VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojmoj 1 grow
LEGACY

moj 1 grow

88 odgovora5,591 pregleda
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#1
ovako je bilo nakon 5 dana rasta kad sam ih presadio a ovako je 17 dana nakon sto sam ih van izbacio dole lijevo e s ovom imam problem, bube ju grizu , ali eo pravim ono s koprivom pa bi to trebalo bit rijesenje...

maj 2010.

#2
E ovako, laik sam ato se ti e uzgoja ali nekako mi se ini da imaa previae biljaka na malom prostoru, mislim da bi mogle zaguaiti jedna drugu kad malo porastu...
punoglavacISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#3
dobro izgledaju,kad makne muske bice to solidno
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#4
upravo to ;) !
SiDAMBASADOR

maj 2010.

#5
sve izgleda ok za sad, i da ti ostanu 2 ili 3 ~enske opet imaa super urod, sretno!
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#6
Koliko bi mogao imat uroda od 2-3 ? sjemenka je od dobre vutre sto sam pusio.... tu smo rupu iskopali i stavili 100l zemlje za cvijece, nesto treseta i ove obicne zemlje... jel ima tko jos kakav savjet za rast bla bla? obrezivanje , kako to ide?

maj 2010.

#7
141.IPB Ovo ti je otprilike najbr~e i sa svim odgovorima koje tra~ia:)
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#8
pozdrav eo bio jucer na sajtu iso pospricat s onim protiv insekatata ( napravio od koprive ) vidim jedna je zaostala, ove ostale fino rastu, ovo je 33 dana nakon sto sam ih presadio van , ova slika di je ovaj list to neznam sta je, trebao bih neko rijesenje toga.....
cmfsrleISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#9
to ti je neka bubica ppojela , rastvor koprive bi trebao da pomogne... samo mi bode ochi to shto si prskao biljke po najvecem suncu oO
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#10
bilo je oko 18h
sknkISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#11
apbt jedno pitanje dal si ih gnojio i koliko?
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#12
nisam nista, samo zalijem svakih 4-5dana i to e to, nikakve vitamnine ni nista nisam stavljao, to planiram sada kada pocne sunce jako rokat, malo za rast ....
sknkISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#13
kako onda ti ima tako puno istova, meni recimo ima biljka 2 mjeseca a ima pola manje listova ne go tvoja a ne kuzim zasto?
FlipsilonENTUZIJASTA

maj 2010.

#14
Mozda druga sorta?
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#15
jbg mozda ti nisi priredio teren, ja sam kopao dubinu 2 ipo aaova i napunio to s 100l zemlje za cvijece, nesto treseta i obicne zemlje.... a sorta moja je neam pojma koja jer sam to uzeo sjeme iz dobre dumine.....
sknkISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#16
aha... ok hvala vam na odgovorima....
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#17
napokon prestala kisa i danas prvi dan sunca i to je 33c bilo, osao do cura i imam sta vidit sve biljke su pogodene s tom bolesti, neam pojma sta je to, listovi trunu, prehrana ili? sta da radim, sve se odlicno razvijaju, jednoj sam odrezao glavni vrh i pocela su 2 ras sad iz toga.... zanima me rijesnje ove bolesti listova ! hvala !
GanjaPowerENTUZIJASTA

jun 2010.

#18
Na listovima se vide rupe od nastale dijelom nametnika(ateto ina)- najvejrovatnije pu~ ili skakavac. Trebaa pesticid i pu~omor. Ja preferiram hemikalije ispred organske zaatite, jednostavnje br~e i efikasnije. :) Jesi li ih gnojio i sa kolikom dozom?
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#19
Znaci da sa biokillom samo spricam i to e to? Gnojio, s cim ? jednom sam ih zalio s nekom prehranom i nijednom vise.... preporucas nesto ? hvala
delboyLEGENDA

jun 2010.

#20
Pusti gnojivo, pusti biokill. Lagano samo, vidim ve si i rezao topove. Prvi put radia grow i ve kompliciraa. Nemoj , pusti nek se biljke razja aju, neobilazi ih esto, nego svaka 3-4dana i dovoljno da im dajea dovoljno vode. Ako imaa problema sa insektima i ateto inama, samelji eanjak u mixeru na sitnu kaau, ostavi u 5 litara vode tu smjesu 24h i ocijedi. Smrdit e ko kuga, ali to se i tra~i. Sa time poapricaj ,smrdit ea ti, biljke i sve skupa zajedno, ali nee ih niata viae grickati...svi bje~e od tog smrada, vjeruj mi...provjereno! A gnojivo, bez toga se mo~e, u to sam se uvjerio, ako si dovoljno kvalitetnu zemlju i dovoljno nje stavio, nemaa potrebe u ovako ranom stadiju razmialjati o gnojenju.
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#21
Ma nije prvi put, nego je prvi put ovako ozbiljno ;) .... Koliko cesnjaka na 5l vode da sameljem?
delboyLEGENDA

jun 2010.

