LEGACY
Temperatura.
10 odgovora1,093 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#1
Pozz ljudi. Imam jedno pitanje. Pre dan dva izbile su mi neke biljoze ali se od danas vreme menja nagore pa tako nekih 3 dana jos ce da bude lose vreme e sad da li samo da unesem biljoze u neku zatvorenu prostoriju ili sta da radim? Inace temperatura je oko 10 stepeni. A u sledecih nekoliko dana mozda ce biti i manja. Hvala unapred.
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#2
ako su u teglma mozes ih preko noci u kucu a preko dana vani a ako nisu prekrij ih sa plasticnim prozirnim casicama na kojima prethodno izbusi rupe. al sumnjam da ce bit ispod 10, a 10 im nebi trebalo naskodit.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#4
I ti temu otvaraa za svaki belaj. Isto kao da je tebi zima pa doea na forum i pitaa dali da obu
ea joa jednu majcu ili ne.
maj 2012.
1 / 6
maj 2012.
maj 2012.