VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojBiljka sa 6 listova. Pomoć
LEGACY

Biljka sa 6 listova. Pomoć

38 odgovora3,622 pregleda

maj 2009.

#1
Nov sam u uzgajanju trave ali zasad mi jako dobro ide. Jedna biljka mi je narasla sa 6 listova na po etku ato do sad joa nikad nisam vidio, pa sam htio pitat jel to normalno ili ?? :D Hvala unaprijed, pozdrav :bis:
BeyondLEGENDA

maj 2009.

#2
pa nije normalno, i meni se jednom dogodilo, malo je retardirana. Sad e ti imati na svakoj internodi po tri lista a ne dva. Samo ju growaj, unikat
krasta-zgPOZNAVALAC

maj 2009.

#3
Wow,nikad to nisam vidio al izgleda zanimljivo :icon_eek:
BeyondLEGENDA

maj 2009.

#4
[bez sadržaja]
ranromENTUZIJASTA

maj 2009.

#5
baa udno. jeli to doma ica

maj 2009.

#6
Neznam stvarno frend je nabavio sjemenke :D

maj 2009.

#7
I meni je jedna tako izrasla,mogu stavit sliku,meni je izrasta black jack kojeg san narucija
ranromENTUZIJASTA

maj 2009.

#8
marihuana s 3 lista

maj 2009.

#9
i meni jednom izrasla takva:) tako da po broju onih kojima se to dogodilo, rijetka, ali ne i nemogua pojava :)) al je baa lijepa ovakva :) sretno sa growom amigo!
FlegyPOZNAVALAC

maj 2009.

#10
takvo sto da mi se desi to bi uramio...sta nije steta za popusiti unikat heh ? :)

maj 2009.

#11
Zna i li to da ce bit viae vrhova za puait??? :D:D
ChehehePOZNAVALAC

maj 2009.

#12
bravo sever bar 50 posto vise.....
Teglica_UnkaAMBASADOR

maj 2009.

#13
blato na sve strane

maj 2009.

#14
evo novi update..presaivao sam :D

maj 2009.

#15
Novi updateeee :D
#34POZNAVALAC

maj 2009.

#16
Jel neko lst-irao ovakvu lijepoticu? Zamislite ato mo~e ispast! `teta ato je to recesivan gen...

maj 2009.

#17
evo novi update ove ljepotice :D
DžidžadžojacPOZNAVALAC

maj 2009.

#18
6 listova mo~da zna i sreu :)

maj 2009.

#19
evo novi update :D sutra ce bit mjesec dana stara...

maj 2009.

#20
Samo to malo sporo raste,moje su takve bile nakon 7 dana...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se