LEGACY
Iskustva s Himalayan Gold-om (outdoor)
44 odgovora4,392 pregleda
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Isklju
ivo vezano za HG u outdoor uvjetima.
Pitanja, savjeti i dijeljenje iskustva u vezi s istom.
Fotografije? Naravno! =)
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#2
preciznija pretraga foruma -> pretraga prema imenu teme -> himalaya gold -> i onda listas dnevnike, citas kako je kome tekao uzgoj, koje je probleme imao ( ako ih je bilo ), pa cak imas i slike... ko bi reko, ha? :P
11 REP22%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#3
ja trenutno uzgajam HG out, 3 par listova izasao sve u svemu zadovoljan sam,jedva se kise rijesio.
cmfsrle
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
cmfsrleISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#4
nemam iskustava sa njom , ali ako je tachno shto kaze chika google onda je HG jedna od najboljih . Ima ukus nalik kafi a prinosi su vishe nego dobri ( prodavci pishu i do 1500gr , znachi pola od toga rachunaj :) )
Nameravam da za sledevu godinu uzmem nekoliko semenkica i da se bacim na kloniranje , box je gotov ali necu da pravim dnevnik , tek sledece godinice :D
e sad , na alienu nisam nashao feminiziran HG , ako hoce neko da mi pomogne i postavi link bio bih mu veoma zahvalan !
a moze i nefeminizirane jer nisam nashao ni njih xD
hvala unapred ! :)
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#5
Svaka
ast, tebe ima po cijelom forumu,
ak i u mojem skromnom postu, heh:signs046:
Bio sam na tome ato ka~ea ali to mi nije dovoljno informacija ato se ti
e ove sorte u ovim uvjetima.
Pola njih su stavljali u indoor dok su dnevnici za outdoor nedovraeni.
Bild javljaj kako napredujesh ;)
Trebaju mi ljudi koji su ve ovo odradili ili koji su u procesu toga.:watchplant::bis::b_cyclops:
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#6
cmfsrle a posto ih imam 5 bit ce i vise od 1500gr, puno vishe :))
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#7
svaka sorta ce ti rast i imat ok urod ako su neki opci uvjeti zadovoljeni, tako da to sto ti trazis necu rec nema smisla vec bi trebao sam shvatit, ni jednoj biljci ne treba listove umakat u med ( karikiran primjer ) da bi bio dobar i kvalitetan urod, a sve informacije u vezi s opisom karakteristika biljke su pruzane na site-u proizvodjaca
i to ti je to... nije neka velika filozofija
11 REP22%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#8
kaj da ti kazem razo
aran sam godinom previse kise i previse puse kod mene da bi brze napredovala :(
btw. danas u teglice postavljene jos 2 HG sa stajskim ubrom nadam se da ce uspit
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#9
Dali itko zna kako HG napreduje u crvenici i na akrtom tlu.?
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#10
bit ces ti sretan ak s tih 5 dobijes 100g.. a ovo sa stajskim dubrom najvjerojatnije nece izac
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#11
Na koju god temu da dodjem spamam o svojima, pa u i tu!
Kratko i jasno, imam 5 fem. H G, i 3 dana su stare, dr~at u ih na prozoru do nekih 30-40cm pa na OutDoor sajt!
Morbus jesi po
eo sa growom?
Mogu te zamoliti da mi pojasnia ovo? (ne zezam, neg me baa sad zanima)?
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#12
Ovako, imam 5 Hg stare tjedan dana i joa 6-7 nepoznatih skunkia starih 4 dana.
Dugo sam tra~io dok nisam naaao ''site'' koji mi odgovara i
im sam ga ugledao znao sam da je savraen place.:)
Duboko u aumi na maloj livadici di ljudska noga nije kro
ila namanje 10 god :).
Nemam joa slike jer mi je mob crko a nemogu na foti, ali posudit u od frenda kad se vrati s puta za 2-3 dana pa u prikazati.
Nisam
ekao da narastu 30 cm nego sam ih odma nakon par dana presadio vani.
Mo~da sam prevelik optimist ali mislim da im nee biti niata.
