LEGACY
razlika vanjskog i unutrasnjeg sjemena?!
20 odgovora1,887 pregleda
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
razmazena91ISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#1
kupila sam sjeme Big Bug..
ali danas mi palo na pamet to da imam jako puno sigurnog prostora oko kuce i da je bas wrijeme za wanjsko uzgajanje..smijem li da posadim to sjeme wani ili je bolje da narucim i Durban Poison ili Early Mist? koja je razlika izmedu vanjskog i unutrasnjeg sjemena? koje je sjeme od owa 2 wanjska bolje za nasu klimu? zivim u Rijeci i visoke su ljetne temp.hvala:sun2:
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
razmazena91ISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#3
a koje je bolje za posadit Durban Poison ili Early Mist po tebi?
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#4
zavisi od tebe da li vise volis sativu (durban) ili indicu (early misty)
durban moze i da raste do 3m u vis, a early misty, posto je indica ja po prirodi niza
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
razmazena91ISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#6
Hwala ljudi..a sta mislite o owome..
Big Bang (Greenhouse) feminised
Awards: 3rd prize HTCC 2000.
Genetics: Skunk, Northern Light, El Niño.
Effect: Relaxing and calming. Well known for its medicinal properties; it is sold in the Dutch pharmacies as prescription medicine.
Flowering indoor: 9 weeks will guarantee the full range of cannabinoids. Commercially ready in 8 weeks, with a yield of up to 800 grams per square meter. Very good on SOG and ScrOG
Flowering outdoor: Ready at the beginning of October in the Northern hemisphere, with a yield of up to 1000 grams per plant.
THC: 15.5%
CBD: 1.5%
CBN: 0.4%
ali ja bi to sadila wani sad cim stigne, a pise listopad..molim pomagajte jer mi se cini najbolje...
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
razmazena91ISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#8
lijepo ide swe wan..ima sume okolo koliko hocete...=)... e ljudi hwala..
i usput owo mi 1 sadnja..pa dali ona bijela klica kada nikne ide prema gore ili dole u zemlju?
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#9
Dole....I probaj negdje gdje nema puno svjetla da ne bi doslo do nezeljenog stresa...Mozes s picnetom isto ako ti je lakse stavit sjemenku u zemlju..Ali i ako stavis na drugu stranu,nemoj dirat.samo ce se okrenut i izbit na povrainu
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
mar 2009.
1 / 11
mar 2009.
apr 2009.