LEGACY
5 Double Fun iz semen, 1 afghan
24 odgovora2,263 pregleda
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
avg 2007.
avg 2007.#8
smanji resoluciju...jer ne
e mo
i pola foruma videt ovo...treba
e dva sata da otvore
Ina
er nice fotke-nema sta i oni je~evi su gotivni Vidi se samo,da vas tu
e kiaa dobro-nema sunca na nijednoj fotki skoro.
vidim wiet forum- dogovrili smo suradnju i zmenu-sannie joa pravi neke bannere...pa
emo to onda zavrsit-i po
et nadma se ok suradnju.Ina
er je wiet dosta ok jer su stvarno uzgajiva
i i groweri-tako da imamo sta izmenit
sve naj i malo vise sre
e sa vremenom.
Vidi za tu resoluciju... jer stvarno meni sa 1Mb traje
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
avg 2007.
avg 2007.#11
nau
i
ea ovde i srbsko-hrvatsko kucati,ni ja pre tri/
etri godine nisam bas dobro barato,sad je ve
za prvu silu:))
Ina
er je istina, ok je Sannie i dobar breeder,spreman podeliti svoje izkustvo...zato i idemo u suradnju.
ajde sretno,
ujemo se joa-naravno posalji koji update a komentari mogu bit na engleskom
avg 2007.
1 / 13
avg 2007.
nov 2007.