LEGACY
Da li je za branje ili da se pusti jos malo
21 odgovora2,845 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#5
Znaci svaka 2 dana vidi se pomak, lisce je jos uvijek skroz zeleno, a ima jos jako puno bijelih pistila na donjim hedovima, s obzirom da mi je prvi put nebih da pogrijesim.miris je extra, al su mi hedovi jos onako mekani, pa zto bi da mi netko tko ima iskustva kaze sta bi bilo dobro.
Felt
LEGENDA12.860 REP79%
→ Zmaj
FeltLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#7
Ja bi je pustio jos 2 tjedna, kazes u 4 je posadena, za outdoor sa automatikom ja racunam 90 dana kako kod kojih sorata no u konacnici jest 90 dana za automatike.Nekima treba i duze, ali pretpostavljam da je ovo low rider neki,ja bih ga pustio jos toliko.
3 REP6%
→ Istraživač
okt 2015.
okt 2015.#11
Aj mala pomoc, da li bi i semenke mogle biti pokazatelj zrelosti? Imam 3 biljke, Kryptonite zenke, blizu branja. E sad problem, prvi put gajim, nemam mikroskop ni iskustva, pa sam mislio po nekoj logici, da li su za branje kad semenke pocrne ili to nije pokazatelj? Danas sam jednu izvadio, bledo zelena i mekana, da ne bude zabune nisu se oprasile, 5-6 semenki imaju sve 3 biljke ukupno.
jun 2015.
1 / 12
jun 2015.
okt 2015.