VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojTemperatura.
LEGACY

Temperatura.

10 odgovora1,093 pregleda

maj 2012.

#1
Pozz ljudi. Imam jedno pitanje. Pre dan dva izbile su mi neke biljoze ali se od danas vreme menja nagore pa tako nekih 3 dana jos ce da bude lose vreme e sad da li samo da unesem biljoze u neku zatvorenu prostoriju ili sta da radim? Inace temperatura je oko 10 stepeni. A u sledecih nekoliko dana mozda ce biti i manja. Hvala unapred.
rockerboyAMBASADOR

maj 2012.

#2
ako su u teglma mozes ih preko noci u kucu a preko dana vani a ako nisu prekrij ih sa plasticnim prozirnim casicama na kojima prethodno izbusi rupe. al sumnjam da ce bit ispod 10, a 10 im nebi trebalo naskodit.

maj 2012.

#3
hvala.

maj 2012.

#4
I ti temu otvaraa za svaki belaj. Isto kao da je tebi zima pa doea na forum i pitaa dali da obu ea joa jednu majcu ili ne.
not smokeLEGENDA

maj 2012.

#5
ma nediraj nista ko ih je unosio pre 1000god. podnosi ona sve te promene priroda je to!

maj 2012.

#6
dajes mi suludu nadu.. kolika je sansa da ce prezivjeti snijeg ?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se