LEGACY
Zajednicko uzgajanje
42 odgovora3,446 pregleda
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#1
Ako ima neko iz centra Beograda da mi posalje pm ako oce zajedno da gajimo od marta 09 god. mslio sam na neku sativu, outdoor, al moze jos da padne dogovor! :banana_rasta:za teamwork :vb_wave:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#3
da fino to zvuci sigurno.. sadnja cvijeca u drustvu.. :dog_walk2::bis:
no nazalost ilegalno je pa krije i razne zamke.. npr imas ljude sta nemaju pametnijeg posla nego sprijecavat ostale da sade cvijece.. if u get my drift.. the blues.. tuga.. plavci:vb_whip:
:signs054:
:rofl:
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#4
pa dobro si me upozorio... nikad nisam sadio pa nemam iskustva :) hvala...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#5
bokte...svakim danom sve bolji prijedlozi:thewave:
Muchacho...trava je ilegalna...padnea, najebea...pitaj drugare da sade s tobom, iako je uvijek top pravilo znaj sam ata radia, makar to radio s roenom kevom i
aletom...a onda doea kod svih, ka~ea ovo moje pa po
astia ljude i svi sretni i zadovoljni:banana_dred:
Ovako, tko bi sadio samnom...majke mi:D al brijem da ste vi svi dobri momci, lakovjerni, nepromialjeni...u tome i le~i opasnost i po vas i po druge...ne igrajte se s travom i sadnjom jer ako padnea, kasnije kuku lele a nije rijedak scenarij i povla
enja drugih sa sobom... ja ve godinama nisam zapo
eo outdoor
isto jer ne mogu napravit niata kvalitetno i ne-rizi
no i zato mi ne pada to radit sam...a kamoli da joa zovem druge...ako imaa dobar i 1000000% posto siguran bux, posadi sam i nemoj to nikome pri
at...iako, malo vjerojatno ako si to joa iznio i javno...
Ne zajebavajte se i pamet u glavu! Za outdoor i tko zna kolko biljaka da sline cure dobijaju se teake kazne! Prvo razmisli prije nego neato u
inia!
Sretno:thumb:
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#6
ma ja sam mislio outdoor u smislu saksije na krovu zgrade 8 sprat, ima 2 zida koja zaklanjaju, tako da lepo ima sunce :), a i brate, ovde u centru nemas drugi nacin, osim da ides u p..m... daleko neku sumu da nadjes
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#7
pa valjda bi netko u tih 5mj kolko biljci treba doaao na krov zgrade...ne mo~ea zaklju
at vrata il stavit lokot
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#8
ma bre 5 godina se niko nije popeo na krov, uopste nema izlaz na krov, ja tamo izlazim s mog prozora
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#9
pazi da ne "padnea" (s njega):icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
U svakom slu
aju sretno kako god da u
inia i ne pri
aj to ljudima, bilo s neta bilo u~ivo...to je numero uno razlog padanja..ovo ti je za po
etak bilo veoma glupo...:thankyou: a tek si na po
etku ;)
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#10
pa ko da ce da neko provali de zivim :) ok fala na savetima , nikom ni rec :)
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#11
DObar dan, hoce li neko samnom u zatvor?
vise preferiram da guzim nego da sam guzen, al ajd dogovoricemo se
e, da po horoskopu sam ovan i volim sve sto vole mladi
13 REP26%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#12
Dobar dan evo pa mogao bih ja.
Nekako nemam ata da radim sljedeih 5 god.
I ja viae volim guzit,ali dogovor kuu gradi,
po horoskopu neopredjeljen,a takoer volim sve ato i mladi
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#14
Manite se zatvora i corava posla, ne izazivajte vraga dok je miran....
jedino ako zelite da se dobro odmorite...
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#15
Ideja nije losha ali to se radi s nekim koga znas dobro a ne preko oglasa...
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
dec 2008.
dec 2008.#19
lejdis end djentlmen vi hev a viner!!!!!!! ajmo svi zajedno uzgajat ...ima jedan dobar sajt di bi se nas 7,100 mogli nac i svi zapjevat .... :D
Buckaroo Banzai
POZNAVALAC1.488 REP99%
→ Ambasador
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
dec 2008.
1 / 22
dec 2008.
jan 2009.