VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojDomaca Proizvodnja...
LEGACY

Domaca Proizvodnja...

126 odgovora6,774 pregleda

jun 2009.

#1
Molim vas da odgovorite sta se desava sa mojom biljkom i da li je dobro i ako moze neki saveti :smoke18: http://img190.imageshack.us/img190/8344/picture027uri.jpg http://img30.imageshack.us/img30/5895/picture029net.jpg http://img197.imageshack.us/img197/8393/picture035tnc.jpg direktan link u moje slike: http://img190.imageshack.us/gal.php?g=picture027uri.jpg

jun 2009.

#2
neka mi neko odgovorista se desava sa donjim listovima
Kushonja O.GAMBASADOR

jun 2009.

#3
Opusti se , reci dali je vani ili unutra , dali si ju sprico s necim , dali si primjetio kakve bube ili mozda nesto slicno ... Iz ovih slika se vidi samo da se nemoras nista brinuti ...jedino ako ti je stalo do estetike tvoje biljke .

jun 2009.

#4
van je i provalijo sam neke cudne bubice malo sta da radim

jun 2009.

#5
i sta za estetiku
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#6
posprejaj otopinom koprive ili eanjaka i ilija ako imaa nametnike
Kushonja O.GAMBASADOR

jun 2009.

#7
ako ima bubica ...rjesi ih se . Mozes to na prirodni nacin otopinom raznih kucanskih sitnica poput eanjaka , feferona , ljutog crvenog umaka, koprive ...imas tu na forumu info. A kemiskim putem bi mogo ali nepreporucam. Ako ih budes kemikaliziro insekticidima ...uradi to sa 1/4 ili 1/2 preporu ene doze ... Ako nisu bube ili slicna stvorenja onda se opusti ...i malo ju nahrani sa nekom finom papicom. Ali kolko ja vidim sa svoja 4 oka ... nemas se sta brinuti jer to je jako otporna biljka ...Jako puno ljudi trza cim se pojavi rupica ili ufrkani list ili malo ~utila ...nemora sve bit savraeno ...vani. A ako se radi indoor onda sam prefekcionist i sve mora bit cakung pakung .:sun2:

jun 2009.

#8
ne prskaj hemijom nikako ni u kom slu aju sve mo~ea prirodnim stvarima

jun 2009.

#9
sta mislite o mojoj biljci dali je m ili z

jun 2009.

#10
http://yfrog.com/08picture029towjx
#11
bljojed ti je nindza,ako mu vidis bele dlacice znaci da je mindza,pa zagledaj malo,najlepse je pice kad mu dlaka nice...:)

jun 2009.

#12
no no no najljepae je pi e kad iz njega fridrih ni e

jun 2009.

#13
cinili ti se da je to to

jun 2009.

#14
ostavljajte neke komentare unapred hvala black kobra
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#15
evo ja cisto da ostavim neki kom super su ti zute pega na liscu nista strasno

jun 2009.

#16
sta da radim sa tim pegama na listovima i suse se donji listovi
BeyondLEGENDA

jun 2009.

#17
Ti mislia svaki dan pitati kojeg ti je spola biljka i ata da napravia s ~utim listovima??? Pa biljka mora cvjetati da bi znao kojeg je spola, to nisi nigdje pro itao? I umjesto da svaki dan pitaa kojeg je spola, pogledaj pokoju temu na forumu pa da vidia kako izgleda muaka a kako ~enska biljka, pa ea znati. A ata se tie suaenja ni~ih listova to je viae manje normalno, ku~ia normalno, shva aa? to zna i da ih pustia na miru i da ne postoji arobni postupak s kojim ea to sprije iti niti je bitno da sprije ia jer to tako mora biti. A biljka sa slike je full zdrava.
BlekFogPOZNAVALAC

jun 2009.

#18
Cobra jos jednom ,koliko ono imas godina????:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Kushonja O.GAMBASADOR

jun 2009.

