LEGACY
vremenske neprilike
14 odgovora1,380 pregleda
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#1
zna
i zanima me jel imal ko kad problema sa tuom ili ti ga ledom.
poato sam sad trenuta
no na nekoj lokaciji di svake godine udari kroz ljeto par dobrih nevremena praena tuom.
bli~i se sadnja i pripremam se razmialjam o faktorima i nekim stvarima pa da to uradim profi(nisam sadil joa biljke samostalno al sam dvije god u
il i gledal kak to moj frend radi pa sam djelomi
no sa svim upoznat) ..sad sam u nedoumici jel biljke zasadit negdi uz drvee da nisu na direknom udaru(znai budu zaatiene djelomi
no al opet neznam sad kolko u popuait radi :sun2:)...to jest da ne dobe po piksi..:ohno:
ima ko kakvi savjet il da idem na sreu....
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#2
Ne bude im niata od tu
e.. malo ih potu
e, ali narastu joa vee :sun2:
Dževad
ISTRAŽIVAČ108 REP39%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#4
Moje su proale godine pre~ivjele tu
u ili'ti led.....nikakvih znakova nije bilo kad je sve proalo.Nemoj im samo sunce uskraivati,jba led.
neo
ISTRAŽIVAČ192 REP95%
→ Entuzijasta
neoISTRAŽIVAČ
mar 2011.
mar 2011.#5
u Srbiji prosle godine ove lopuze pokrale taj fond za kupovinu protivgradnih raketa tako da umesto 10 imalo po 2 rakete...poljoprivrednici pukli nacisto bar u mom kraju...ne verujem da su vutroljupci prosli bolje...grad ili ti led bio kao pesnica...idi na srecu tj.na sunce...
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#6
:ohno: ju
er podve
er pal led kod mene sve se bojim i vidit ata je s planta~om :ohno:
mar 2011.
1 / 8
mar 2011.
maj 2011.