VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojPrvi put: Outdoor grow. Par pitanja za iskusne growere.
LEGACY

Prvi put: Outdoor grow. Par pitanja za iskusne growere.

94 odgovora6,561 pregleda
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#1
Kao prvo, pozdravaljm cijelu ekipu na forumu,tek sam se sada registrirao ali pratim forum nekih 3 mjeseca i stvarno ima brdo korisnih informacija i kao takav cestitam svima na pomaganju i dijeljenju iskustava. Eh, sada da krenemo sa mojim "problemima" :icon_lol:. Posadio sam 3 biljke u razmaku od oko tjedan dana (prvu sam posadio oko 20.06.2010.), znam da sam dosta kasno posadio jer nisam imao sjemenki ali nisam mogao odoliti da ih ne posadim. Sjemenke su od neke vutre sto sam dobio, vutra je bila ok za konzumiranje :icon_lol:. Proklijale su u papirnatim ubrusima i odmah presadjene u teglu sa zemljom, a zemlja je domaca ali isprobano dobra jer znam da odakle sam ja uzeo zemlju da su tu uzeli svi od moje rodbine za cvijece. Zalijevam svaki drugi dan oko 0.3L po svakoj biljci. Uglavnom prva biljka je sada stara oko 25 dana druga tjedan dana mladja tako i treca. Sada cu postati slikice: Slike 1. biljke http://img180.imageshack.us/i/p7150005.jpg/ http://img718.imageshack.us/i/p7150006.jpg/ http://img12.imageshack.us/i/p7150010.jpg/ http://img153.imageshack.us/i/p7150007e.jpg/ http://img708.imageshack.us/i/p7150011.jpg/ http://img13.imageshack.us/i/p7150016.jpg/ Slika 2. biljke mladja tjedan dana od 1. biljke http://img80.imageshack.us/i/p7150015.jpg/ Slika 3. biljke jos mladja tjedan dana od druge i 2. tjedna od 1. biljke http://img96.imageshack.us/i/p7150012.jpg/ Eto slike pa evo par pitanja od mene; Da li biljke izgledaju zdravo, zalijevam ih samo sa vodom i uopce nisam niti namjeravam gnojiti ali ako imate kakav prijedlog slobodno recite!? Jel se na prvoj biljci pokazao spol vec odnosno pistile, molim vas razveselite me:icon_lol:. Ako imate ikakvih savjeta za bolji daljni razvoj biljki molim vas recite mi, thx. P.S. Biljke su osuncane oko 11 sati na dan i ako niste primijetili na prvoj biljci ima na 2 lista neke sitne male bijele tockice ali ja mislim da nije to nista strasno, listovi se drze gore i korijen je zelen i cvrst. Hvala vam na odgovorima, pozdrav.
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#2
Biljke izgledaju super....vidim da se trudis....kako si poceo...tako i nastavi....sve za 5.... prva biljka samo sto nije pokazala spol....nezz zasto ih neces gnojit...ali to je tvoje bilje i ti radi kako oces,...nemam nikakve zamjerke... samo tako nastavi i bit ce sve super.....I vidim to su ko neki lowrideri....ma bit ce masnih hedova ako bude cura.....sretno...ako zapne sta slobodno pitaj za savjet :)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#3
Hvala XxFiAdRoxX na brzom odgovoru. Sto mi predlazes sa kojim gnojivom da ih gnojim? Posto zivim u Hrvatskoj ako znas dobro gnojivo reci mi da mogu kupiti. Rekao si da prva biljka samo sto nije pokazala spol pa predpostavljam da postoje gnojiva za vegetaciju i za cvjetanje. U svakom slucaju ako mi mozes reci za oba stanja koja su dobra gnojiva. Hvala, pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#4
