LEGACY
Preuranjeni grow i oborine
54 odgovora3,682 pregleda
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#1
Pozdrav 10 razliciti feminizirani sjemenki su u saksijicama vec,stavljene na klijanje prije 7 dana i neke vec lagano izbijaju iz zemlje ali imam problem sto od sutra javljaju za Posavinu kisu, snijeg nocne temperature i do -2 a dnevne 5-6 samo za razliku od ovih u peoteklih dana koje su oko 20 danju a nocne 5-6 sto je okay za biljku .Sta da radim ? I da kazem da nemam plastenik ni indoor koji bi bili ideala za ovakav trenutni problem
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#2
Hitno bar malo umjetnog svjetla. Skombiniraj par led zarulja,neki ormar,kutiju kartonsku. Prezivjet ce 10 tak dana,malo se trgnuti. Onda s njima van. Na osuncani proplanak.
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#3
Nazalost nisam u mogucnosti takvo sto nabaviti zbog korone sve zatvoreno i moram trazit drugo rjesenje
I kako prognoza kaze radi se o 3-4 hladna dana i onda ide ponovo sunce
Saša443
ZMAJ30.898 REP
Saša443ZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#4
probaj naci providne bidone za vodu od 5l,ili ako ti saksijice mogu stati u flase od 2l,preseces na pola i ubacis,vratis odrezani deo, cisto da ih kolko tolko zastitis.
mozda neki mini plastenik sa parcetom najlona,budi kreativan...umotas ih u providne kese...
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#5
Mogu li ih drzati na prozoru tih par dana ako bas dodje do snijega i minusa?
Saša443
ZMAJ30.898 REP
Saša443ZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#6
pa naravno da mozes...ja sam mislio da su ti vec u out i da nemas mogucnost uneti ih unutra..slobodno na prozor i nemas problema za tih 4-5 dana.
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#7
https://prnt.sc/rkobk9 Nadam se da je ovo okay ,ali od 11 komada 2 lsd su izasla 3 red dragona i jedan peyote critical ali svi max centimetar visine i skoro nijednoj nije spala ona prva ljuska pa se nadam da im nije ni potrebna toliko svijetlost ovih dana jer stvarno je tmurno vrime u Bosni. https://prnt.sc/rkogp8 ove autose jack 47 sijem od 5. Mjeseca i idu u kukuruz i ove case sam oblijepio 2x izolir trakom jer sam cuo da korijen nevoli svijetlo.
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#11
Malo da reklamiram kiselu vodu haha .Cisto da vidite kako izgleda i jel dobro ali cim sutite znaci da pase
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#12
sta kako izgleda, nista se ne vidi, ja i dalje ne kontam cemu sluzi
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#13
Da zastiti biljku od niskih nocnih temperatura .Vidis unutra je casa sa zemljom i tek izaslom biljcicom
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#14
i gde to drzis, takvih 10 imas. bolje drzi unutra na prozorskoj dasci kad si tako rano krenuo
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#15
11 tocnije :)Pa i drzim na prozorskoj dasci iznutra i drzat cu jos 5 dana dok zahladjenje ne prodje.(Javili su snijeg ovi dana i par dana minuse nocu) I kad otopli idu na dvoriste vani a te flase cu stavljati na saksije samo nocu da bi zastitio od potencijalnog mraza i opcenito nizih temperatura
budalin
ZMAJ54.653 REP
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#17
Ma jok hahahah bit ce tu u saksijicama pa pocetkom 5. Mjeseca na neko bolje mjesto (:
Yaichii
AMBASADOR1.681 REP5%
→ Legenda
YaichiiAMBASADOR
mar 2020.
mar 2020.#18
na bolje mjesto u dvoriate :D
hahaha dobra dobra xD drzim fige da uspije
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
Automatik
ISTRAŽIVAČ155 REP70%
→ Entuzijasta
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#21
Evo snijeg je otiso , sunce se vratilo malo sam bezbrizniji :))
Yaichii
AMBASADOR1.681 REP5%
→ Legenda
YaichiiAMBASADOR
mar 2020.
mar 2020.#23
vele kod mene -4 u
etvrtak xD ....... znaci bu mraza i zime opet ....... danas vani puae ko ludo ( a da je ipak stavia s unutarnje strane prozora xd ?
Automatik
ISTRAŽIVAČ155 REP70%
→ Entuzijasta
AutomatikISTRAŽIVAČ
mar 2020.
mar 2020.#24
Pa mislim da je i mislio s unutarnje...meni ja danas jedna proklijala i sad je na na prozoru iznad radiatora na 23 stupnja ::listomahanje::
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
mar 2020.
mar 2020.#25
Pokrijem ih plasticnim bocama nocu i smatram da to dovoljno:))
5 REP10%
→ Istraživač
apr 2020.
apr 2020.#26
Imam 3 biljke visine oko 15-20cm sa jako tankim stablom. jel se mo~e posaditi vani u dublju rupu, tako da
e bit vani oko 5cm. `ta
e bit sa stablom o
e sagniti ili
e biljka pre~ivjeti??
L.p Cuba i hvala za odgovor
mar 2020.
1 / 28
mar 2020.
apr 2020.