#22
S njim nemozes pretjerati , ja sam radio smjesetinu za pobit slonove sa 5-6 eanjaka ako se sjeam. :D `to je daleko previae, stavi 3-4 na 5litara e bit dovoljno! To mozes dugo imati, a kako itam na dhmz, upravo ovaj period nakon ogromnih kiaa uzrokuje pojavu nametnika i ateto ina! Tako da neapricaj sa time usred sun are, ve kad sunce zae ili ujutro.
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#23
3 kiaa ubila ( korijenje istrunilo od vlage ) 3 deru ko lude doljni listovi su malo dobili po picki , ali sve mi se cini ok napreduju ove 2, a ova dole mala a puna listova....
JoeDoePOZNAVALAC

jun 2010.

#24
fino idu...steta za ove 3...:ohno: nisi jos gnojio jelda? mozda bi mogo malo...cetvrtinu doze..? cek da vidis sta ti drugi kazu...:icon_lol: pozz i sretno :sun2:
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#25
s cim tocno da gnojim ?
JoeDoePOZNAVALAC

jun 2010.

#26
s nekim gnojivom za vegetaciju... tu ti sve pise... https://forums.vutra.org/threads/643-Prihrana-biljki ali pricekaj da neko iskusniji potvrdi/demantira moj savjet za gnojenjem :icon_lol: :sun2:
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#27
slikano jucer, inace frend ima 2m , pa sad racunajte kolike su :D ! te dvije su ogromne i jedna je iza njega manja ali je kao grm, puno listova i grana.... ove moje jos nisu pokazale spol, iako na ovim velikim vidi dlacice duzine --- pa si mislim da su kuje ?
cmfsrleISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#28
jestu visoke , ali nekako mi se chine da su se izduzile zbog manjka svetla . Zakljuchio sam to jer sam 3-4 greshkom posadio na mesto koje nema mnogo svetlosti , i izgledaju potpuno isto , ove shto imaju skoro ceo dan direktnog sunca su dosta razgranate i visoke ...
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#29
i ove se granaju i imaju sunca jakooo jakoooo tokom dana.... ;)
arapISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#30
prelepe biljke

jun 2010.

#31
DA vas ja pitam nesto....jel bas potebno gnojiti i hraniti..ja svoju sam stavio zemlju i lepo reste....jeli gnojenje i prehrana neophodna!!??? samo je prskam vodom svaka 3-4 dana ako je potrebno
punoglavacISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#32
moze i bez gnojenja ako je zemlja dobra,ali obavezno stavi djubrivo za list da vidis promjenu kako ce da poraste a listovi dobiju tamno zelenu boju.
apbtISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#33
eo 01.07.2010 08.07.2010 sve oke zasad, ovi zuti listovi to je normala ?
apbtISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#34
eo ove dvije ogromne i jedna mala al bombasticna :D

jul 2010.

#35
Veri najs .... Mi lajk veri ma !!!
apbtISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#36
velikeeeeeeeeeeee dvije i jedna sitna al dinamitna :)
SiDAMBASADOR

avg 2010.

#37
dobar grow nema ata... pratit u ovaj dnevnik, zanimaju me finalni detelji lepo ovo zgleda!

avg 2010.

#38
jebeno je nea ata...probaj sljedee godine naruiti sjembe za vrhunske puailice
apbtISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#39
za osobne upotrebe ce i ovo biti odlicno !
zuz1AMBASADOR

avg 2010.

#40
Stvarno su se lijepo razvile u visinu,jel stavljas gnjojiva? Bit ce za pusit ako ovo lijepo privedes kraju :)
apbtISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#41
stavljao sam neku prihranu neam pojma koju, sad cu uzet plantella cvet do jedno 15.9 cu s tim, i oko 10.10 idu dole
#42
e bas me zanima kako ce to izgledat na kraju... vec vidim punu kantu vrhova :O
iwentgoISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#43
a lol... ljubomoran sam jako xD ja sam imo 2 u sumi al jedna je zakrzljala a druga nije narasla ni 40 cm.. ista visina od 6-8 mjeseca a bila je na suncu i nakraju se osusila al skroz :S iduce godine vise truda
apbtISTRAŽIVAČ

okt 2010.

#44
Propalo !
zuz1AMBASADOR

okt 2010.

#45
Pa sto im je bilo?Netko ih ukrao?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se