VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojzanjima me da li ste probali ovogodisanj trud
LEGACY

zanjima me da li ste probali ovogodisanj trud

18 odgovora2,397 pregleda
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#1
ja sam stavio u zemlju sjemenku koja je proklijala i sada cekam ako ce uspjet usput ste probali vasu uzgojenu travu?moj frend meni donio svoju drzala je pola sata slabo ju je uzgojio :)
#2
E pravo da kazem neznam ni sam stavio sam biljku pre tri dana da se susi tako da jos nije suva. Sto se tice nje ima jak i lep miris,nisam bas dobio puno prinosa mozda nekih 50 grama hedovi su jako mali e sad sto je interesantno danas sam otisao na tavan i otkinuo jedan hedic i smotao zatim popusio kad ono nista malo me je nesto kao radilo a ustvari me glava bolela kasnije. Sad neznam jel moguce da se iz korena jos nije iscedio sav THC i da li postoji mogucnost da biljka u sebi nesadrzi THC,glupo mi je sto me je bolela glava to mi jako cudno!!
unknowerAMBASADOR

sep 2006.

#3
:D nesto mi je to malo cudno...jesi li sigurqan sta si sadio ako je dobra ne moze glava da te boli,mozda ti se desi da je ne osecas :rofl: ali da te boli ne bi trebalo :wink: slikaj nam te hedove..mozes li?
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#4
Ma brate, tebi je to neko uvalio seme od industrijske, tako da ce samo moci glava da te boli i nishta vishe od drugih radova necesh osetiti... :D Shto se tiche moje berbe, danas sam bash skinuo jednu stabljiku da se sushi i procenjujem da ce na njoj biti nekih 150-200 grama, a kakav ce rad imati-to cemo tek da vidimo :D
SLO-EraLEGENDA

sep 2006.

#5
ja jesam i imam neku domaju ukrštanu sa Nl i Super Skunkom-fina je za duvanje/sladka-dobijo od prijatelja koji je radijo vani duvao s m za vikend domaju pravu-isto dobra ova godina je ipak malo pogodnija nego prošla-još ako vrhovni dozvoli još malo sunca-bit èe veselja :D

okt 2006.

#6
koja notorna glupost... korijen ne sadrzi THC... uopce.. a to o vjesanju biljke naopacke da "thc iscuri iz korijena" je mit i totalna glupost... btw. ja i vise nego zadovoljan kvalitetom ovogodisnjeg uroda, ali ne i kvantiteom... sad se jos ceka New Purple Power...
unknowerAMBASADOR

okt 2006.

#7
Ima foto galerija pa nam okaci slike ,ako imas... A covek ne prica gluposti nego je tek poceo da gaji pa se bas najbolje ne snalazi...jesi ti sve odmah znao :roll:

nov 2006.

#8
a, mene zanima, npr. cvetovi od new purple powera su ljubicasti, jel tako? :) pa, kad se to osusi, jel ostaju ljubicasti ili sta? :) mozda je retardirano pitanje, al` boli me kurac :)
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#9
Tamno ljubicasti
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#10
..............tebe boli glava jer je joa zelena..............a mozda ti je stvarno neko podvalio sjeme od konoplje.............

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se