LEGACY
Sorry,but moram neshto da pitam...
44 odgovora4,091 pregleda
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#1
Shaljem jedno VEEELIKOOO IZVINJENJE GreenMan-u i ostalim drugarima zbog ovoga shto cu sada uchiniti a to je otvaranje teme koja pretpostavljam da vec ima ali ne mogu teoretski (a ni praktichno) da je nadjem...
Naime,o chemu se radi?!
Zanima me koliko tachno biljka treba da "visi" da bi bila spremna za upotrebu...
Znam sve ostalo: da treba da bude u mrachnom i suvom mestu, da treba da visi naopachke itd... al' nikako da nadjem negde koliko tachno dana treba da visi da bi se smola slila dole u head-ove,onako kako valja i trebuje... :D
U svakom sluchaju,nadam se da se necete ljutiti i pljuvati me zbog ovoga jer stvarno sam pokushavao da nadjem ali je trud bio uzaludan :(
P.S. Sorry one more time... :oops:
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#2
hm..tot i nema koliko dana neko moraš sušiti u mraènom prostoru gdje nema vlage sve dok ti nepoprimi neku boju..tako mi lega reko..a sad jel to to..neznam ni sam :D
gens
AMBASADOR3.148 REP47%
→ Legenda
gensAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#3
Koliko ja znam ništa se ne mora nigdje sliti jer je sve veæ tamo gdje treba biti.. gle, rimuje se! :lol:
Gledao sam jedan video gdje je prilièno dobro objašnjeno kako biti siguran da je suho baš koliko treba. Pošto ne znam toèno, objasnit æu koliko sam zapamtio.
Pustiš da vise nekoliko dana i kad izgledaju kao da su suhi, vrhove staviš u vreæicu i hermetièki zatvoriš. Vlaga æe izaæi iz dubine vrha i kondenzirati na stjenkama vreæice. Postupak je potrebno ponoviti nekoliko puta dok se vlaga jednostavno ne prestane kondenzirati... ipak treba paziti da se ne presuši...
Pogledati æu ponovno pa javim toènu proceduru.
SqlByte
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
SqlByteISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#4
pa ja mislim od 7 do 10 dana...
mada... mozesh da probash pa da vidish sam kad je najbolje.. a i po izgledu mozhe da se primeti.
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#5
Fala drugari na savetima, pokushacu po nekom sopstvenom nahodjenju...mada,ima josh vremena do konachnog sazrevanja moje biljchice, recimo nekih 15-20 dana al' ja to na vreme da pitam jer koliko sam zaboravan kasnije bih samo ubrao biljku i odma' onako vlazhnu je smotao celu u cebe... xexexex :rofl:
Proshle godine sam kachio biljku i visila je nekih 5-7 dana i josh sam je morao prosushivati tako da sada pitam za ovu moju chisto da je ne bih sushio 10 puta...
Thx josh jedared i vel'ki poZzZ od moje malenkosti... :D
GreenMan-e, zatvaraj temu, saznao sam shta mi je trebalo... :idea: :wink:
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
sep 2006.
sep 2006.#6
pošto je sušenje,pacanje,skladištenje opisano veè u nutrašnjem uzgoju pogledajte tamo..
a ako ne bude jasno kucat èemo opet
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#7
Hmm, jeli bi se mogli cvijetovi susiti tako da se zamotaju u aluminijsku foliju i da se preko njih prelazi peglom????
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#8
Hm,hm nije bas da nema nista napisano.Nije detaljno ali..a u unutrasnjem uzgoju ima takodje...Potrudite se malo ljudi.Citajte.Nemojte da vam je tesko.
