LEGACY
hitno pomc jos koj dan i sve ce mi propast
32 odgovora1,899 pregleda
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
bilje je staro 60 i koj dan pocela je cvetati 1 maja neznam kako ali cveta u saksiji je od 5l mala je ali nisam stigao da je presadim
najveci problem je sto joj lisce zuti sve vise i vise od dole prema gore
hranim je redovno planet za cvet doza ko pu uputstvima
molio bi sve iskusne da mi pomognu
unapred hvala
Uploaded with ImageShack.us
http://imageshack.us/photo/my-images/690/hpim4462b.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/24/hpim4459p.jpg/
dajte neke savete molim vas
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#4
Nemoj nju stressati kad nju presadis. Vrlo pazljivo ivadu nju i stavi u novu qualtitenu zemlju.
Kada biljka pozuti od dola na gore, to znaci Nitrogen ti fali. Ona se sama cannabalizira (jeli to prava rijec?)..
Oprosti sto ne pisem dobro Hrvatski i nemam na mom "keyboard" gumbe za HR slova.
tommyo is USA
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#5
preporuka ako je vec tako procvetala presadi je kako su gore rekli i pocni unositi i iznositi mrak dan 12/12 ako imas takvu mogucnst psoto ce se sada sigurno vratiti u vege, mada ni to nije lose najbolje bi bilo da je posadis u zemlju bez posude ,,, al ja da imam vremena unosio bi je iznosio biljke je dosta velika da da dosta polodova... mada mozes i ici do oktobra.... sad na tebi je da psrocenis.... zali to malo covece napolju przi sunce :)
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#6
druze zalivam je svaki dan saksija je mala pa cunce jako greje,presadio sam je u vecoj saksiji,sad ce da vidim kako ce da se ponasa dalje a ovo 12.12 mi jeko interesantno tada ce brze biti gotova koliko ja mislim
najvise hvala svima koji su odvojili vremena da mi pomognu
javicu vam se za par dana kako ide dalje pozzz
sve je krenulo na bolje sutra stavljam slike
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
posle presadjvanja pogledajte svi komentari dobro dosli,i dali neko prepoznaje koja je vrsta pozz
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#7
Izgleda ti super!
I ja nisam znao dali je OK presaditi dok cvijeta bilka, ali sada znam da je bolje pazljivo presaditi nego da stoji u pre malenu zdjelu (neznam kako se to zove?)
tommy
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#10
hitna pomoc koje ce jo sranje da mi se desi sa ovimhttp://imageshack.us/photo/my-images/717/hpim4486.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/121/hpim4487.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/508/hpim4488.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/14/imag0669x.jpg/
edit by SiD: mislim ono... jesi
uo ikad za fokus... vidim imaa lijepu ciglu na kui, samo joa fuge stavia i to je to, to ti jedino mogu re, a ato se biljaka ti
e, hmm, daj nove slike!
u hedi=ovima se stbara nesto jako ci=udno je jede i ostaje tu kao neke sitne crne kuglice
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#11
Ne mozes da ocekujes da ti neko kaze koja je sorta,ne ide to tako batice,ovo je siroka kultura. Znaces samo kada narucis.
Ah da,alal vera za slike. Ako si zeleo da sakrijes problem sa biljkama,uspeo si ;)
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#13
U tom slucaju pokusaj da nadjes Kadificu. U zavisnosti od broja biljaka i velicine iste,preli vrelom vodom vecu kolicinu svezeg i manju kolicinu suvog lisca. Nek odstoji dan-dva. Kasnije poprskaj tom smesom. Na svaka par dana moras da ponovis postupak jer prirodni pesticidi nemaju poput hemijskih dugorocno delovanje.
U svakom slucaju ja bih pripremio i smesu belog luka i koprive nakon sto bi odstojalo par dana poprskao bih. Dosad najdelotvorniji homemade pesticid za vreme mog grow iskustva.
Uvek mozes da se obratis apoteci i hemijskom preparatu ako ne uspes da sredis sam.
Ima jedna jako bogata tema,mozda ti pomogne:
https://forums.vutra.org/threads/3361-BIO-uzgoj-gnojiva-i-pesticidi?highlight=
Srecno!
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jun 2011.
jun 2011.#14
trebalo je stavit na Makro kad si slikao, da fokusira na blizu. ovako se samo mo~emo divit ciglama...
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#15
dobri ljudi pomagaj te crvici u cvetovima sve vise i vise probo sam oo sa koprivom ne pomaze
otkino sam jedan cvet i i grancici je bio florescentan crv a od spolja je cet pretvara u ples
dajt te neki savet to mi jedina cura koju imam pocelja je i naglo da baca kristaljise
steta da mi propane.UNAPRED HVALA
weed smoker
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
weed smokerISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#17
Biljka je po
ela cvast prvog maja jer nije dobivala dosta sunca. Budjavi i skuplja bube zbog vlage, manje ju zaljevaj, viae na sunce i sklonit ju kad kiaa pada
Nim ulje (Neem Oil) | Pri
Neem oil, prirodno, i otjerat
e gamad. A poato je hitno, neo-pitroid malo po listovima blizu hedova, da ih pobije, ako ti se gadi puait nakon toga, jebiga.
PS. ali opet, previae direktnog sunca bi ju moglo vratit u vegetaciju, zajebana situacija
maj 2011.
1 / 17
maj 2011.
jun 2011.