VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojListovi se savili
LEGACY

Listovi se savili

28 odgovora1,916 pregleda
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#1
Problem je sljedeci, biljka raste normalno ali su listovi savili se prema zemlji
KrejzyPOZNAVALAC

maj 2010.

#2
imaju dovoljno svjetla i vode?
weberjohn2ISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#3
hm na prvi pogled djeluje kao da fali vode, a isto tako djeluje da je outdor pa mozda ovih dana bez jaceg sunca to uradili, mislim da nebi trebalo bit vecih problema , drugi tjedan bu valjda sunca u k***c ej a kolku su dana stare ?
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#4
Imaju i sunca i vode dovoljno...... a starost hmm... jedna je oko 20dana, druga oko 10... da outdoor je
KrejzyPOZNAVALAC

maj 2010.

#5
malo sam guglao i kazu ljudi da su to najcesce simptomi stresa vezanog uz vodu, znaci susa ili previse vode.
TropicoLEGENDA

maj 2010.

#6
imam i ja isti problem....oni veliki lisovi blize lampi normalni a ispod oni mali se svi uvili....zemlja je bila suha, pa sam zalija, pa cemo vidjet sta di i kako ali vjerojatno od suae
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#7
eo moje nalazost sve krepale.... nevjerovatno.... u tijeku je green o matic AF pa cemo vidit kako ce ispast vani
KrejzyPOZNAVALAC

maj 2010.

#8
meni su se isto bili savili listovi ali sam smanjio temp, malo udaljio svjetlo, zalio ih posteno i oporavile se nakon par dana :)
apbtISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#9
e ovak probudio se jutros i vidim biljke se pocele susit, a zalio ih sinoc s prihranom , treba 1 cep na 2 litre, ja sam stavio 1 cep na 5 litara ...... e sad kako da ih vratim medu zive ??? to mi je ovako neki bzvz eksperiment , nes pokusavam.... bla bla, recite mi samo kako da ih spasim....
RemusPOZNAVALAC

jul 2010.

#10
stavi je u hladovinu..i nisi sipao svih 5l? :)
BjelacAMBASADOR

jul 2010.

#11
remuse nevalja to sto radis... pa vidi kakva ti je zemlja...korijenje ti truli 1000% tebi biljka nije spaljena zbog svjetlosti ili temp i sta si to zabio 4 klona u istu teglu??? ajoooj...ponovo, nevalja ovo i jel ti to imas u tackama koje su trule??? da ti mozda razina vode nije iznad dna tegle ponkad?? jos si ih i truljevinom potrovao.... zbog ceg si to iso prihranjivat???
apbtISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#12
ma joj, to sam ja nesta pokusavao..... aj nemorate mi prigovarat, znam da nije nis kak bi trebalo bit..... samo me zanima jel se moze spasit? ostavit cu samo ovu najvecu i to e to.......
BjelacAMBASADOR

jul 2010.

#13
ja bi izvadio iz zemlje i probao stavit u neku normalniju. male su ti sanse al uvjek mos probat
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#14
Nevjerujem da ces je moc spasit....jbga...drugi put se vise informisi...negdje si jebeno pogrijesio
FlipsilonENTUZIJASTA

jul 2010.

#15
nista ovo brate, pisi propalo ono.. rip, jbg

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se