VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojrazlika vanjskog i unutrasnjeg sjemena?!
LEGACY

razlika vanjskog i unutrasnjeg sjemena?!

20 odgovora1,887 pregleda
razmazena91ISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#1
kupila sam sjeme Big Bug.. ali danas mi palo na pamet to da imam jako puno sigurnog prostora oko kuce i da je bas wrijeme za wanjsko uzgajanje..smijem li da posadim to sjeme wani ili je bolje da narucim i Durban Poison ili Early Mist? koja je razlika izmedu vanjskog i unutrasnjeg sjemena? koje je sjeme od owa 2 wanjska bolje za nasu klimu? zivim u Rijeci i visoke su ljetne temp.hvala:sun2:

mar 2009.

#2
Ma sadi sve vani,ata pitaa...
razmazena91ISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#3
a koje je bolje za posadit Durban Poison ili Early Mist po tebi?
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

mar 2009.

#4
zavisi od tebe da li vise volis sativu (durban) ili indicu (early misty) durban moze i da raste do 3m u vis, a early misty, posto je indica ja po prirodi niza

mar 2009.

#5
To baa neznam ,nikad provao,poljoprivrednik je malo opisao,ovisi od uvjeta kakve imaa,visina npr. Ja san ljubitelj sativa,tako da bi onda Durban,ina e ka~u za njega da je fin:mrtva_banana:
razmazena91ISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#6
Hwala ljudi..a sta mislite o owome.. Big Bang (Greenhouse) feminised Awards: 3rd prize HTCC 2000. Genetics: Skunk, Northern Light, El Niño. Effect: Relaxing and calming. Well known for its medicinal properties; it is sold in the Dutch pharmacies as prescription medicine. Flowering indoor: 9 weeks will guarantee the full range of cannabinoids. Commercially ready in 8 weeks, with a yield of up to 800 grams per square meter. Very good on SOG and ScrOG Flowering outdoor: Ready at the beginning of October in the Northern hemisphere, with a yield of up to 1000 grams per plant. THC: 15.5% CBD: 1.5% CBN: 0.4% ali ja bi to sadila wani sad cim stigne, a pise listopad..molim pomagajte jer mi se cini najbolje...

mar 2009.

#7
pa ja to sadim i uuntra i vani .... -2#Big Bang-CFL 200w-
razmazena91ISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#8
lijepo ide swe wan..ima sume okolo koliko hocete...=)... e ljudi hwala.. i usput owo mi 1 sadnja..pa dali ona bijela klica kada nikne ide prema gore ili dole u zemlju?
IvoryENTUZIJASTA

mar 2009.

#9
Dole....I probaj negdje gdje nema puno svjetla da ne bi doslo do nezeljenog stresa...Mozes s picnetom isto ako ti je lakse stavit sjemenku u zemlju..Ali i ako stavis na drugu stranu,nemoj dirat.samo ce se okrenut i izbit na povrainu
razmazena91ISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#10
hwala =)
IvoryENTUZIJASTA

apr 2009.

#11
Nema problema

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se