Nema na cemu.... A za gnojiva trebas znat pravilan omjer NPK(DUSIK-FOSFOR-KALIJ)....to ces vidjet na boci od gnojiva.... za vegetivnu fazu ti treba gnojivo omjera NPK(DUSIK-FOSFOR-KALIJ)-2-1-1....moze ono i da pise NPK-8-4-4.....samo da je veci omjer dusika "N".....to je sto se tice VEGE faze.,.....Kad biljke procvijetaju dusik"N" im vise nece bit potreban.....tako da po mogucnosti izbacis N....jer ce samo stetit biljkama..... U FAZI CVJETANJA...KAD BILJKA PROCVJETA koristis gnojivo omjera NPK-0-2-2.....znaci sto vise Fosfora i kalija.....potrebni su biljci da izvuce cvjetove i napumpa se do maximuma....prepoirucio bi ti AKO si financiski podrzan da kupis oba dva....ZNACI ZA VEGE FAZU....NPK-2-1-1,.....faza Cvjetanja NPK 0-2-2.....ako sto sam rekao moze pisat drugacije.....npr za cvjet 4-8-8....i to je oke....jer nije svako gnojivo isto......PREPORUCIO bi ti ako naes gnojivo po imenu PLANETELLA..........nije skupo...ja sam platio oko 30 kn bocu......a sto se tice upotrebe.....sve ti pise na boci...procitas i nemas beda....inace ide oko pol cepa na 2 litre vode....i onda svakih 10 ak dana zaljevas sa hranom...nesminjes pretjerat jer mozes spalit biljku....ali ako se drzis upustva na boci sve bi trebalo bit oke.... Preporucam ti da gnojis jer ces dobit vise toga kolicinski...i naravno bit ce kvalitetnije.....peace :)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#5
Svaka cast XxFiAdRoxX na iscrpnom odgovoru :D, hvala puno. Eto onda sutra cu otici vidjeti za gnojivo i traziti cu takve omjere. Samo me jos nesto zanima, posto si rekao da ce prva uskoro pokazati spol jel da na nju stavljam gnojivo za vegetativnu fazu ili samo na ostale dvije? I jos nesto, cim se pojavi spol jel se odmah prelazi na gnojivo za cvjetanje ili malo priceka? Thx i puno hvala. Pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#6
Nemas beda....ovdje sam da pomognem....ovako zasad mozes sve gnojit sa gnojivom za vegertivnu fazu.....ovu prvu mozes jos hranit sa takvim gnojivom.....a ja cekam da pokaze spol....a ako je cura pustim tjedan dana da se ljepo razviju mali hedici i onda rokam gnojivo za cvjetanje....zasad mi se cini da to pase mojim biljozama....ali znat cu ti rec kasd da krenes sa gnojivom za cvjetanje....ako budes bacio koju sliku nemas beda uopce....eto samo se nadaj da bude cura....zasad slobodno pognoji sa tekucim za vege ....vidjet cas kako im pase....i da....javi kakva si gnojiva kupio.....peace
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#7
A eto ja se stvarno nadam da ce biti zenska jer stvarno se super grana biljka i kada sam bio jucer nekako mi je bila ljepljiva pod prstima ako to ista znaci i zasada nema nikakvih znakova mudonja ;). Nista onda sutra cu otici kupiti gnojivo pa cu sve poslikati pa cu cekati tvoj savjet ;). Jel se to gnojivo prska po listovima ili se zaljeva u zemlju? Hvala puno i pozz.
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#8
heh.....sigurno mirise ko med...lol.... :P.....a nikako nije preporucljivo prskat gnojivo po listovima....osim ako oces da ti biljka izgori.....Gnojivo se mixa sa vodom(kao sto sam reko nekih pol cepa gnojiva na 2 litre vode....ma pise ti sve na boci od gnojiva....nes se zajebat) i zaljeva se biljka...i biljku zaljevas ujutro prije sunca ili naveces poslje sunca.....nikako po suncu...jer mozes je ostetit jebeno....tako da kad izravno sunce tu e po biljkama nemoj da imaju ikakav kontakt sa vodom.... :).....pozz do sutra
trq7ENTUZIJASTA

jul 2010.

