LEGACY
Moja ljepotica zvana Marry
26 odgovora2,127 pregleda
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#1
Alohhaa Drustvo, pa da i ja vama predstavim moju ljepoticu , koja je skupljala informacije na ovom forumu da opstane kako treba ;) , i vrlo vam je svima zahvala na odgovorima :P
Imam slike od skoro samog pocetka ove ljepotice ali trenutno cu staviti Trenutne slike od Marry :popworm:
Ovo ljepotica(barem za mene) je stara oko 4 mjeseca , vise-manje i trenutno se sve odvija kako treba, uskoro bi po meni i dosao kraj. (nekih 1mj ?)
Evoo moje Marry ;)
I da jos podjelim jednu sliku , koja je jos od pocetka teme ( 0.5L Experiment)
PS. Hvala svima na gledanju ove teme ;) . btw ovo je moj prvi grow :knockknock: . Adios zasada LP.
Monster_Seed
ZMAJ21.998 REP
Monster_SeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#2
Aaaa prelepa li je, al nemoj skrtariti, otvori se malo, reci nam cime si je gnojio, u kakvom je zemljistu bila, koliko je sunca dobijala dnevno, koja je sorta, raspisi se malo, kad postavljas lepotu onda malo i reci o njoj, imas tu jos nekih mesec dana, mozda i malo jace, lep prvi grow, sretno care, peace. :)
Velicanstveni
LEGENDA6.524 REP15%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#4
pa da,fino izgleda no...mora se to joa napuniti,ohoho :)
ako bude vremena dobrog,puataj koliko god mo~ea du~e
monster i veli
anstveni su dobro primjetili ;)
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#5
Ljudi imam samo jedno pitanje sta znaci kada na vrhu biljke na glavnom headu, neke sreberne tockice.
Dali je to THC , I zasto ga pusta.
cuo sam da je to mozda zbog hladnoce?
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#8
To su trihomi (ono ato se gleda pod mikroskopom da bi se znalo to
no vrijeme berbe). Normalno je da ih ima sve viae i viae u toj fazi ;)
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
JackDanielsAMBASADOR
okt 2013.
okt 2013.#9
Jako je lijepa ta tvoja ljepotica....
Prognoza ka~e pogodne prilike sljede
ih dana pa samo neka se lijepo puni da bude joa ljepaa...prelijepo :)
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#10
Da podjelih jednu Macro sliku isto ;) , ova slika je bila slikana 02.09 , a ove prijasnje su bile 02.10 :D
6 REP12%
→ Istraživač
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
okt 2013.
okt 2013.#13
@SkaNk1-mogao bi kojim slucajem procitat i ovo.......PRAVILNIK
.....najvise obrati pozornost na tocnu 14........
@Rizik-te svjetlucave tockice su trihomi, oni su zaduzeni za sve one ludosti koje nam se dogadaju u glavi kad zapalimo zato sto se sve phihoaktivne supstance i kanaboidi medu njima i THC sadrze bas u tim svjetlim tockicama........
okt 2013.
1 / 14
okt 2013.
okt 2013.