je bilo malo svijetlosti al nije sunce tuklo direkt pa spalilo..a i primjetil sam na nekima aaama da nije korjenje ialo uz rub koje su bile malo jae izlo~ene svijetlu) al sad je kasno za bilo ata jer idu drugi tjedan u zemlju :icon_biggrin::sun2: hvala ekipa..izlo~it u slike po etkom 6 mj kad porastu malo ako e vas zanimat..:icon_biggrin:

maj 2011.

#11
od viaka glava ne boli, to stoji, al boli od komercijale kad te rija navata kako prodajea (za ata bi drugo moglo bit 2 kile?), pa dobijea batina ko mazga i par godina zatvora uz to sve...
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#12
hahaaha ata zna mali cigo ata je 2 kile vutre :icon_lol::icon_lol::banana_rasta:
DolfENTUZIJASTA

maj 2011.

#13
Raspucao si se ti sa kilama a jos ih nisi ni presadio lol.. Direkt u zemlju sa dosta kupovne zemlje pre toga dobro asovom prekopaj zemlju i ocisti zemlju zalivaj svaki dan po malo npr.2l vode na svaku od njih i tako prvih pola meseca od presadjivanja i nemas brige 96% ce uspeti svaka Uzdravlje!
Bob _MarleyENTUZIJASTA

maj 2011.

#14
Sretno!
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#15
Dolf..- :icon_lol::icon_lol: raspucao pa mislim ak neu dobit bar 200 grama po biljki onda si mogu pucat u glavu ...reko je frend od kojeg dobil sjemenje da je tolko dobival minimalno sam ih zaljeval jednom tjedno nit gnjojil ni niata samo priroda ata je odigrala..ja se mislim poigrat malo viae s njima poato imam uvjete za obilazit esto ... ata se tie zemlje neu kupovnu nek u koristit zemlju iz mrtvice stalo~eni mulj koj se posuaili sad je zemlja (plodno prejako) pa u ga izmjeaat zemljom bar 30% koju u prokopat di e bit biljke ..svim sam upoznat ve tak da bit e hebeno sam nek bude dovoljno :sun2:
DolfENTUZIJASTA

maj 2011.

#16
Sretno nisam ni mislio manje od 200 po jednoj urradi tako kako kazes samo redovno zalivaj i nebrini bice tu brdo trave
travarišISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#17
jedna od ljepaih biljka neka jbna sativa s ljubi astom stabljikom i ispod listova najvjerovatnije e bit mu~jak :sad2: brijem ju od kopat i odnest negdi da mogu uzet sjemeneetea i skri~at s nekom ljepaom ~enkom .. imam oko 13 koje bacaju na ~enke od 38 komada al u znat tono ovih 5-6 dana jer mi par biljka nekak sumnjivo ne odkrivaju ni muako nit ~ensko niata nema ata ka~ete oe bit ata robe biljke su sada od 50 cm pa do 60cm pa nekoliko komada u akrinji staroj :eyebrows: pa u kadi staroj nekoli ko komada :icon_smile: pa malo ukopanih u zemlju ..jebo sam si mater za 21 rupu:ludaci_lol: i par komada je posaeno u vree za svaki slu aj nek doe do sranja da ih selim
SulundarAMBASADOR

jun 2011.

#18
fino su krenule... prvo mi pada na pamet..odakle ti *uda za tako nesto....a onda se setim da to nema veze sa *udima. Sretno Travaris,trebace ti:)
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#19
Sretno...i pazi se... =)
travarišISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#20
pazim se mjesto je prava gerila al meni na oku ... ima za hodat kroz unglu jedno 200 m di je trava preko glave ..vrebaju krpelji zmije jaguari i ostala ~ivin ad tako da nema bojazni da e neko ulazit u unglu..mjesto sam tra~il mj dana dok nisam naael ljepo otvoreno usred niskog drvea di mi sunce tu e cjeli dan....jedino ata me koatalo kopanje zemlja nije bila upotrebljiva baa jer je to nekad bio deponij krutog odpada zemlje betona asfalta aljunka svega iz graevine pa sam moral nosit na leima iz aume jedno 400 m humusa dovukel u 10 dana kako sam kopal i sadil jedno 25 vrea po 40 kg ..jbte dok pogledam navukel sam tonu zemlje..i nije mi ~ao dok vidim kako brzo napreduju na oigled.. nabacit u slike pod kraj mjeseca kad porastu .. :D pa fala ekipa ;)
tinitusENTUZIJASTA

jun 2011.

#21
bit ce lijepo ih vidjet kad se osusi sva okolna vegetacija, sta se rece iz aviona.. meni osobno izgleda previse riskantno, toliko biljaka u jednom polju, al eto, valjda znas u sta si se upustio, a da ce ti trebat srece da sve dovedes do kraja - hoce, i zato sretno i daj update s vremena na vrijeme da znamo da nisi pao :popworm:
travarišISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#22
nema aviona kod mene nikakvih tu i tamo neki proleterski koj vozi 2 puta na godinu kad fotkaju grad :D bit e u tom polju najviae 6-7 biljaka nee ih bit 21 kad i po upam muake ;) jedno 5 m dalje e bit jedno 4-5 joa i neata u vreama okolo..nisam htjel razbacivat biljke po ungli baa radi tog da ne radim previae puteva.. ;)
sensimanISTRAŽIVAČ

jun 2011.

#23
drugari nisam znao gde da postavim pitanje pa sam ba ubacio ovde. zanima me da li bi bilo kasno da sad posadim 10ak semenki, da li bi mogle da stignu do jeseni?
SekachAMBASADOR

jun 2011.

#24
Nije kasno...samo ces imati manji urod... =)
MarkerAMBASADOR

jun 2011.

#25
ja jos 2 imam na klijanje staviti i to ide danas...ako imas sta autofloweringa ja bih to posadio...imam jednu trenutno vani za probu i pokazala se odlicno....

jun 2011.

#26
keep up the good work!

jun 2011.

#27
ljepo ljepo posadio si si malu unglu ;)
homegrownishaISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#28
Alo travaria jezi ~iv? Ljudi da nam nije travaria pao? :(((

avg 2011.

#29
pa prijavili ga astronauti. sa meseca su videli njegov rasad od hektar marihuane. :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se