LEGACY
Štetočine pojele biljke?
14 odgovora1,864 pregleda
Sakiman
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
SakimanISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Zasadio sam 5 semenki u saksiju i ostavio saksiju na sajt pored neke trske...sve su proklijale i juce su 2 izbile na povrsinu. Danas sam obisao sajt i te 2 su nestale. Sta se desilo? da li ih je nesto moglo pojesti ili mi je mozda neko marnuo :sick:
Skunkisha
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
SkunkishaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
Mozda su se puzevi krili u trsci pa izasli uvece u pohod.Proveri da nisu tamo.
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#4
Puzevi 100%, pod broj 1 ima ih u trsci, pod broj 2 i meni su pojeli, nazalost. :)
A ako je iskopana zemlja oko njih onda su ukradene.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#5
Pored informacija za outdor va~ne su i informacije kako se vani zaatititi od gamadi.
Pripazi naslov ubudu
e jer niata ne govori i usto je neprimjeren!
Sakiman
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
SakimanISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#6
Pogledao sam malo po forumu i nevidim neki tutorial zastitu od gamadi...jel ima takva tema?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#7
https://forums.vutra.org/threads/6861-Za-svakog-ko-ima-probleme-sa-puzevima-%21
Evo dr. manijak stavio,mada ima joa.Uglavnom,ima odgovora na sve,samo search ili gogle,utipkaa vutra + pojam koji te zanima i tra~ia.
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#8
#5: Ako su biljke koje bi pu~evi rado pojeli u posudama,prema~ite rubove posude naftom ili petrolejom.Pu~evi se nikad nee moi popeti u posudu.
Samo malo trazi i nacices, jer to su pitanja koja se svakodnevno postavljaju, imas temu Problemi tokom uzgoja i tamo imas sve od pauka pa do slona kako se odbraniti. :]
maj 2010.
1 / 8
maj 2010.
maj 2010.