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#9
Toooo GreenMan-e, legendo... hvala ti batice :D
Ma trazhio sam ja ali ochigledno je to da jedino ti znash gde si shta turio... xexexe, shala mala... :D
U svakom sluchaju, sad znam shta mi je chiniti... :leaf_blunt: :banana_rasta: :D
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#10
meni je najbolja tek nakon 40-50 danamalo kad odstoji, mislim kad se skroz dobro osusi, tad roka, cinimi se jace(jos jace) :)
13 REP26%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#11
Licno mislim ako je biljka dobra najjaci rad je da se cela biljka umota u onaj kao pak masni papir a zatim urola selotejpom u jednu kobaju-klobasicu
i tako onda izbushi viljuskom ili neshto prechnik tj.diametar 10 cm
mnogo je udobno jer seccesh pieceve i gotove upakovane sto tako...naravno da bi se sussila treba da je otvorena od gore i dole
ove nemozze da se uradi s biljkom od 500g ali 200 da
a mozda je meni ovo trip je4r jedna strassna kolumbija joss od socijalizma besse tako ambalazzirana pa kao ...
ko zna ima li u nekim ovim seedbankama nesto s kolumbijskom genetikom????????
sigurno Indica jer je mala zbunasta i nabijena
i jos jedno pitanje :
nije li ruderalis = industriska konoplja???
10x
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#12
Sve i jedna vutra koja je bila tako pakovana je bila shiptarka,bar ovde kod mene.To nije dobro za susenje nikako.Garantujem da ce se ubudjati bez obzira koliko da se izbusi ili da se ostave otvori na krajevima.Moj je savet to nikako ne raditi.Ne samo zbog budjanja nego je i estetika u pitanju.
Ruderalis nije industrijska konoplja,potrudi se malo i procitaj po sajtu i forumu ima vrlo lepo i detaljno napisano.
Isto tako cisto sumnjam da je kolumbijska indica.
Growimir
POZNAVALAC736 REP15%
→ Ambasador
GrowimirPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#13
Rudelaris je treca glavna vrsta u podjeli indica,stativa i rudelaris to je mala bijka otporna na hladnocu i spontanocvjetajuca...zivi u Rusiji i sastavni je dio spontanocvijetajucih vrsta naprimjer lowrider prepoznat ces je po tome sto je u jednom budu sa vrlo rijetkim granama i malim brojem listova (ova sto je ja imam ima 1)
13 REP26%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#14
meni se najvisse svidja kad se stavi u papir pa u staklo u teglu...
12 REP24%
→ Istraživač
dec 2006.
dec 2006.#15
e ljudi ja sam novi pa samo da pitam neato,neznam dal je dobra soba z aovo pitanje ali neka....e dal bi uspelo ako bi sad posadil???molim vas da mi odgovorite ato hitrije.....hvala
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#16
gde ...da sadis?
napolju ?
Ako planiras da sadis napolju onda dzabe gubis vreme i trud...
Cannabis ti je jednogodisnja biljka ,a jednogodisnje biljke rastu od proleca do jeseni
Ponekad cak i ne mozes gajiti svaku sortu na ovom podrucju jer zahteva mnogo topliju klimu...
growzilla
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#19
moze indoor ako imas sa cime....ali ne u ovom sektoru.
idi procitaj u Unutrasnjem uzgajanju sta ti treba za uzgajanje pa onda na forumu nadji koliko kosta, ako imas jeftinije ti kupi ako ne imas gore link ka sponzoru pa naruci
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#20
Lik video temu "sorry but nesto da pitam" i pitao, kao u temi "samo nesto da kazem"... xaxaxa :lol:
Trebalo bi u pravilniku zabraniti otvaranje tema kao sto su ove dve i one tipa HITNO MI TREBA POMOC i POMOZITE PLEASE i HITNO!!!!!!! i UPOMOC!!!!!!
Nekako vode u anarhiju...
Pa i ja nesto da pitam... xaxa
Mogu li ovakve teme da se zabrane ? xaxaxa :lol: :D 8)
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#22
Inq nemoj da se ljutis za poruke koje sam brisao danas ali otisla bi tema na siroko i dugacko :wink:
pozdrav :D
outdor@c
ENTUZIJASTA225 REP6%
→ Poznavalac
outdor@cENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#23
.........mislima da bi se one trebale suaiti nekih 13 dana..............i mislim da bi se koren trebao odsjei jer onda stabljika dobije viae zraka u sr~i i viae se iscjedi.........a s korjenom ostane velika kolicina thc-a u kori i granama
sep 2006.
1 / 23
sep 2006.
feb 2007.