LEGACY
Moj prvi grow outdoor
20 odgovora2,111 pregleda
12 REP24%
→ Istraživač
dvadeseteGaSim
AMBASADOR2.750 REP36%
→ Legenda
12 REP24%
→ Istraživač
avg 2015.
avg 2015.#4
Stavljao sam ono djubrivo sto pospesuje rast i cvetanje , do sada sam 5 puta stavio to . A zemlja je pola humus pola obicna . :)
Vazi , hvala puno pozz hah :D
12 REP24%
→ Istraživač
pcpadobranac
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
pcpadobranacISTRAŽIVAČ
sep 2015.
sep 2015.#7
Vidim temu moj prvi... Pa se nadam da sam posle sto godina trazenja nasla pravo mesto za moju prvu biljku i pitanje za sve koji znaju: HOCE LI STICI DO MRAZA????
pcpadobranac
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
pcpadobranacISTRAŽIVAČ
sep 2015.
sep 2015.#9
Neznam... Pored vode je, moze biti slane na pola oktobra. Zato molim za procenu kolko joj treba jos!!!!
pcpadobranac
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
pcpadobranacISTRAŽIVAČ
sep 2015.
sep 2015.#11
Hvala
* * *
ne traba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
avg 2015.
1 / 11
avg 2015.
sep 2015.