VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojmalo sam zabrinut
LEGACY

malo sam zabrinut

18 odgovora1,434 pregleda
spushenjeISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#1
biljke su stare pet metra mozda i vise a tek su pocele da cvetaju, ogromne su imaju dva i po metra deluju zdrava ali cvetovi mu ga daju po deelayu....zastoo??? evo fotki...i kada bih mogao da ocekujem berbu...

avg 2010.

#2
Evo,priznajem....sramota me pa ne razumijem ovaj tvoj sleng ali ti mogu rei.....Nema mjesta panici. Cure su sasvim ok, a obzirom da joa nije gotov ni 8 mjesec...pa onda joa 9........strpljenja samo malo i bit e sve u najboljem redu.Samo nam treba ugodnog:sun2:.....i to je to. Priroda razmialja o njima....zato polako.Evo za utjehu...moje su sli ne i od nekih o ekujem da ve krajem 9 mjeseca budu spremne za oatre gardena akare. Prije 2 tjedna su ti tek pokazale spol...ili? Rujan mjesec e njih pretvoriti u prave ljepotice.No sikiriki:thewave::banana_dred:
SimasZgAMBASADOR

avg 2010.

#3
:sun2:frende.....ima tu vrhova ko u prici,,,,,,cekaj jos mjesec dana,,,,slicno je kod mene isto,,,,, https://forums.vutra.org/threads/7266-Prvi-outdoor-na-pustom-otoku/page2:sun2::sun2::sun2:
spushenjeISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#4
ma kul, hvala na odgovorima, svestan sam ja da su one u dobrom stanju ali meni vise smrdi da ce berba da bude u novembru jer one jos uvek rastu rapidno i svaki put kad ih posetim vise su za jedno 15 cm, interesuje me koliko u ovom periodu zahtevaju vode to jest koliko cesto treba da ih zalivam jer malo sam umoran i mrzi me da se cimam bas tako cesto a i one nisu bas ono da pljunem do njih;) sve ostalo mi je manje vise jasno i ovo mi nije bas ni prvi grow, uglavnom hvala jos jednom na odgovorima... i samo jos jedno do kad mogu da ih prihranjujem i da li uopste ima potrebe za tim jer nisam ni zeleo rmpajlije od ceitiri metra nego nesto malo pristojnije... al eto svejedno bilo kako bilo ja sam zadovoljan...

avg 2010.

#5
Biti e to sve dobro.Obzirom da su velike i da im ne dajea viae prihranu,(jer vani su),imat ea dosta 'materijala'. Rujan mjesec ini uda;Gro~e,kukuruzi,aljive,jabuke......niata nee do ekati studeni mjesec, vani. Kod tebe je sve puno vegetacije tako da ima, (vjerujem), i dosta vlage.Pljusni 2 litre vode svakoj,svakih 10-tak dana...i to je to. Sretan si ovjek! Pozzz P.S...i sam sam nestrpljiv:)
spushenjeISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#6
e venlone, izvini nemoj da se ljutis isto kao sto ti ne razumes moj sleng tako ni je nisam siguran da li je rujan septembar ili oktobar...jebiga kad su su nas distancirali mislim nismo mi krivi ali verovatno mi ispastamo kevu im pokvarenu??...::::)))))

avg 2010.

#7
Alles clar :) Rujan...Septembar Listopad...Oktobar }ivio!:bong7bp:
MeskalitoLEGENDA

avg 2010.

#8
Dobre su biljoze i lepo cvetaju ....
SiDAMBASADOR

avg 2010.

#9
fini cvat biljaka.. ima ea finoga materijala za potpalit.. kao ato netko ka~e 9. mjesec e ti od njih napraviti udoviata... vidjet ea razliku u hedovima, napumpat e se ko Arnold Schwarzenegger :icon_lol: narast e i bit e finih hedova... dobar grow, sretno!
spushenjeISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#10
ko Arnold Schwarzenegger ;::)), drago mi je da vam svidjaju, hvala na odgovorima, i ja se nadam da ce se napumpaju, inace kako drugacije da opravdam ovaj petmesecni trud, cimanje, borbu sa krpeljima divljim patkama i slicno:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se