#9
biljke su ti bas lijepe i zdrave... nek te ne brinu te tockice... uvijek biljka povuce nesto iz zemlje! XxFiAdRoxX je sve rekao,slobodno gnoji kako ti je savjetovao... samo nastavi ovako! iako si ih kasno posadio,trudom si nadoknadio.. sretno...
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#10
Uf, hvala na podrsci momci, eto da vise nepisem bezveze na forumu javiti cu se nakon par dana (i poslikati naravno) kada ih pognojim. Hvala vam obadvojci a posebno Xx-u :D. Pozdrav i cujemo se.
euforijaAMBASADOR

jul 2010.

#11
fino i zdravo rastu! a zas ih u zemlju ne presadis? neces trebat tolko puno zalijevat a i korijen ce imat masu vise mjesta za napredovat.. i kak im nije premalo nultri litre na ovih 40 stupnjeva? izgleda mi ko da bi bar litru sam tak popile svaki dan.. e i nije mi ovo jasno bas
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#12
Pozz euforija. To je prosijek sto dajem vode ali ovoj najvecoj biljci dajem vise, oko 0.8l. Zalijevam samo kada je gore suha zemlja jer koliko sam citao nevalja puno vode. Kada vidim suhu zemlju onda zalijevam a to obicno bude svaki drugi dan. Presadjivanje nemislim raditi zbog toga razloga sto se bojim da necu ostetiti korijen pa nebih htio riskirati, neka ostanu u teglicama bar neka bude tako ove godine, a i prvi mi je put. A ovo za korijen, mislio sam na stabljiku da je zelena i debela (my bad) pa pretpostavljam da je zdrava jer koliko sam citao po forumu ljudi na nekim biljkama imaju crvenu stabljiku, to je neki nedostatak samo se nesjecam cega ;). Pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#13
naravno da nesmijes pretjerat sa vodom....mozes zagnjilit korijen.... ma nemoras se bojat da ces ga ostetit....nije od stalka...haha...ali ako mozes bas u neke vece vaze da ih stavis...bolje ce se razvit...ali kazem to je samo moje misljenje... ako si u mogucnostu da ih presadis u vece saksije uradi to.... :)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#14
Znam, razmisljao sam da ih u pocetku stavim u vece teglice ali nisam imao pri ruci vece a niti novaca da kupim vece. Nisam bas siguran sto se tice presadjivanja, stvarno se bojim, neka zasada bude tako, ja cu biti zadovoljan ako dobijem bilo kakav urod, nezelim se zafrkavati s tim sada. Druge godine ce biti vece teglice ;). Sada cu da ih pognojim pa cemo vidjeti kako ce se razvijati situacija. Pozdrav momci i thx na informacijama ;).
DolfENTUZIJASTA

jul 2010.

#15
svaka cast
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#16
Jesil rokno to gnojivo xD.....rastu li biljkice... :=)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#17
Pozz svima i naravno mom savjetniku XxFiAdRoxX-u :D. Eto da se malo javim i da napravim mali update. Napravio sam nesto sto nisam trebao ali eto da krenem... Poato nemam vremena ni ujutro ni nave er da idem zaljevati tako sam ja proali tjedan kada su bili pakleni dani oko 15:00 sati isao zaliti biljkice (mislio sam si nece nista biti) i eto tako sam spalio jedno 10 listova na biljci. Ali eto na srecu moju oporavile su se biljkice i nastavile sa rastom. Mislim da je prva biljka ~enska ali necu reci sa 100% da je, to cu prepustiti mom "Savjetniku" :D sutra kada poslikam biljke pa da mi on kaze. Znam da nisam trebao zaljevati po tim vrucinama ali nisam mogao nikako ujutro niti nave er :(, ali nedam se da ce biti sve ok jer su se lagano oporavile. Poslije toga nisam ni htio kupovati gnojivo jer sam izgubio nadu ali eto vraca se nekako u normalu sada pa cemo vidjeti. Do sutra....pozz
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#18
Evo drustvo mali update, rekao sam vec da sam sprzio malo jednu biljku ali se oporavila. Malo sam slikao i cini mi se da ce jako uskoro 2 biljke pokazati spol, evo slika pa se nadam da ce te mi dati dobre prognoze ;). http://img213.imageshack.us/gal.php?g=p7270016.jpg Pozdrav
SiDAMBASADOR