#19
Pustite ovu na miru , a ti ova pusti biljke na miru , nemoras trzat na svaku pjegicu ... kOrov je otporan i raste bez problema ...

jun 2009.

#20
http://img199.imageshack.us/i/hpim3197.jpg/ovo mi je nova slika

jul 2009.

#21
dali ima ko zna kako se pravi otopina od koprive za bubice?

jul 2009.

#22
neka mineko odgovori unapred hvala
Kushonja O.GAMBASADOR

jul 2009.

#23
Pa kako bi se pravila ...naberi koprivu izre~i stavi u kantu s vodom , mo~ea dodat i izmrvljeni eanj eanjaka ... i pusti da odstoji dan , dva .... onda procjedi i to je to ...
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#24
mmm ovo je krasotica,nadam se da je ~enka...jako je lijepa i zdrava!sretno
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#25
ja sam koristio tu otopinu od kopriva i nije mi baa pomogla,najbolja mi je bila ona s glavicom eanjaka i nekoliko feferonki u flaau vode i dodaa ~liicu deterenta antibakterijskog i to ti je ko bog,ostavia jedan dan tako u flaai da se kuha na suncu i moa apricat,jako poma~e

jul 2009.

#26
4herbs mislis na biljku da mi je sranje ili sta dali je za bacanje
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#27
neku~im pitanje,biljka ti je krasna,ali otopiona od koprive ne poma~e previae,ovisi kakvih imaa problem,jel imaa triphove,buha e,ili lisne minere ili ata te mu i,najbolje je da uzmea glavicu eanjaka i 4 feferonke suhe,i to sve izmiksaa i ubacia u litru i po vode i na to dodaa ~li icu deterenta antibakterijskog,onaj za sue je dobar,i to sve dobro smu kaa i ostavia jedan dan na suncu,ili dva,i onda ocjedia i s tom otopinom prskaa,pazi samo da nije prejaka,stavi malo na jezik ako te pe e,razrijedi!nemoj da previae grize jer bi tri mogla listove spalit,isprobaj prvo na jednom listu i pri ekaj dan pa ea vidjet!sretno

jul 2009.

#28
4herbs pogresno sam te svatijo ali tvoj recep je ekstra puno ti hvala black kobra za koj dan dacu novu sliku pa bi te zamolijo da je prokomentarises pozzzzzzz
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#29
eto drago mi je da sam ti pomogo,vidia mene budalu okolo djelim savjete umjesto da sebi napravim malo pesticida i prskam svoje biljke,pune su larvi thripsa i buha i svega,jebiga kad su vani,teako je to kontrolirat al morat u po et za ozbiljnijesretno s biljkom i jedva ekam da ju vidim

jul 2009.

#30
kada treba da pocne da cveta i kako izgleda pocetak
Kushonja O.GAMBASADOR

jul 2009.

#31
pocet e cvjetat pocetkom 8 mj. Izgleda ....da moras googlat . Bjele dla ice pistili ...evo ti tema koju sam napravio bas za ovake situacije... https://forums.vutra.org/obrazovanje/4678-pistili-trich-thc-poznato-o-nepoznatom.html
MeskalitoLEGENDA

jul 2009.

#32
Meni su sve outdoor procvetale pocetkom 7 a ne osmog meseca

jul 2009.

#33
Kushonja O.G svaka cast,mislim da je to to videces za koji dan nove slike pazzz
Kushonja O.GAMBASADOR

jul 2009.

#34
Sta da ti kazem ...super ... nadam se da e i moje onda :):sun2:

jul 2009.

#35
[bez sadržaja]

jul 2009.

#36
http://img27.imageshack.us/i/picture006dbc.jpg/

jul 2009.

#37
http://img16.imageshack.us/i/picture008zjv.jpg/ dali je pocela cvetati ostavite neki komentar unapred hvala blac kobra
TropicoLEGENDA

jul 2009.

