LEGACY
zanjima me da li ste probali ovogodisanj trud
18 odgovora2,397 pregleda
Dim
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
DimISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#1
ja sam stavio u zemlju sjemenku koja je proklijala i sada cekam ako ce uspjet usput ste probali vasu uzgojenu travu?moj frend meni donio svoju drzala je pola sata slabo ju je uzgojio :)
2 REP4%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#2
E pravo da kazem neznam ni sam stavio sam biljku pre tri dana da se susi tako da jos nije suva.
Sto se tice nje ima jak i lep miris,nisam bas dobio puno prinosa mozda nekih 50 grama hedovi su jako mali
e sad sto je interesantno danas sam otisao na tavan i otkinuo jedan hedic i smotao zatim popusio kad ono nista malo me je nesto kao radilo a ustvari me glava bolela kasnije.
Sad neznam jel moguce da se iz korena jos nije iscedio sav THC i da li postoji mogucnost da biljka u sebi nesadrzi THC,glupo mi je sto me je bolela glava to mi jako cudno!!
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#3
:D nesto mi je to malo cudno...jesi li sigurqan sta si sadio
ako je dobra ne moze glava da te boli,mozda ti se desi da je ne osecas :rofl: ali da te boli ne bi trebalo :wink:
slikaj nam te hedove..mozes li?
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#4
Ma brate, tebi je to neko uvalio seme od industrijske, tako da ce samo moci glava da te boli i nishta vishe od drugih radova necesh osetiti... :D
Shto se tiche moje berbe, danas sam bash skinuo jednu stabljiku da se sushi i procenjujem da ce na njoj biti nekih 150-200 grama, a kakav ce rad imati-to cemo tek da vidimo :D
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
sep 2006.
sep 2006.#5
ja jesam i imam neku domaju ukrštanu sa Nl i Super Skunkom-fina je za duvanje/sladka-dobijo od prijatelja koji je radijo vani
duvao s m za vikend domaju pravu-isto dobra
ova godina je ipak malo pogodnija nego prošla-još ako vrhovni dozvoli još malo sunca-bit èe veselja :D
2 REP4%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#6
koja notorna glupost... korijen ne sadrzi THC... uopce.. a to o vjesanju biljke naopacke da "thc iscuri iz korijena" je mit i totalna glupost...
btw. ja i vise nego zadovoljan kvalitetom ovogodisnjeg uroda, ali ne i kvantiteom...
sad se jos ceka New Purple Power...
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#7
Ima foto galerija pa nam okaci slike ,ako imas...
A covek ne prica gluposti nego je tek poceo da gaji pa se bas najbolje ne snalazi...jesi ti sve odmah znao :roll:
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#8
a, mene zanima, npr. cvetovi od new purple powera su ljubicasti, jel tako? :)
pa, kad se to osusi, jel ostaju ljubicasti ili sta? :)
mozda je retardirano pitanje, al` boli me kurac :)
sep 2006.
1 / 10
sep 2006.
feb 2007.