LEGACY
povrsina sajta
50 odgovora3,644 pregleda
revolution
AMBASADOR4.118 REP75%
→ Legenda
revolutionAMBASADOR
feb 2014.
feb 2014.#1
Napravio sam mjesto nekih 5x6m okrceno u aikari visine oko 1.5-2m. Sad neznam koliko mi stane biljaka na tu povrsinu pod uvjetom da se ne guzvaju medusobno.Planiram saditi cbd skunk haze i neke bagseed unknown pa si razmisljam koliko biljaka staviti na tu povrsinu.
Be good!
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#2
stane tu i 20 biljaka, al nema smisla toliko saditi,, stavi 5-6 biljki to ti je dosta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#3
prvi put cujem za "visinu" u outdooru, sta je tu visina, sta ima iznad tih 1.5-2m
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
feb 2014.
feb 2014.#4
@Sem :-) valjda je mislio na visinu sikare oko sajta. smanji malo :joint: :dada
revolution
AMBASADOR4.118 REP75%
→ Legenda
revolutionAMBASADOR
feb 2014.
feb 2014.#5
@Tarzan da tako sam i planirao 5-6 biljaka ali eto pitam jer nemam iskustva s outdoor-om tj nerazumijem se u out pa pitam
@Sem mislio sam na visinu aikare jer ne znam dal je to previsoko okolno granje jer sam imao pretpostavku da sunce nece moc dolazit direkt do one biljka na rubu sajta zbog okolne sikare
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#6
zato sadi u sredinu, dosta ti je sredisnjih 3x3m, i poskidaj malo gornju trecinu tog najblizeg siblja
revolution
AMBASADOR4.118 REP75%
→ Legenda
revolutionAMBASADOR
feb 2014.
feb 2014.#7
to je to onda, plan sadnje zamisljen, povrsinski dio sajta je preatijan motikom,
jedino jos za zemlju nisam siguran ali mislim da je okej zemlja na kojoj sam sadio grahoricu prosle godine i samo je prekopana znaci ima dusika u sebi i fina,rahla je sad pa se nadam da ce posluzit svrhi..5-6 biljaka, rupe 40x40x40 napunjene mjeaavinom te zemlje i mljevenim stiroporom te eventualno emitacija hidrogela pomocu bejbi pelena na dnu rupe...i to je to tako sam si zamislio sto jednostavije to bolje,nezelim previse komplicirat,valjda ce dobro proci ovaj cbd skunkhaze bez ikakvih vecih problema poato nisam uspio naci nikakav outdoor dnevnik tog straina
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#8
Samo da razjasnimo....Tarzan se malo nespretno izrazio to je sve...pocetnicima bih svakako savjetovao da stave viae od 5-6 biljaka
turboskank
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
turboskankISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#9
20 je taman za ne daj boze... pocetnicima bar pola propadne. to se meni desilo jer sam pocetnik bio
Tatanka Yotanka
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
Tatanka YotankaISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#10
Sta je to sto kod pocetnika najcesce unistava urod sem neiskustva :D ? Koze, insekti, bolesti, losi uslovi ?
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#11
kompliciranje i idiotizam :D
a ovo za 20 i vise biljki.. sta reci, neko ko prvi put sadi a mora se nositi s toliko biljki, a jos se jadan nezna ni paziti pa to moze zavrsiti kao pravi debakl :dada
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#12
dzabe tebi visina..pogledaj malo na google earth kako bi to izgledalo ;) i oko septembra potrudi se da uzmes neki najlon i da prebacis iznad biljaka ako ima nekih helikoptera... ako ti je spot odma pored vikendice kao meni haha ali ne verujem! :D
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#13
A tim helikopterima uopce nebi bio sumjniv najlon usred aikare...a i vjerojatno biljkama treba zatvoriti svijetlost tim najlonom.... :127fs4573872:
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#14
zavisi to od okoline... jos mi je spot veoma neprohodan prepun gustog grmlja da sam se prosto zacudio kada sam dosao posle par na tu napustenu vikendicu.. ne mozes da vidis nista na 2 metra koliko je gusto ali valja se tu malo provuci :) :D i ima samo dvoje komsija pored mene u sumi ja to zovem zlatna lokacija :) letos sam hteo da stavim u kukuruz, evo sad je poceo da raste ali kada sam video kako to izgleda iz vazduha svetlo zeleni kukuruz na tamno zelenu marihuanicu propast sam samcat :) jos i zbun :)
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
old schooll!