Pokopao sam ih s vazama kojima je odstranjeno dno a neke sam okru~io s napola prerezanima plasti
nim bocama.
Za obranu od pu~eva sam ih okru~io s mjeaavinom pu~omora, soli i kapule.
Samo neznam ato da poduzmem u vezi mrava i dali su oni uope atetni za njih.
Za druge nametnike nije bitno jer ih nema.
Zasad u~ivaju i nema loaih znakova, ali sam bio pogrijeaio ato sam ih ju
er zalio a danas je padala obilna kiaa, pa se nadam da im to nee naakodit.
za kraj sam joa istresao oko 50 kianih glista koje sam skupljao u svojem i tuim vrtovima ( jako su dobre za zemlju :)
ata joa... re~im sun
anih i kianih dana je savraen (cca. 1 tjedna jako sun
anog-1 dana kiae).
Samo neznam dali je potrebno koristiti gnojiva ako je u prirodi...ipak je ovo crvenica..ali izgleda mi jako plodno. ako tko zna nek savjetuje
tnx unaprijed:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#13
Neznam kako je on izra
unao 100g, ja se nadam najmanje 3500g osuaenog( od Himalaye samo),
a za skunki mi je svejedno
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Remus
POZNAVALAC1.199 REP67%
→ Ambasador
RemusPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#15
posteno,ako budes ukupno imao toliko>>bataljujem outdoor i skidam kapu:icon_lol::icon_lol::icon_lol:(fora
za gliste koje pominjes,preporucujem da pripazis na krticnjake..odnosno krtice koje se njima hrane. Lako mogu da preoru koren biljke.
inace ja nisam dodavao gliste,ali sam ih video masu dok sam kopao rupu
a kasnije i krticnjake..
pozzx
cmfsrle
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
cmfsrleISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#16
Prichao sam sa likom koji ima iskustva sa HG . Biljka je prava outdoor , i ako se prema njoj tretira sa znanjem i pazljivo , nagradice veoma dobro hedicima :)
e sada , o gramazi hedica necu , jer je od biljke do biljke drugachije (samo cu da naglasim da je znatno veci urod od ostalih vrsti ) ali o degustaciji moram :)
Ima miris chokolade , chak kaze i kafe pomalo :) a sa procentom txc : min. 15 % je odlichna !
a visina moze da dostigne 3 metara a nekada i vishe :) zamislite tu "azdaju" :)
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#17
Koliko god da bude ja sam zadovoljan..
Jeste li zaboravili da je najvei guat samo uzgajanje ;) ?
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#19
Nisam se dugo javljao morao sam izbrisat cijeli hard i internet history i sruait windowse i joa sam izgubio lozinke za vutra-forum jer sam dobio poziv od frenda da mi uskoro dolazi murija doma.
i stvarno su doali i napravili pretres sobe i uzeli mi komp .. nakon mj dana mi ga vratili i nisu naali niata ni u sobi ni na kompu..sada sam fre opet ali su mi sve biljke umre od nezaljeanja..nisam stigao na site..kua poso i te aeme..niata do sljedee godine..
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#20
A ti zamislio 3500?Previae si zamislio,i dok tako mislia ovaj hobi nije za tebe,jer se previae gubia u brojevima,previae ra
unaa,previae postajea pohlepan u svemu tome i desi se ono ata ti se upravo desilo.I ne zaboravi sad kad imaju tvoje ime zapisano(plavci) da ih se ne
ea tako brzo rijeaiti,vjerovatno
e te stati gnjaviti tek kad nau neato u tebe,a njima se ne ~uri jer su na dr~avnoj su "sisi".
Malo off ali pamet u glavu.`ta manje to slae:)
morbus_roy
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
morbus_royISTRAŽIVAČ
sep 2010.
sep 2010.#21
Da u pravu si, pohlepa me malo uhvatila, mislio sam da sam im nezanimljiv.. nemogu vjerovat da sam radio te po
etni
ke greake..nmvz, za 20 dana selim u drugi grad..
Novi grad, nove prilike..ali pametnije
maj 2010.
1 / 23
maj 2010.
sep 2010.