VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojPlodovi rada!! Gotove domacice..
LEGACY

Plodovi rada!! Gotove domacice..

58 odgovora6,747 pregleda
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

sep 2008.

#1
Napokon je dosa i taj dan berbe:prof10:hhehe... mislia san da nikada nece doc,ali evo prilozia sam sliku jedne biljke,a drugu nisam jos ubrao...Prije svega bih zahvalia svima na vutra.org koji su mi pomogli u svemu sta mi je trebalo,hvala.. ovo je moj prvi grow uopce i ja mislim da sam postiga dosta...:icon_mrgreen:
ZonoMAMBASADOR

sep 2008.

#2
UUUUUUUUUUUUUU lepo to izgleda dosta,a izgleda da ga i ima dosta.Jos drugu kad uberes imaces ti do sledece sezone sigurno.Samo javi kakav je rad kad se osusi. Svaka cast.
mr.skunkAMBASADOR

sep 2008.

#3
e sad uzivaj :wave:

sep 2008.

#4
svaka ti dala...s.r!!
choki123POZNAVALAC

sep 2008.

#5
Lijepo bogami :rasta1:
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#6
OMG! jebeno, svaka cast, lijepo vrlo lijepo izgledaa ocekuje se smoke report nakon susenja :) i daj probaj s jednim djelicem water curing, cini se zanimljivo ^^
FrulaENTUZIJASTA

sep 2008.

#7
mnogo lijepo :) svaka cast
Zabljak 1992POZNAVALAC

sep 2008.

#8
:rasta1::rasta1:fino fino...bice veselja:rasta1:.
TarkiPOZNAVALAC

sep 2008.

#9
Svaka cast mrcini na mrcini :thumb:
rasmcAMBASADOR

sep 2008.

#10
Ko zna, zna! Svaka cast care

sep 2008.

#11
evo ovako samo sam se logovo da zahvalim svim dobrim ljudima koji su napravili ovu stranicu... Ako sam ti se nadovezo na tvoj report jebga moram da se pohvalim... hheheheh Ovako nikad nisam uzgajo vutru i prvi put sam iz ciste zahebancije stavio par sjemenki u mokru maramicu i tako je prica krenula... lagano je pocela rasti i sve sam se vise zaljubljivo u njih... Dvije sam biljke uspio odnjet na sajt kako vi odi kazete i one su tamo rasle i pridoda je ucinila svoje... Ovako samo zelim da kazem da nije uopce toliki to problem napravit samo treba malo strpljenja i sto se tice vode ja sam jednom tjedno moje zaljevo s 10 l vode... a zivim na mjestu na kojemu ovo ljeto 3 mjeseca nije palo nimalo kise... vjerojatno neka izdrzljiva sorta bila u mene... lol rasla je samo na vodi i stajskom gnjoivu... evo najveci je problem bio odredit da li je muska ili zenska biljka znate vidis ti puno slika na netu ali prvi put nije lako raspoznat... U pocetku sam mislio da su muske bijke jer su rasle u visinu... i to sam cito i sam izvodio zakljucke... lol nakraju je ispalo da su obje curice... Kao pocetnik sucio sam se s jos jednim izazovom kad ih brati jesu li spremne za berbu nije lako kad procitate da morate tocno vrijeme nac... Tako sam ja zakljucio da cu jednu brat u 8 tjednu a drugu u 10 pa da vidimo razliku i hoce li je uopce biti... ehhehehehe eto vidis sto sve naucis na netu... hehe i sad ovako doslo je do susenja jedne biljke te koju sam ranije ubro... Citao sam kako treba to da se dugo susi.. Posto su moje male biljke i mali topovi za 3 dana mislim da su se osusile u kutiji od cipela u sufitu samo malo otvorena kutija da ulazi zrak... I poslije 3 dana sam ih savio u staklenu teglu ko na neko curanje a nemam pojma sta radim.... samo mogu rec da je sad nakon tjedan dana dosta ugodnija za pusit... Al opet kazem nemam pojma sta radim... za plijesan provjeravam svaki dan ali milsim koliko malo imam da se to nece stic uspljesnjavit... LOL hehhehe E sad s ovom prvom sto se tice smoke reporta zadovoljan sam jer ima dosta veliki high efekt mislim da se tako kaze smijes se sat vremena ko ludjak.. ehehhe Ne zakucava u spavanje iako poslije 3-5 jointa u kuci zna dosta zatuc... Iako kolicina nije velika dosta je potentna pa ne stavljam puno u trubu... Sve u svemu zadovoljan sam i mogu rec da je tako zadovoljstvo pusit svojih ruku djelo kad znas da je rasla samo u prirodi bez gnjojiva i sva sreca niakvih bolesti i nametnika bar se nadam wink... Nema niti jedne sjemenke jer sam imao srece sa 2 zenke... Sjemenke sam nasao od neke trave kako sam negdje cuo u nas se kaze super grass... nemam pojma... Ova moja je imala crvenu stabljjiku i nije rasla visoko... A volio bih znat koja je vrsta nemam slika od nje jer ne mogu je nikao slikat kako treba los mi je aparat... mozda kad budem isao ovu drugu kosit za uspomenu opalim jednu 2 slike... Evo par slika vrhova na curanju pa ako ima neko neku ideju koja bi vrsta mogla bit naka bude slobodan i komentira takoder zalim komentar na sliku kako vam se cini..... pozdrav halerima diljem bivse juge...
G e r o n i m OENTUZIJASTA

sep 2008.