#38
Po onome sta vidim na slici Dobija si curku...:P...:Sritno!

jul 2009.

#39
http://img35.imageshack.us/i/picture020lhj.jpg/

jul 2009.

#40
http://img79.imageshack.us/i/picture021ggk.jpg/ ovo mi je nova biljka naso je pa je uzeo pogledajte kako vam se cini mala je ali mi izgleda dobro dajte neke komentare

jul 2009.

#41
Valjda znaa da je to NE IJA biljka,neznan kako bi se ti osje a da ti tvoju neko uzme:ohno: Eto kad baa o ea komentar.

jul 2009.

#42
da ali svako ko bi je naso uzu bi je to je normalno mozda ce i moju neko uzeti kad je otkriju ako je otkriju i nisam mislio na takav komentar
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#43
ne zasluzujez ga i sam sebi serem u usta dok ovo pisem
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#44
kobro sramota neko uzgaja a ti krades
ZonoMAMBASADOR

jul 2009.

#45
Neuzimaj tudje,mozde je necija sa ovog forum,mozda cak i moja,zato gaji svoje i tudje pusti na miru.

jul 2009.

#46
eco grudva ZonoM popusite mi kurcinu vide bi vas da ste je nasli ostavili bi je sigurno nemoj te da mi pisete lazovcine jedne smrdljive>>>>>>>>
DjerosimENTUZIJASTA

jul 2009.

#47
otvorio sam temu za postene i nepostene nalazace pa se tamo koljite... https://forums.vutra.org/problemi-tokom-uzgoja/5453-kad-ti-neko-ukrade-zenu.html#post108966
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#48
bravo decko bravo sad si sve rekao nadam se da ce moderatori kvalitetno odraditi svoj deo posla
TropicoLEGENDA

jul 2009.

#49
Aj aj decki smirite se malo, neka on cupa ko ga h.... ali mora se shvatit da je Blekkobra dite a ne covik od 25 god jer prema postovima i jebenom spamanju nema vise od 15 god a ako i ima onda je pobiga iz specijalne skole....nemoj se ljutit cobra:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#50
evo ja mogu rei da i ja nepoznam ovjeka i da naem biljku i ja bi uzo,ali to samo da popravim kozmi ku neutavnote~enost jer u proalih par godina su meni ukrali isto tako nekih 20ak ~enskih biljaka i ono otupio sam na ta sentimentalna sranja kao joj pa to je ne ije i nije u redu da to diram,onak ata meni nisu barem jednu ostavili da imam...govnari smrdljivi,a dam se kladit da svi vi da naete neku krasnu biljku punu vrhova,svi odreda bi ju pobrali zato prekinite glumit neke sentimentalne ljude i priznajte sami sebi,to vas ini ljudima a ne lagat same sebe i druge da bi netko dobio ljepau sliku o vama i mislio da ste kul ili neato tako,svi smo ljudi i podli smo ali zato ja mogu re da nikad nebi uzeo biljku od nekog od vas!ali da neznam ije je boli me dupe iskreno,njegova greaka ato ju nije bolje sakrio!i sad molim vas prekinite ovu raspravu i dobro,nemo~ea nekog banovat jer se nesla~e s tvojim mialjenjima,budite ljudi i tolerirajte se:sun2:
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#51
kobro i dalje stojim kod onog gore,a herbs prijatelju popusio bi na kladi-ja sam naso biljozu,pustio da bude do kraja(da vidim jel "samonikla"),i covjek ju je odradio i skinuo!!!! I JA SE NE LAZEM! JA DRUGIMA RADIM KAK BI HTJEL DA I ONI MENI...

jul 2009.

