LEGACY
Dr.Snoop Arjan's Haze #1
34 odgovora1,522 pregleda
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#1
Pozz svima vec sam duze registriran na forumu i sve pohvale za stranicu,ovo mi drugi pokusaj uzgajanja prosle god je sve proslo uredu nebtino,ovo sada je bitno dobio sam sjemenke arjans haze bilo ih je 5 kod mene su 3 stavljenje su u palomu da isklijaju evo slike nako par dana u palomi pa da cujem misljenje dal trebam ih jos drzat u palomi ili da ih prebacim na sajt u zemlju izivnite zbog kvalitete slike al trenutno nemam nista bolje da ih slikam
725.IPB
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#3
Kupi zemlju za cvijee, skontaea na forumu koju i stavi ih u posude od vrhnja ili
ega ve ( 0,5 l).Pusti ih bar dvije sedmice tako da se malo "otmu".Ako ih takve spi
ia u zemlju napolju, velika je vjerovatnoa da u roku od par dana neea imati niata iz raznoraznih razloga.
Ali to ti je haze i veliko je pitanje da li e zavraiti prije zime.Sreno
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#6
`to zafrkavaa te klice...to
im po
me klijat,lagano,profesionalno,pincetica,rupica i u rupicu lagano pinceticom spustia sjemenkicu.
`to ti je ova jedna po~utila tako,da nije po
ela cvjetat ve:):thumb:aala mala
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#7
Ma ne zafrkavam,prvi par dana su stojale u polomi i kagod sa pogledo nista se nije desavalo e onda nakon par dana je jedna izbila to je ta zuta sutra dan i ostale a l je bila posve mala klica reko ostavit cu jos jedan dan kad ono sutra boooom ogromne klice narasle ;)
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#8
Teoretski ni ne mo~ea zakasniti, mo~ea ti nju i u junu staviti ali kratak vegetativni period e se odraziti na prinos.
Kao ato Miovutra re
e, haze kao i sve sative izuzetno dugo cvijeta.
Na GHS stranici ka~u da bi napolju trebao biti gotov do 3. sedmice oktobra ali pratei dnevnike uvjeria se da se to itekako otegne.
A onda imaa problema sa bui, mrazom itd.
Ne ubjeujem te da ne sadia, naprotiv, sa interesovanjem u pratiti grow.
Na kraju krajeva, i da ga skinea par sedmica ranije opet e biti bolji od uli
nih sranja.
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#9
Bice manja jbg kad sam neki dan dobio sjeme sta je tu ako bas bude da nije procvjetala kako treba a vrijeme da bude lose i da rano dodje mraz morat cu nac negdje neku kucu ako se to moze uradit da ne nastetim naravno nabavit neka svjetla i nastimat na koliko vec ide sati i posto ne planiram ih ubacivat u zemlju na sajtu tj bit ce cijelo vrijeme u saksijama velikim tako sam odmah mirniji zbog svakojakvih gamadi :D
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#10
Pa baa da ea nai i iznajmiti kuu i u njoj napraviti box za odraslog "hejza",izvedivo ali...
Samo se ti uhvati u
enja i doguraj do jeseni a onda improvizuj ako bude potrebe.
Vrlo je bitno da ti posude budu ato vee a zemlja ato kvalitetnija.
Pro
itaj zavraene outdoor dnevnike da steknea utisak kako to sve funkcioniae.
Redovno apdejtuj, pa ako se neato i zakomplikuje ekipa e pomoi.
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#11
Pa nisam bas mislio iznajmit kucu hehe vec ima kuca u blizinii vec duze vrijeme napustena pa sam tamo mislio ju ubacit ako dodje do toga da moram,dosta sam gledo po forumu i sazno jako dosta stvari,posude cu uslikat sutra vjerovatno da vam pokazem da cujem misljenja dal ce biti dovoljno velike:D
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#12
Jedna tuzna vijest pogotovo za mene hejzovi su pali,neko ih je nasao neznam ni ja tko je al sve cu uradit da saznam jer nece proci dobro.....ako oce neko od modova neka obrise temu ili neznam :((
Ili da nastavim temu sa ovim sta sam posadio prije nekih mjesec dana a radi se o 2 marokanska skanka i 3 komada neke domacice?? slike stizu sutra
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#14
ma ima par osoba na koje sumnjam,bio mi je bio sajt gdje sam prosle god imao jednu i uspjela neznam kaok je doslo do ovoga :( evo slika od od ostalih ovo je domacica slikano 15-tog ovog mjeseca posadnjene oko Uskrsa prezivjele mraz i led 768.IPB
domacica #2 http://imageshack.us/photo/my-images/841/15052012005.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/213/15052012006.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/684/15052012004.jpg/
i marokanac Imageshack - 15052012001.jpg
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
desna je imala povredu nesto ju je udarilo al bio sam jucer uspjesno se oporavlja :))) da cujem komentare kritike pitanja svaki savjet je dobro dosao :D
proka
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
prokaENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#15
Kao prvo,zasto ostavljas case na mestu na kome treba da posadis? Biljke se proizvedu kuci,onda ih odneses na sajt za koji si siguran skoro 100%,tamo iskopas rupe,presadis i zatim rupe prekrijes liscem ili travom(zavisi dali sadis u blizini sume ili ...)tako da se ne vidi da je zemlja kopana u slucaju da neko prodje.Ako se desi da tu prolazi neka starija osoba i vidi case od jogurta sa nekim biljkama,naravno da ce sabrati 1+1=:popworm:.Bez ljutnje,ali mora to profesionalnije.Samo napred,nema predaje, i budi srecan jer niko nije zvao muriju.
Dr. SnoP
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
Dr. SnoPISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#16
Pa inace ne zivim sam u kuci tu su roditelji i sestre tako da skoro pa nemogu ih drzat kod kuce biile su jedan dan i tamo gdje su bile to mi je bio sajt od prosle godine i nije bilo nikakvih problema eto sada se potrefilo tako,ove trenuto sada se nalaze na novom sajtu,malo sam se raspito za sumicu i vlasnik je neki lik sta ne zivi ovdje bude vani i znam da niko nije tu ulazio niti sta obradjivo 20tak godina ;)
Jel ima jos netko da mi da kakav savjet ???
maj 2012.
1 / 18
maj 2012.
maj 2012.