#12
@kristal Po mom mialjenju ovo je malo pistila na hedovima da ih nisi malo prerano ubro?

sep 2008.

#13
Nemam pojma mozda i jesam... Kako mislis malo pistila mislis ovih bijelih ko kristalcica??? Ja bas mislio da ih ima puno.... :)
bruno93ENTUZIJASTA

sep 2008.

#14
meni se cini OK, jer kad se malo bolje pogleda vidi se da su pistili smedi i ima puno kristala
dedaZMAJ

sep 2008.

#15
pistili nisu mirilo.jer nakon ato je skinea oni nastave minjat boju na kafeno. kristali,kristali se ra unaju... prozirni- ne joa bilo mutni- cak kafeni - kasno ali sve ato sam oberea a ne neko drugi, sve je to super!
StonerLEGENDA

sep 2008.

#16
ne zabrinjavaj se sa pistilsima pistilsi ovise od sorte do sorte a da ne govorimo da u indoor su pistilsi i izra~eniji radi intenziteta svjetla. meni to izgleda pristojno s obzirom da nije neka sorta sa pedigre-om zato i imamo pojam "flower to leaf ratio" . pozz

sep 2008.

#17
ma da glavno da ima efekta... Sto se tice jesam li je rano ubrao vjerojatno jesam danas sam drugu obrao koja je stala 10 dana duze... Izgleda dosta masnija i topovi su veci... Dogodine cu probat neku tkz elitnu sortu nabavit... ali ova mi se cini dosta dobra za pusit i jednostavna je za uzgojit izdrzljiva i preporucio bi je svim pocetnicima ali ne znam kako se zove... hehehe uglavnom bolja je od one sto je nabavim na ulici... i barem znam sto pusim :)))) isplati se cekat 7 mjeseci za ovakav dim ......:hehe:
G e r o n i m OENTUZIJASTA

okt 2008.

#18
Nisam ja nista lose mislio s tim da ima malo pistila, vec da je rano ubrana.
choki123POZNAVALAC

okt 2008.

#19
I da je imala dosta bijelih dla ica one opet posmee poslje branja

okt 2008.

#20
Pa u tome i je fora...a kad ih uberea smee one opet posmee poslije branja?? Nemoj se niata brinut, jedna i druga e ti bit tOp ako i samo ako ih dobro osuaia. Razlika je da te owa malo friakija pere viae Eufori no, dok ti owa kasnije opali aamar i zakuca te za fotelju...pa sad KaKoKo viae voli.. Pohvala tebi i Trubi_ :thumb:
GarincoENTUZIJASTA

okt 2008.

#21
Da bravo za prvi uzgoj,da Bog da sledee godine uzgojio neki skank :)

okt 2008.

#22
evo jos 2 slike ove kasnije ubrane 10 dana... e jos nesto koliko mislite da sam izgubio na potetnosti (kvaliteti) jer sam ih susio u kutiji od cipela 5-7 dana i onda ih stavio u staklenku na curanje i jednom dnevno provjeravam staklenku????
dominoENTUZIJASTA

okt 2008.

#23
lepo to izgleda... Izgubio si na potenciji jedino ako je kutija providna i bila je na suncu(??!!??!) ili ako je bilo pretoplo.... Svetlo i toplota razgradjuju THC. pozdrav
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

okt 2008.

#24
Koji je ovo ku...???:signs054:Alo momak koja su ovo uletanja u tude teme??? Evo rekli ste mi da recem kakav je cvit ,evo vam i slika pa ce te vidit staje cvit a ne ovo neko mrsavo smece od ovoga gore staje stavia svoje slikice...ps. trip je predobar ajmeee meni svi na bracu ovi stariji ljudi sta puse govore da je prefenomenalno da nisu prije nista bolje pusili, zahvaljujuci vutri.org i meni:bis:
greenmengaceENTUZIJASTA

jan 2009.

#25
znas kako je kad probas ...divlje jagoti i domacija.....isto je i kod vutre...sta po malog pojacije...

feb 2009.

#26
meni se ovo ini sasvim oke....sad u~ivaj LOL
freakxISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#27
very nice....:bonappetit: nego....mene zanima kolko si imao grama na toj stabljici i koja je to vrsta ???
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2009.

#28
a dobia sam negdi 350grama na ovoj...a moze stat nije lose.... evo nakon sta sam sve popusia evo me opet na vutri...heheh:rofl:

mar 2009.

#29
350!!!??? wow ata si je ata posebno djubrio, svaki dan zaljevao ili ata sli no ili je sama od sebe bila tako dare~ljiva? sve u svemu svaka ast majstore ljepa biljka:181:
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2009.

#30
a pa tako je to moze bit i viae punoooo viaeee od 350 grama...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se