LEGACY
Listovi se savili
28 odgovora1,916 pregleda
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Problem je sljedeci, biljka raste normalno ali su listovi savili se prema zemlji
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
weberjohn2
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
weberjohn2ISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
hm na prvi pogled djeluje kao da fali vode, a isto tako djeluje da je outdor pa mozda ovih dana bez jaceg sunca to uradili, mislim da nebi trebalo bit vecih problema , drugi tjedan bu valjda sunca u k***c
ej a kolku su dana stare ?
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#4
Imaju i sunca i vode dovoljno...... a starost hmm... jedna je oko 20dana, druga oko 10... da outdoor je
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#5
malo sam guglao i kazu ljudi da su to najcesce simptomi stresa vezanog uz vodu, znaci susa ili previse vode.
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#6
imam i ja isti problem....oni veliki lisovi blize lampi normalni a ispod oni mali se svi uvili....zemlja je bila suha, pa sam zalija, pa cemo vidjet sta di i kako ali vjerojatno od suae
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#7
eo moje nalazost sve krepale.... nevjerovatno.... u tijeku je green o matic AF pa cemo vidit kako ce ispast vani
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#8
meni su se isto bili savili listovi ali sam smanjio temp, malo udaljio svjetlo, zalio ih posteno i oporavile se nakon par dana :)
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#9
e ovak probudio se jutros i vidim biljke se pocele susit, a zalio ih sinoc s prihranom , treba 1 cep na 2 litre, ja sam stavio 1 cep na 5 litara ...... e sad kako da ih vratim medu zive ???
to mi je ovako neki bzvz eksperiment , nes pokusavam.... bla bla, recite mi samo kako da ih spasim....
Remus
POZNAVALAC1.199 REP67%
→ Ambasador
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jul 2010.
jul 2010.#11
remuse nevalja to sto radis...
pa vidi kakva ti je zemlja...korijenje ti truli 1000%
tebi biljka nije spaljena zbog svjetlosti ili temp
i sta si to zabio 4 klona u istu teglu??? ajoooj...ponovo, nevalja ovo
i jel ti to imas u tackama koje su trule??? da ti mozda razina vode nije iznad dna tegle ponkad?? jos si ih i truljevinom potrovao....
zbog ceg si to iso prihranjivat???
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#12
ma joj, to sam ja nesta pokusavao..... aj nemorate mi prigovarat, znam da nije nis kak bi trebalo bit..... samo me zanima jel se moze spasit? ostavit cu samo ovu najvecu i to e to.......
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jul 2010.
jul 2010.#13
ja bi izvadio iz zemlje i probao stavit u neku normalniju.
male su ti sanse al uvjek mos probat
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#14
Nevjerujem da ces je moc spasit....jbga...drugi put se vise informisi...negdje si jebeno pogrijesio
maj 2010.
1 / 15
maj 2010.
jul 2010.