jul 2010.

#19
Pozdrav kolega groweru! biljke ti fino napreduju, lijepo izgledaju i ine se zdravima.. kolko sam uspio vidjeti nisam joa vidio da su pokazale spol, ali bit e neato... fino se granaju! Da ti napomenem stvar za presaivanje, NEMO}E` oatetit korijen ako imaa posebno biljku u svakoj tegli... nemoraa se bojat, samo ju okreni naopako i bijka e ti sama ispast iz tegle zajedno sa zemljom (zna i korijen se nee pomaknuti niti oatetiti) to ti je moja preporuka a i preporuka dosta iskusnih lanova ovog foruma... zna i presadi ih u zemlju van, ili u neke puno vee tegle ili kante... vjeruj mi rezultat e biti bolji! ato se ti e gnojenja, sve bi ti trebalo biti jasno FiaDroxxx ti je sve lijepo objasnio, samo nemoj pretjerivati s tim.. i sve e biti u redu.. Meni izgledaju obe avajue, i mo~ea o ekivati neke fine hedove bar na jednoj biljci NAJMANJE, a bit e ih viae vjerovatno! Dr~ se, uvaj se i sretno ti bilo! Pratim dnevnik, osvje~i nas tu i tamo friakim slikama! -SiD- Edit: mislim da ti je ova ~enska, ako je to pistil ato sam ja vidio... mogla bi bit, taman je mutno tamo di sam gledao... http://img153.imageshack.us/i/p7270026.jpg/
euforijaAMBASADOR

jul 2010.

#20
meni se cini ko da ce izbit pistile na 4, 5, 6 i zadnjoj slici.. nadam se da se ne varam heh pozz
SoulStealerISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#21
Hehe nadam se da se nevaras euforija ali stvarno se nadam bio bi presretan ;). Da budem iskren nisam bas puno vremena posvetio njima. Normalno svaki drugi treci dan sam isao zalijevati i to je to (samo sto sam je cak uspio spaliti jer sam zalijevao u podne po 35 stupnjeva ali hvala bogu oporavila se). Eh SiD da si ti tu kod mene ja bi tebi dao da ti sve napravis kako si rekao ali posto sam ja drugi Steve Urkel nebi to radio ;). Kao sto je rekao Xxfiadroxx cini se kao da su neki lowryder-i i vidim da nerastu vise u visinu nego se samo granaju pa se nebi htjeo baviti presadjivanjem. Sve u svemu hvala vam na POZITIVNIM odgovorima sto se tice spola, zbilja ste me razveselili vas dvojica samo se nadam da je bar jedna zenska. Uglavnom hvala vam svima i za par dana cu opet poslikati pa da opet cujem vase strucno misljenje ;). Do tada....pozdrav.
SiDAMBASADOR

jul 2010.

