LEGACY
Sve muske
30 odgovora2,073 pregleda
Medozar
ENTUZIJASTA308 REP27%
→ Poznavalac
MedozarENTUZIJASTA
sep 2013.
sep 2013.#1
Evo ovako , sadio sam vec par puta outdoor i znam vrlo dobro i kako sve to izgleda i sta biljci treba. Posadio sam pocetkom maja seme od najbolje vutre koju sam pusio. Dobijale su sve i vodu , i plantelu list i kasnije plantelu cvet.
6 (i slovima sest) komada , da bi na svih sest krajem avgusta ugledao muda. Neverovatno !
Pre par godina sam posadio 3 kom i 2 su bile zenske , a sad od 6 biljaka svih 6 muske , da covek ne poveruje koliki sam maler.
Koja je verovatnoca za ovo ?
:sadbanana:
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#2
`ta si na muake troaio plantelu cvijet? Niata
udno, ja sam prije par godina od 9 komada dobio 8 muakih, a bilo je da i od 5 dobijem 4 ~enske. Sve ti je to
ista lutrija.
Medozar
ENTUZIJASTA308 REP27%
→ Poznavalac
MedozarENTUZIJASTA
sep 2013.
sep 2013.#3
Kad sam vidio da su sve muske nisam vise trosio nikakvu prehranu na njih. Dobile su plantelu cvet kad su vec bile dobro izvegetirale pocetkom avgusta kad jos nisam znao pol biljaka. I onda pre par nedelja vidim muda na pet biljaka , reko ajde nije vazno ostala je bar jedna dobra , kad ono pre par dana pogledam a ono i na toj poslednjoj muda u stadijumu pred otvaranje.
Ja sam kontao da je to oko pola kao kad bacis novcic (50 posto). Sad da uzmem da probam da bacim pismo 6 puta za redom , ne znam iz kojeg bi puta uspeo. Osecam se kao proklet ....... :sad2:
Vesperian
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
VesperianENTUZIJASTA
sep 2013.
sep 2013.#5
imam ja jedno pitanje..biljke su pokazale da su zenske vec odavno, lijepo cvjetaju ali odjednom se pojave muda na njoj? neki osvrt na to?
chillmaster
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
Vesperian
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
VesperianENTUZIJASTA
sep 2013.
sep 2013.#7
znam da je hermic ali dal je normalno da nakon 3 tjedna sto je pokazala da je zenska biljka, postane hermic?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
pero123
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
pero123POZNAVALAC
sep 2013.
sep 2013.#11
meni od 17 komada 3 zenke .. :) lutrija je to .. bolje uzeti feminizirano sjeme i amen , nikad vise regularno sjeme nepoznate sorte..
maverick
AMBASADOR2.512 REP29%
→ Legenda
maverickAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#14
3 @ : 14 B
inbreedana i degradirana genetika ( puno hermija? )
Gandzoslav1987
AMBASADOR2.546 REP30%
→ Legenda
vigier
POZNAVALAC1.017 REP46%
→ Ambasador
vigierPOZNAVALAC
sep 2013.
sep 2013.#16
sto se mene tice, citav fazon kupovanja feminiziranog sjemena je upravo zbog pola. Prosle godine imao sam nekoliko kupovnih i jednu domacicu koja je srecom ispala zenka, nista gora nije bila od uvoznih, cak joj ukus pamtim kao najbolji
sep 2013.
1 / 16
sep 2013.
sep 2013.