LEGACY
U POMOĆ POLUDEĆU napali me zeleni!!!
42 odgovora6,057 pregleda
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#1
Naj najlepaem primerku ju
e nadjem nekakvog zelenog ugojenog crva i bilo mi ga ~ao ubiti i prebacim ga na neko pored drvo jer sam jednom prilikom dok sam zalivao bebe oko mene je letio obad i ja zamahnem i oborim ga uhvatim i ono stisnem ga u zemlju kraj jedne biljke ubijem ga kraj njenog stabla i ka~em onako sebi u bradu ~rtva , i od sutra mi se ta biljka po
ela suaiti i osuaila se,le
io sam je ali niata nije pomagalo i utripujem da je to zato ato sam ubio obada i rekao ~rtva.... E sad ja da mi se slu
ajno ne bi desilo isto(SUJEVERJE ) pustim tog,,crvia,, neka ~ivi mislim se i on ima pravo da ~ivi ,ja danas tamo u atek,gledam gomilice neke,govanca neka, po
nem da pregledam da vidim ata je ono mi delii hedova ostaju mi u rukama,otpadaju,pojedeni, pogledam malo bolje a ono taj zeleni debeli dasa se navadio na moju najbolju biljku i klopa li klopa ono ato nije njegovo a meni srcu drago,lepo ga ja pozovem nemoj tako ,,ne lomi mi bagrenje,,a on me ne jebe pet posto ,pozovem ga da izadje na ferku,on nee ja uzmem dva prsta izvu
em ga iz heda i ubijem ga sa dva prsta puko je kao pukovnik, sad
asni sude sudi...JBT.pregledao sam biljku nema ih viae (valjda)al ko su ti alieni,kako se protiv njih boriti,zeleni debeli glatki crvi?
28 REP56%
→ Istraživač
Lucifer
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
LuciferISTRAŽIVAČ
sep 2008.
sep 2008.#3
Jebe se njemu, on se od jednog heada razbija cijeli ~ivot, i baa mu godi, a mi svaka tri mjeseca od po
etka kreemo.:spliff:
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#4
Ali mogu li prouzro
iti veu atetu?Jebi ga pojeo je on sam dosta ,hed po hed,biljka....Ko su nametnici ?Jel neko zna? Ajmo neato da nau
imo o neprijatelju, a da aalu ostavimo za kasnije.
28 REP56%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#5
http://www.rollitup.org/outdoor-growing/108398-yeah-its-bud-worm-season.html
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#7
Paaa veruj mi da sam ja ubedjen da jeste(znam samo da viae nikad neu prizivati vraga,ata mi je trebalo to ,ajde dobro ato sam ga ubio obada al ato sam sebi rekao u bradu ,,~rtva,, to veruj mi neu nikad viae) ina
e Bogu hvala ima ih biljki joa.Danas u joa neku ubrati.
44 REP88%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#8
Ima ih na orasima, na mojoj biljci ih je bilo par komada.
Na~alost biljka je bila muaka, pa se nisam previae obazirao. Nedavno sam je po
upao, bila je jedina pa sam je malo pustio da raste i promatrao kako se ponaaa.
Uglavnom dok sam mirisao jedan dan vrhove tog mu~jaka, nisam ni sku~io te crve, nego primaknem jedan vrh nosu, a ono mi pred facom dva debela zelena crva, grrr.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#9
ti mora da i u horoskop vjerujea,iako isklju
uje genetiku
kakve veze to ima sa vezom ?
mada se sjeam kad sam jednoj reka ebau ti majku
e kako me pukla poslije
jedva sam gleda
imaa pravo
puati aola tamo
@noose
aj da zamislim vrhove na mu~jaka
ali kako neato orah napada nije mi jasno
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#10
Ej brate pa to je reaenje i moje su biljke u blizini oraha i 100% su sa njih.Bravo.
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#11
Ma brate da se razumemo ,ja ti u Boga i te kako verujem,verujui sam,al sam tad bio napuaen, kao i sad, i ono takav me trip pukao, i samo sam moj trip preneo vama kroz pri
u.Ko joa veruje u horoskope???Jer ako si verujui u horoskop ne mo~ea verovati jer jedno drugo nipodaatava,negira, al to je druga pri
a.
A moja genetika je jako dobra.Hvali cigo svoga konja :)
p.s.gde su ovi smajliji u postovima,pre je bilo lakae sad ih ne vidim:)?
i apropo oraha to je to ,ja mislim isto kao on,mada niata ne tvrdim.
44 REP88%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#12
@balcan smoke
uj i muaka biljka ima svoj korjen i vrhove, a orah sam naravno mislio na stablo (imam ih par ispred kue 20-ak godina) na kojem bude tih zelenih crvi, al' 'ajd dobro nek ti bude.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#13
aalim seeeeee :b_cyclops:
ljudi kiaa je
a pitanja ubijaju
a bogova barem 10 ima
budi ti dobar
ovjek i dobar grower
a sekte su sekte
legalne ili ne
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#16
alo bre ne citiraj bez potrebe :ludaci_lol:
edit:zaboravih rei ali ozbiljno
ne sadite blizu oraha jer puata previae CO2 tokom noi
i ako iata raste,jedva raste
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
sep 2008.
sep 2008.#19
kad ve ucamo offtopic
dnevno pije oko 1000 do 1500 litara vode
svako isparavanje spuata temperaturu
napunia psu jastuk sa orahovim liaem i nema buva i krpelja
ali nou nije zdravo le ispod njega
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
sep 2008.
1 / 22
sep 2008.
sep 2008.