#22
samo polako, nee im niata biti ako ostanu u teglama, ako ea imati muakoga, na njemu vje~baj i vidjet ea da nije tako teako, nemoj ga odmah samo uniatiti.. ja sam puno testova radio na muakim biljkama.. p.s. imaa kod mene u dnevniku negdje na po etku malo detaljnije opisan proces presaivanja, pa ako te zanima prelistaj malo... ima i nekih slika kako to izgleda... moje su puno manje biljke bile kad sam presaivao ali to ti nema nikakve veze... pozdrav
SoulStealerISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#23
Pozdrav druatvo, evo mali update od mene. Danas otiaao do site-a i malo za rei da sam sretan, nadam se da je ovo pistila ;). Ali necu se obradovati dok mi netko tko zna reci jel to to, evo malo slikica pa mi recite: http://img294.imageshack.us/gal.php?g=p8020021.jpg Kolega SiD reci mi jel to to sto se tice spola ;)? Na drugoj biljci isto je pocelo kao sto je na prvoj (pistili) mislim napravilo se nesto duguljasto a i iste je velicine i izgleda kao bush pa mislim da ce isto biti zenska (nema kraja sreci ;)). E sad treca biljka je onako malo vislja i negrana se kao ove ostale druge pa si mislim da je odmah uklonim ili da pricekam da pokaze spol? Svaki savjet je dobrodosao i svima unaprijed zahvaljujem. Pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

avg 2010.

#24
Joj...pa ti si stavljao update...ja nisam ih ni vidio...sve u svemu odlicno izgledaju......PONOSAN SAM na tebe :P a ovako....ova biljka je definitivno CURA http://img713.imageshack.us/img713/92/p8020031.jpg http://img84.imageshack.us/img84/7958/p8020032.jpg Dok ze ovu nemogu rec nista...nevidim spol http://img710.imageshack.us/img710/6615/p8020029.jpg Pa eto samo tako nastavi...i javljaj...tako da na vrijeme ti kazem ako sta nevalja,,,,zasad je sve odlicno,...zao mi je one biljke sto ti se sprzila....ali se oporavila pa je sve ok....sad si naucio da ih nesmijes zaljevat usred sunca:sun2:....napravis vrucu juhu u zemlji kad ih po toj sparini zalijes... :sun2::sun2: Ae veliiiikiii poz...i jos jednom SORRY sto se nisam prije javio :nana:
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

avg 2010.

#25
EDIT.....ali ja brijem nekih 90% da ce bit cura....samo da ih onih sitnih cahurica izbiju dlacice...za koi dan ces vidjet i sam..
SoulStealerISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#26
Ma kakav sorry meni je drago sto si odgovorio i sto si mi rekao radosnu vijest hehe. A na toj drugoj su iste cahurice kao sto je na ovoj izbila pistila, uglavnom te dvije biljke su gotovo indenticne sto se tice visine/sirine i grananja tako da mislim da je isto zenska (daj Boze) ali jos cu se strpjeti pa vidjeti, necu prenagliti ;). Samo mi jos odgovori na ovo ako mozes. Treca biljka je iste visine kao ove druge, mozda malo veca i manje se grana pa predpostavljam da ce ta biti musko i sada me zanima da li da je odmah odstranim ili da ipak pricekam? Thx na odgovoru i pozdrav.
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

avg 2010.