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#17
obicno treba na spotu razmak izmedju biljaka da bude pola metra... ali ja mislim da ne treba toliko da se ustrucavate i brinete nesto ako slucajno bude manje! nadje biljka svoj put :) samo pazite da iznad ne bude previse zelenila da bi biljka imala vise svetlosti..*revolution je dobro uradio sa sikarom kao i ja sto sam uradio to je jedan od najbojih nacina za outdoor grow :) neprohodno itd.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#18
Ma da pol metra :signs053: . Koliki razmak ostavljaa uvjek ovisi o sorti koju sadia. Posadi 3 Jack Herera na pol metra razmaka pa te budem pitao kak e da to izgleda.
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Ena&ModelsyAMBASADOR
apr 2014.
apr 2014.#19
Ma bice im mesta kao i sto ima u prepunom disku,ili nekom busu koji ide u spicu...:-)
pocetnik.1995
ENTUZIJASTA235 REP9%
→ Poznavalac
pocetnik.1995ENTUZIJASTA
maj 2014.
maj 2014.#20
Ljudi jel moze pomoc? Meni je sajt izmeu sikare i jednog bora, jel ima veze ako biljka bude tu a bor je tako blizu? Mislim na smolu, i one gusjenice sto padaju s bora.. Nadan se da nema veze jer je sat brutala, kad naucin stavit slike stavit cu
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2014.
maj 2014.#21
nije stvar u tome da po
etnicima propadne, nego se u outdooru uvijek sadi "viae" zato ato se ide na nekih 50:50 posto ato se ti
e spola biljaka...
zna
i ako stavia 20 biljaka mogu
nost je da ea imat 10 ~enskih, i ako ti od tih 10 propadne 5, imaa 5 ~enskih, a 5 ~enskih biljaka u outdooru je i viae nego dovoljno
a outdoor je najbolja varijanta za po
etnike jer ne moraju raditi ama baa niata... tu i tamo malo zaliti vodom i to je to...
razman
LEGENDA14.496 REP95%
→ Zmaj
razmanLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#22
sta nije receno da zemlja u kojoj rastu borovi nije bas najbolja za nase biljcice..
jedino ako si stavio svoju zemlju..
a nebi trebalo naskodit iako smola nije dobra za vrhove.
sretno
@Sid,kak je 5 zenskih biljaka dovoljno,to mi je do nove godine... :)
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2014.
maj 2014.#23
ja ne znam ata ti uzgajaa onda outdoor ako ti je 5 ~enskih do nove godine...
zna
i 5kg trave ti popuaia u par mjeseci?
ako uzgajaa landrace, bagseed ili bilo ato sativastoga tipa, ne znam...
mnogi su ovdje tvrdili da puae 10gr na dan (
ast iznimkama, a znamo ko su ) ali ovo joa nisam
uo
moj outdoor izgleda ovako, a ovo je samo 1 biljka...
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#24
hhhrrrmm hhrrmm hhrrrrmmm pukla ti vrecica ,pol si pogubio po putu hehehehehe :thumb: .
razman
LEGENDA14.496 REP95%
→ Zmaj
razmanLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#25
da,al nemozes racunat da ce pocetnik kao i ti uspjet napravit kilu po biljci...
zato je istome bolje zasadit koju viska jer racunaj da ce ti neka zivotinja pojest koju,napast puzevi i drugi nametnici,bit ce pola muskih..itd.
onda berba bude,uvijek podijelis koji cvijetic granu ljepsim polovicama,frend bolestan daj 50-100 gm il vise za ulje..ode ukratko iako mi osobno 2-3 gm dosta dnevno.
to sam mislio..i malo se salio,normalno da ti je dosta 5kg i do sljedeceg harvesta i duze.
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2014.
maj 2014.#26
ma niata... nemoj me krivo shvatit... ako ti ostane 5 biljaka od 20, o tome sam pri
ao :) ( u to je ve ura
unata ajmore' selekcija boljih sorata )
zna
i ako imaa garantiranih 5 ~enskih biljaka to je i viae nego dovoljno... naravno, posadite 20 ako imate gdje, nikad nije na odmet...
kome uspije 5 komada, i pritom da su ~enske, taj je ve na konju...
a kad se sjetim tih dana, volio bih da se vrate... :)
bio sam bez brige, nije mi prifalilo nikada... :)
ako ste u mogu
nosti, samo gurajte sve van, ato manje posuda i ato manje struje :) isplatit e vam se viae...
OUTDOOR je vrhunska stvar ...
feb 2014.
1 / 26
feb 2014.
maj 2014.