VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojPoslušati ili ne poslušati?
LEGACY

Poslušati ili ne poslušati?

16 odgovora1,623 pregleda
BachaISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#1
Ljudi pomagajte...zbunjen sam ko vol u dizalu...ovako,imam 4 bilj ice,vani,visine oko 30 cm visine,posadjene prije oko mjesec dana(mozda je prekasno ali neka...).Bio sam sretan njihovim nepredovanjem i naletim na lika koji je pogorio vise vutre u zivotu od pol ljudi na vutri zajedno,dakle ima iskustva s tim a i sa sadjenjem...e sad kaze on meni da to nema nikakvog smisla sada jer nece narast,pustit hedove,smolu itd:icon_eek:...na to je jos nadodao da ako zelim svejedno nastaviti da maknem velike listove s biljki kako bi hedovi mogli narasti ako ista bude...e sad ja pitam vas cjenjene forumaae ata mislite o te dvije stvari...hvala:icon_sad:
DJFlyHighLEGENDA

avg 2011.

#2
gledaj ovako, kad njima dodje faza cvjetanja, u 9,10 mjesecu, dolazit ce kifovi, pusti ih ti samo neka idu, i je prekasno, mozda ni nebudes imao nesto puno ali biti ce sigurno za nekog topa... drzim fige, sretno :)

avg 2011.

#3
Gotovo da ti je dobro rekao. Kasno je. Dok hedova nema nemoj ni upati listove jer ne zaklanjaju joa nepostoje e hedove. Da ne nabrajamo bez veze, stavi sliku koju ukolo ~elia da tema opstane. Stavljaa ruku u vatru za ovu tvrdnju?:icon_lol:
BachaISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#4
e,hvala na utjesi,ali me interesira jos ova brija sa trganjem listova kako bi hedovi rasli....jel znas ista o tome? mozda malo karikiram ali ono nije daleko od toga
DJFlyHighLEGENDA

avg 2011.

#5
ako ti naraste jos biljka do 50-80cm, ljepo ces napravit lst bez da slomis ista i formirat ce ti se kifici i na doljnim granama a poslje kad se bude nesto formiralo, i vidis da listovi zaklanjaju, ces ih maknut, kao sto je reko --> :)
BachaISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#6
sad znam da vec pilim,ali sta mogu...koliki bi urod mogao biti,ne ocekujem nerealno,ali me zanima otprilike da znam sta ocekivati?
Z&NZMAJ

avg 2011.

#7
Urod bi "mogao" biti sasvim ok,naravno ne OK za vanjski uzgoj,ali eto, bit e za koju pljugicu. Stavi koju slikicu pa emo vidjeti kako to izgleda i eventualno savjetovati,a ima ih ovdje daleko kompetentnijih za outdoor,vjerojatno i od tvojeg kolege, ali sad neemo karikirati :) Listove nemoj kidati,kao ato su ti de ki savjetovali ve,jer ako nema hedova, nema ni smisla kidanje. Listovi su biljci potrebni (nemo'a vjerovat xD ) ! Pozz :)
SocratENTUZIJASTA

avg 2011.

#8
Pusti lia e, biljka putem ne ega mora uzimati energiju.... a to je list... Nee ona joa 2m rasti da bi zaklanjala glave, tako da nije potrebno.. sretno u grow-u... P.S - Zaato tako kasno?
BachaISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#9
Ah poklopilo se,posao,put(bijah u Amsterdamu tjedan i pol al nije da se hvalim) i tako,i kad se sve primirilo krenuo sam s tim slike cu stavit cim pronadjem USB,i hvala na savjetima...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se