#27
:popworm: Hehe....ma nikako je nemoj ostranjivat....nije bitno to sto je veca il manja...CEKAJ PRVO DA POKAZE spol....a onda sjeces ako je mudonja(nadamo se da nece bit musko).....ma imat ces vremena za utvrdit spol ...nemoras brinut da bi mogla oprasit.......samo polako bez nekih preludih ideja...(kako si radio dosad....radi i dalje tako)....samo naprijed...cuvaj sajt od ociju stranaca..."i prijatelja" jer ce te i najbolji prijatelj sjebat....nebis volio to da ti se desi....nemoj okolo se hvalit ili bilo sta pricat o biljkama...i sve je za 10....peace :sun2::sun2::sun2:
SoulStealerISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#28
Haha ok cekati cu onda, kako ti kazes ;). Mislim da bi bilo presmijesno da imam sve tri zenske jer mi je ovo stvarno prvi put da uzgajam, mislim stvarno ono prava pocetnicka sreca ;). A sto se tice "prijatelja" i ostalog, odpocetka sam si rekao da necu nikome o tome govoriti i stvarno dobro pazim da me nitko nevidi kada idem na site niti da ikome pricam o tome (jedino frendu sam rekao koji zivi 200 km od mene i vidjamo se jedanput godisnje ali smo prijatelji od kad znam za sebe). XxFiadRoxX poslao sam ti pm pa pogledaj. Pozdrav svima
SoulStealerISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#29
Pozdrav druatvo, mali update od mene i par pitanja, pa krenimo; http://img831.imageshack.us/gal.php?g=p8270079.jpg Jedna biljka mi je pokazala pistile prije 15-ak dana i krenuli su se fino formirati hedovi, a na drugoj tek prije 3 dana su krenule pistile. Prije tri dana sam prvi put prihranjivao sa fertinom C omjera 3-6-8, Bor 0.1% i Fe 0.2%, koliko sam vidio lijepo su prihvatile. Mene sada zanima hoce li to sve biti gotovo za 8 tjedana jer to mi je krajnji rok da ih vadim iz zemlje, mozda i 7 tjedana. Obilazim ih skoro svaki dan i zaljevam po potrebi. Nadam se da ce te me obradovati da ce se sve to stici napraviti za 7-8 tjedana. Pozdrav svima
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

avg 2010.

#30
u ebeno....srry stari radi msna.....nikad me nema.... :(.....biljke su super.....i trebalo bi bit to za 8 tjedana gotovo....ako te vrijeme posluzi.....a vidim da ima sunca kolko oces na tom polju kukuruza......ma bit ce sve oke..... ;)....:respect:
SoulStealerISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#31
Haha, ma nema ni mene cesto np ;). Ah sada mi je lakae kada si rekao da bi trebalo biti gotovo, nadam se da hoce. Oko 11 sati direktnog sunca dobivaju po danu nadam se da je to dosta. Pozdrav P.S. Kako tvoje napreduju ;)?
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

avg 2010.

#32
ma 11 sati...savrseno.,..a idu super....4 cure....bila su 2 muska....tako da mi je super....samo da prezive da ih niko neskuzi i sve super xD.....
SoulStealerISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#33
Evo mali update i par slikica; http://img685.imageshack.us/gal.php?g=p9020018.jpg Mene sada zanima jel to normalno da granchice poprimaju ljubicastu boju, jer odkako je krenulo cvijetanje te boje ima sve vise i vise na granchicama!? I jel mi moze tko reci jel valja gnojivo fertina C omjera 3-6-8 Bor 0.1% i }eljezo 0.2%, jedino sam imao to na raspolaganju da kupim, gnojio sam ih vec 2 puta i lijepo su podnjele, pola propisane doze. headovi su se lijepo poceli praviti, probao sam prstima preci preko listova i lijepo se ljepi i mirisi ;). Ma nece te nitko skuziti XxFiAdRoxX ipak si ti iskusan grower ;). Pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

sep 2010.

#34
hehe...ma nis nebrini za boju....vecinom je to sve normalno...ovisi o vrsti..... Gnojivo je ok za tu fazu....lijepi mali hedici su se pocelu razvijat....bit ce to preve bombice.....i to ljuteeee :P
SoulStealerISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#35
Haha kakva imba slika, jel ta na slici za curke :D? OK onda, jos jednom cu pognojiti za 10 dana i necu vise gnojiti. Hoce li 3 puta biti dosta? Eto opet ti se zahvaljujem XxFiaAdRoxx, drz se i cujemo se. pozdrav

sep 2010.

#36
KAko izgleda ova DEVOJCICA... aaaaaaaaa KOja je to vrsta ?
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

sep 2010.