#52
We_ComE_OnE nemoj da me peovociras?sto se tice te biljke ja je nisam ni ubrao samo je sliko ali cu je sada sigurno uzeti taj koli je zasdijo biljku na moje mesto na pecanju koje je sredjeno u fulu i tamo se idem svaki 2-3 dan sta je on mislio da moj tata da mu zaliva i ja jebiga i to je jedna obicna biljka sta se tolko navrnuli na mene

jul 2009.

#53
ao je neko posadio tu biljku na moj posed neka je uzme i gotova stvar a mozda je i mo cale zasadio pa cu njemu uzet za koj dan ako je neko ne odnese i nepravite problem oko mojih godina
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#54
uzmi biljku al ne vredjaj, tolko od mene
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2009.

#55
svi ete dobit ban, svi.
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#56
eco ja sam ve reko sva a ast ako nisi uzeo velik si ovjek.vjerojatno pratia isusove stope one brije okreni drugi obraz ili tako neato,ali ja se ne zajebavam tako,kod nas nitko nesadi za sebe nego za prodaju,nikad ne ea na jednu biljku,nego planta~e u aumi i nema tu za osobne koristi,ja znam da bi svi tti likovi meni pobrali bez razmialjanja,znalo se desit da se nae netko poaten,proale godine sam ak sadio s jednim likom kojeg sam upozno,ja napravio sajt i nosim svoje biljke kad doem na sajt ono neko ostavio biljke na mom mjestu,hehe zamisli ti to...na kraju sam biljku samo odnjeo i kad sam skonto ije je mjesto vratio biljku ovjeku i tako je to bilo,dok mene nisu na kraju pokrali...sve je to ok samo ti ostavljaj biljke i nek ti bude ista savjest ali ja koliko sam uzeo a koliko su mi pokrali hehe imam joa mnogo da uzimam od takvih likova koji neznaju ni koja je muaka ni koja ~enska nego se bacaju u biznis i sade po aumi i ostavljaju biljke,vjerojatno ni nesku~e da im je netko pokro nego misle da su pojele srne!svatko nek radi kako misli ali nisam ja ni ija budala,ako netko sadi za sebe to se vidi,tu je jako jako puno brige i truda ulo~eno i to mo~da ni nebi dirao,prvo bi pogledo tko je posadio i sve ostalo a onda bi razmislio,i ok ja nikog ne osuujem ali saenje nije zajebancija i nema tu pravila,kad bude legalno onda ne u uzet nikom,zato ato u mo mirno imat svoje u baatici i bolit e me tuki za tue biljke!
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#57
dobro receno 4 herbs
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#58
.......:clap::clap::clap:.... p.s.dobro nije bas da dam da me samaraju..isus i to..al znas i sam ..nema se tu vise sta za rec,sve receno poz..

jul 2009.

#59
lgrudva gloss_zelenky eco ao hocete da svadjate mene iskulirajte izvinite na uvrede i ajmo da komentarisemo o nasim delima,dosta mi je ovoga ajmo saveti i pomoci jedan drugome ZIVELA SLOBODA BLAC KOBRA POZZZZZZZ
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#60
isprika prihvacena.. poz..
ZonoMAMBASADOR

jul 2009.

#61
Sto se tice pusenja kurcine,DAJ. BAS MI SE PUSI ***** OVIH DANA. AL POSTO SI TI MALA DEVOJCICA KOJA NEMA KURCINU

jul 2009.

#62
ZonoM koj ti je ***** izvinio sam ti se a i reko da nisam uzeo boljku
ZonoMAMBASADOR

jul 2009.

#63
Samo hocu da kazem da nije u redu psovati druge clanove koje te na nijedan nacin nisu uvredili vec samo rekli svoje misljenje. Nismo pecinski ljudi

jul 2009.

#64
ne znam koga prvog :pat: sve koji psuju i navode rije ima na bludnje radnje sve koje kradu biljke jel ga drkate jedan drugom bez onih pederskih sranja ? baa ste debilni ak debilniji i od mene :vb_whip:

🔒 Ova tema je zaključana