LEGACY
jedna rupa, više biljki
46 odgovora2,952 pregleda
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#1
Znam da postoji odgovor na temu, al' jbg, fkt sam lijen da pronaem :/ nemoj te mi zamjerit
Uglavnom, imam 4 rupe 40x40x40 (otprilike) i u svaku rupu sam stavio po 4 proklijale sjemenke, i evo sada sam iaao na sajt i vidio sam da su gotovo sve izaale iz zemlje... Recite mi ata da radim, dal' da ih tako ostavim da rastu, ili je to ipak premalo prostora za sve xD pretpostavljam da jest', al' ipak da i vas pitam...
pozdrav za sve :)
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#2
nikako.cak ja koji nisam neki grower znam da nikako u usitu rupu vise biljki..razdvoji ih daj im mjesta bice im bolje :)
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#3
Preblizu je. Preko noi ih moraa razdvojiti. Nikako preko dana da ti se korijen ne posvjetli. Oprezno ih izvadi i stavi u neke druge rupe koje su malo dalje. A mo~ea i u neke vee posude...
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#4
hmm, ne znam kako bi to mogao najbolje uraditi, bojim se da u oatetiti korijen sada...
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#5
Neea, samo malo s prstima okopaj i izvati biljku skupa sa zemljom.
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#6
Nevidim logiku da posadia 4 sjemena i kad niknu biljke idea ih razdvajati...mislim,emu sve to....radi kako hoea ali ako su ve tako nikle ja bi ih ostavio i napravio bi LST svaku na svoju stranu bi savio da raste i gotovo.
Ako ubudue hoea jednu biljku po rupi onda posadi jednu sjemenku ili ih posadi 10 pa kad niknu poupaj 9 :ohno:
punoglavac
ISTRAŽIVAČ112 REP41%
→ Entuzijasta
punoglavacISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#7
ostavi ih tako ako je rupa duboka za korijenje bice tu muskih koje cupas a one same bjeze jedna od druge nisu glupe da se svadjaju
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#8
ispalo je tako kako je, jbg... ~ao mi je ato nisam mogao u
aaie posditi ih i sve to, al'.... a najviae me brine to da se korijenovi nee pomjeaati, i da nee doi do "guaenja" biljki, jer rupa je nekih 30-40, otprilike.... iskreno, viae bih volio da to tako ostane, jer fakat mi se nedaju ponovo rupe kopati xD (komarci, krpelji, vrue) :S
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#9
U outdooru korijenje ima bekonaan prostor,neznam zaato bi te to brinulo,razmisli malo..ista logika
smokegreen
ISTRAŽIVAČ134 REP56%
→ Entuzijasta
smokegreenISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#10
haha ima san slicnu sitaciju, kopa san rupu i nakon nekih 30-40 cm dubine naletim na neku stin
inu od po "po metra" i nikako je nisam moga iskopat, bija je ~ilaviji i uporniji od mene,,, nije mi se dalo kopat drugu rupu pa sam zaobiaa kamen tako da sad ta kamen
ina dijeli dvije biljke, mislim da je razmak izmeu njih neki 50ak cm. s time da je kamen izmeu njih.
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#11
"Kako posijes, tako ces i zeti"
Kraj price.
Makar, uvijek postoje iznimke no nadaj se najbolje A OCEKUJ NAJGORE
Ak hoces rezultat, daj si truda, nema kruha bez motike, pa onda bi svi tak bacali sjemenke i nitko ne bi kupovo od dilera
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#12
A vidim da ima puno negativnih komentara...niata jbg, ne ostaje mi niata drugo nego da iskopam joa par rupa, i to nekako pa~ljivo presadim... hvala u svakom slu
aju :) pozz
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#13
Ma lol nisu to negativni komentari, stalo nam je do tebe a jos vise do tvojih biljaka :)))
Ravnaj se kao prema svakoj drugoj biljci, pa ni paradajz ni krastavce ni salatu ne sadis bas jednu do druge hehe
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#15
Grah i luk ne raste 4 metra u zrak u idealnim uvijetima :D xdddddd :D zivio
crocap11
ENTUZIJASTA234 REP9%
→ Poznavalac
crocap11ENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#16
Pozdrav Kio evo mo~da ti ovo pomogne.Ako ih idea presadit predve
er malo navla~i zemlju tako da bude ljepiva i onda ih mo~ea izvadit bez problema.ja sam tako znao presaivat i biljke veli
ine i 70 cm.u sedmom mjesecu.eto toliko....
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
37 REP74%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#18
ja sam najbolja iskustva imao tako da iskopaa rupu 50 sa 50cm,ubacioa u rupu pola ta
ki ubra,ostavia razmak izmeu biljki bar 80cm,i nema ata da brinea do 1.10
orbit
LEGENDA6.687 REP17%
→ Zmaj
orbitLEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#19
Ma prijatelju, te su tek nikle, to mozes presadit bez problema...
Iako, ja bi ih ostavio i zabio jos par sjemenki na vecu udaljenost, kasnije kada ti ove pokazu spol, capnes muske i dati ces im vise prostora, uz to, imati ces ih jos par koje si naknadno posadio ;)
mega monk
POZNAVALAC1.052 REP50%
→ Ambasador
mega monkPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#20
DA dobro ka~e orbit.. male su i mo~ea presadit bez problema..malo navla~i i rukama izvadi cjeli komad zemlje s biljkicom i prebaci na par metara razmaka..nemaa frke.. ja sam mislio da su ono jedna pored druge totalno blizu i da se pletu al ovo rijeaia bez problema..
A opet mo~ea i ostavit tako pa ih savit kad malo izrastu svaku na svoju stranu, mislim da bi tako mogao isto neato izvua LST-irat ih sve..
Pozdrav i sretno
20 REP40%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#21
imas jednu spravu koja zgleda
i za tvoj ''problem'' mi se to cini savrseno
ak ne imas mjesta zabi lopatu malo pazi i odnesi ju negdje dalje
nemas beda rjesis to sam tak
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#22
kakva drama
ostavi to i bole te patka kad malo porastu povuci ih na spoljne strane i imaces zbun ujedno i LST
pozzz
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
maj 2012.
1 / 24
maj 2012.
maj 2012.