#37
....IME:..."Thai/Columbian influenced haze and a very early Dutch Skunk"....to sam nasao na jednom forumu slicnom ovome.....to je neko krizanje...ali je bomba od trave..xD.... soul...ovako....ti njih slobodno gnoji dok nedou do faze kad su potpuno zrele....jer im do tad treba hrana,..pokusaj sto vise updeata stavit u ovaj tread...tako da ti znamo rec kad da prestanes sa gnojenjem....srry na zakasnjelom postu :)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#38
Haha, hoce li i moja biti takva ljubicasta :D? Evo danas sam opet pognojio punom dozom, ovo je trece gnojenje. Bijelih dlacica ima sve vise a i fino se debljaju headovi, za par dana ce biti update pa ce te mi reci kada da prestanem gnojiti. Pozdrav
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

sep 2010.

#39
super...bas mi je drago da se pumpaju....xD....a nezz dali ce bit tako ljubiscasta....zna se to u procesu izgubit...ali vidjet ces s vremenom.....radujem se novim slikama....pozdrav :)
SoulStealerISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#40
Pozdrav svima. Evo mali update sa slikicama pa idemo redom prva biljka; http://img684.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p9120001l.jpg Druga biljka; http://img690.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p9120019u.jpg I jedna slikica u vezi prve biljke jer donji najveci list je poceo poprimati ovakvu boju; http://img185.imageshack.us/i/p9120031.jpg/ Eh sada pitanja; Naime na prvoj biljci se headovi fino prave i kristalica ima sve vise i vise, a druga biljka je procvijetala 2 tjedna kasnije ali isto super napreduje s obzirom na vrijeme u zadnjih tjedan dana (evo danas prvi puta da pici malo sunce po njima), naime mene zanima hoce li to biti spremno za rezidbu za nekih 4 tjedna, 5 maximalno posto nisam u mogucnosti da ih drzim vise na tom site-u, dakle maximalno negdje do 20.10.!? Zanima me sto se tice ove zadnje slike jel to sve uredu ili je neka bolest? Vec sam 3 puta prihranjivao ih, zadnji puta prije tjedan dana sa punom dozom gnojiva omjera 3-6-8, jel da ih jos gnojim ili da prestanem? S obzirom koliko je kise palo i tjedan dana da je bilo tmurno ok su napredovale, zahvaljujem se unaprijed na vasim odgovorima. Pozdrav
delboyLEGENDA

sep 2010.

#41
Lijepo, lijepo! Ako ve mo~ea do 20.10. onda i dr~i do tad, jer ini se kako e im trebat joa taman negdje tolko, ovo po listu je mo~da od gnojenja, ili od trule~i korjena ili je neato nagrickalo nemogu skontat ato je. Nagaam neato od tog troje, smiri sad gnojenje, pa za tjedan dana opet mozes punu dozu. Dok krene sunce ubrzat e stvar, samo treba se pojavit viae, ja stalno blejim u nebo i ekam da razbije ove goleme oblake....
SoulStealerISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#42
Hvala na brzom odgovoru, sada jel to sta lose za biljku, jer trebam sta napraviti ako truli korijenje, jer ovdje je 5 dana uzastopno padala kisa jel moguce da je to od toga? Probati cu sto vise ostaviti ali moram prije kombajna svakako da nebi bilo....;). Thx i pozdrav EDIT; Evo prognoza je da ce biti cijeli tjedan lijepo i toplo, evo priliku da se razbuktaju ;). pozdrav.
SoulStealerISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#43
Pozdrav ekipa evo da se javim da je harvest obavljen i da je za sada proslo sve uredu, morao sam biljcice odvojiti od majke zemlje malo ranije jer mi je bio site kao sto vidite u kuruzima i strahovao sam da nece biti vesel kombajn od biljcica :icon_lol:. Znam da je malo rano ali ispalo je sve ok, evo malo slicica; Eto ova lijevi head je od biljke koja je bila 5 tjedana u cvatnji, a ovaj desni head od biljke 8 tjedana u cvatnji :icon_lol:. Susile su se 6 dana u mracnom prostoru, manikirane su bile odmah pri cupanju iz zemlje, 2 dana su bili u papirnatim vrecicama i sada svaki dan po 3 puta ih izvadim van iz tegli i vratim nazad, nadam se da je to ok, sto vi mislite? Smoke report - posto mi je ovo prvi grow i pusim maridzudzu pola godine, do sada sam se susreo vecinom sa totalnim skartom, tako da mi je ovo premija kvaliteta domacice :sick:. I na kraju hvala svima sto ste mi pomagali u odgovorima u vezi ove biljke, a posebno XxFiaDrOxxU. Eto pozdrav svima
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

