LEGACY
Muška, ženska biljka
22 odgovora2,464 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
avg 2020.
avg 2020.#1
Ne poznajem bas nesto marihuanu kao biljku, pa imam par pitanja, kada na biljci pocnu oni usi sto rastu preko starog lista to znaci da je muzjak? I cuo sam se to mora cupati da bi biljka "postala zenska" pa jel moze da mi neko kaze da li to ima ikakve veze. Ili jednostavno zenska biljka zavisi od semena?
nanule963
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
nanule963ISTRAŽIVAČ
sep 2020.
sep 2020.#4
Poato je forum sa temom muake i ~enske biljke,naime imam 3biljke...gajene i zemlji...grow je u baati i sva programa,ali ne preterana,,palo je puno kiae o...proveravali biljke non-stop...ne bih li provalila male.sva sreom,nijedna.e sad u bre najveeg a cvetanja u
inilo mi se da sam videla neato kao zelenu mekanu semenki....a izgleda biljka vrh. Prepuna hedov sa pastilama...evo slika ata vi mislite...malo je vetar..ali valjda vide sve tri hvala
zanzibarzak
ISTRAŽIVAČ178 REP85%
→ Entuzijasta
zanzibarzakISTRAŽIVAČ
jul 2021.
jul 2021.#9
u nedoumici sam, rekla bih da je muska, molim za misljenje iskusnijih
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
zanzibarzak
ISTRAŽIVAČ178 REP85%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2021.
jul 2021.#12
Muska je. Mada fokus nije najbolji. Ali, vidi se dovoljno.
zanzibarzak
ISTRAŽIVAČ178 REP85%
→ Entuzijasta
avg 2020.
1 / 13
avg 2020.
jul 2021.