okt 2010.

#44
Ma ja tebi nevjerujem da ti je prvi put...hehe :b_jump:....SVAKA AST odradio si grow kao Profesionalac......i dobra grama~a vidim..,,,,imas jedan VEEELIIIIKIIIII REP + od mene....:icon_lol::icon_lol: Slabo ko napravi takav prvi grow....skoro uvjek se nes sjebe....ali ti eto nisi..... :sun2::sun2: koliko si dobio grama....?? i dali mozda planiras i dogodine sadit... :leafblunt:
SoulStealerISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#45
Haha puno hvala Xx na samim komplimentima :icon_lol:, naime ni sam nisam mogao vjerovati da ce ispasti tako dobro, ja sam presretan :sun2:. E sad sto se tice gramaze, nisam vagao, nije mi se dalo ali mislim da je max 100 gr ali mislim da ima manje, za moje potrebe i previse :icon_lol:. Dogodine isto planiram posaditi ali to vrijedi samo ako me zivot natjera da se negdje drugdje preselim onda tesko. Vidjeti cemo.... Mene samo zanima vidite na slikama kao neki bijele tockice na headovima jel to mozda pocetak budji? Za Xx-a: Kako su tvoje biljcice prosle, jel bilo sta? :icon_lol:
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

okt 2010.

#46
E super....ako dogodine mislis sadit urod ce bit jos bolji....a nevidim na slikama nikakvu bu....hehe....samo lijepe kristale :sun2::sun2::sun2: A kod mene se bore da prezive do 11 mjeseca....jako se bojim prvog mraza....vec sam spominjao u jednom postu ze vrijeme....ono 20-22 po dani....sunce bez bure...navecer se spusti do nekih 10 tak stupnjeva...ako nastavi tako do 11 mj bit ce sve super....evo imam slike ali su stare 10 dana....msm ono sad su dosta vece biljke..,..znas i sam kako narastu u 10 dana kad su u fazi cvjetanja... :sun2: SLIKA1 OVA MALO VISE KASNI ZA DRUGIMA...ma da je sad i ona puno veca SLIKA3 SLIKA4 Tri biljke....tek sad mi se vraca ono sto sam ih sadijo u 6 mjesecu...kasnim dobar mjesec...ali ajd...drzim fige da proe taj mjesec bez mraza....:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
SoulStealerISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#47
Auuuu pa odlicno, sta se brines tamo gdje ti zivis nema jos minimalno 3 tjedna mraza ako ne i vise, to je sigurno tako da ce to vjerujem biti odlicno a vidim da na slici 3 vec se malo boja pocela mjenjati :D. Nista care drzim ti fige i nadam se da ce biti sve ok koliko vidim ova prva head je ko moja saka, duplo veci glavni vrh od mojeg tak da.....;) bice tebi vise veselja hehe. Bye
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

okt 2010.

#48
hehe....hvala na potpori...i ja se iskreno nadam da ce bit bar za zimu nesto....ubijaju me ona sranja sto uzimam kod dilera....i jos su skupi ko vrag-...300 kuna za posranu peticu.....javim ti kako je sve proslo ubrzo.....uzivaj i proi kadkad ir na forum da popricamo....veliki pozdrav :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se